Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Gredetin timetable

wednesday, 20.11.2019.
06:40 07:07 (00:27)
Bus stationLuka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:43
dep. 06:43
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:45
dep. 06:45
2.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:47
dep. 06:47
3.6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 06:49
dep. 06:49
4.5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 06:50
dep. 06:50
5.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 06:51
dep. 06:51
5.9 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 06:52
dep. 06:52
6.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 06:54
dep. 06:54
7.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
9.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:57
dep. 06:57
9.7 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
10.3 km
Donja Pescanica
arr. 07:01
dep. 07:01
12.2 km
Gornja Pescanica
arr. 07:03
dep. 07:03
13.9 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
15.4 km
Gredetin, Skola
arr. 07:26
dep. 07:26
28.3 km
Gredetin, Luka
arr. 07:07
18.1 km
08:25 08:51 (00:26)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Prcilovica, Suhotski put
arr. 08:33
dep. 08:33
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 08:34
dep. 08:34
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 08:36
dep. 08:36
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 08:37
dep. 08:37
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 08:38
dep. 08:38
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:40
dep. 08:40
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:41
dep. 08:41
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 08:46
dep. 08:46
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 08:48
dep. 08:48
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 08:50
dep. 08:50
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 08:51
16.1 km
11:00 11:51 (00:51)
Bus stationLuka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:02
dep. 11:02
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 11:07
dep. 11:07
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 11:15
dep. 11:15
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 11:16
dep. 11:16
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
29.1 km
13:10 13:36 (00:26)
Bus stationLuka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:10
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:18
dep. 13:18
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:19
dep. 13:19
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:21
dep. 13:21
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:22
dep. 13:22
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:26
dep. 13:26
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 13:30
dep. 13:30
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 13:31
dep. 13:31
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 13:32
dep. 13:32
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
28.2 km
Gredetin, Luka
arr. 13:36
18 km
14:40 15:32 (00:52)
Bus stationLuka
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:40
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:48
dep. 14:48
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 14:49
dep. 14:49
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 14:51
dep. 14:51
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 14:54
dep. 14:54
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:59
dep. 14:59
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
10.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 15:03
dep. 15:03
11.1 km
Donja Pescanica
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 15:07
dep. 15:07
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:09
dep. 15:09
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 15:29
29.1 km
16:15 16:42 (00:27)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:15
Prcilovica, Suhotski put
arr. 16:23
dep. 16:23
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 16:25
dep. 16:25
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 16:26
dep. 16:26
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 16:27
dep. 16:27
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 16:28
dep. 16:28
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:32
dep. 16:32
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 16:36
dep. 16:36
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 16:38
dep. 16:38
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 16:40
dep. 16:40
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 16:42
16.1 km
20:10 20:56 (00:46)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:10
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:13
dep. 20:13
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 20:22
dep. 20:22
5.8 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 20:23
dep. 20:23
6.3 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 20:25
dep. 20:25
7.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
9.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
9.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
10.2 km
Donja Pescanica
arr. 20:33
dep. 20:33
12.1 km
Gornja Pescanica
arr. 20:35
dep. 20:35
13.8 km
Gredetin, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
15.3 km
Gredetin, Skola
arr. 20:56
28.1 km

Naselja Aleksinac i Gredetin su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.