Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Glogovica kod Aleksinca timetable

friday, 15.11.2019.
05:55 06:10 (00:15)
EI PakIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, EI Pak
dep. 05:55
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:57
dep. 05:57
1.1 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:59
dep. 05:59
1.8 km
Aleksinac, Opstina 2
arr. 06:01
dep. 06:01
2.2 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:03
dep. 06:03
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:10
5.6 km
06:35 06:40 (00:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:35
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:40
2.6 km
06:45 06:49 (00:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Aleksinac, Novo naselje
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:49
2.6 km
07:25 07:30 (00:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Novo naselje
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
2.6 km
09:40 10:05 (00:25)
HalaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 09:40
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
2.3 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
3.3 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
4.9 km
11:05 11:12 (00:07)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:05
Aleksinac, Novo naselje
arr. 11:08
dep. 11:08
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 11:10
dep. 11:10
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:12
2.6 km
11:35 11:40 (00:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:35
Aleksinac, Novo naselje
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:40
2.6 km
12:31 12:50 (00:19)
Opstina 2Okretnica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Opstina 2
dep. 12:31
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
0.5 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:35
dep. 12:35
1.1 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 12:37
dep. 12:37
1.8 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 12:38
dep. 12:38
2.2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
3.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Izlaz
arr. 12:44
dep. 12:44
4.1 km
Glogovica kod Aleksinca, Prodavnica
arr. 12:48
dep. 12:48
4.5 km
Glogovica kod Aleksinca, Okretnica
arr. 12:50
4.9 km
13:00 13:04 (00:04)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:00
Aleksinac, Novo naselje
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:04
2.6 km
13:30 13:39 (00:09)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 13:30
Aleksinac, Novo naselje
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 13:37
dep. 13:37
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:39
2.6 km
14:15 14:20 (00:05)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:20
2.6 km
14:20 14:26 (00:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:20
Aleksinac, Novo naselje
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 14:25
dep. 14:25
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:26
2.6 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:30
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 15:34
dep. 15:34
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 15:39
3.6 km
15:50 16:01 (00:11)
HalaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 15:50
Aleksinac, Opstina
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Aleksinac, Novo naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:01
5 km
19:30 19:36 (00:06)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:30
Aleksinac, Novo naselje
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 19:34
dep. 19:34
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:36
2.6 km
22:20 22:28 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Aleksinac, Novo naselje
arr. 22:22
dep. 22:22
1 km
Aleksinac, Novo naselje zah.
arr. 22:25
dep. 22:25
1.6 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:31
dep. 22:31
4.6 km
Glogovica kod Aleksinca
arr. 22:28
3.6 km

Naselja Aleksinac i Glogovica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.