Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Camurlija timetable

tuesday, 16.07.2019.
04:30 05:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
3.5 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 04:55
dep. 04:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
14.2 km
Grejac
arr. 04:58
dep. 04:58
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:00
dep. 05:00
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:02
dep. 05:02
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:03
dep. 05:03
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:07
dep. 05:07
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:09
dep. 05:09
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
28.5 km
05:15 06:11 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
14.2 km
Grejac
arr. 05:43
dep. 05:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
28.5 km
05:50 06:46 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:53
dep. 05:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:58
dep. 05:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:05
dep. 06:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
14.2 km
Grejac
arr. 06:18
dep. 06:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:23
dep. 06:23
17.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:27
dep. 06:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
28.5 km
06:35 07:26 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:35
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:00
dep. 07:00
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 07:06
dep. 07:06
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 07:08
dep. 07:08
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
30 km
06:50 07:46 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:50
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:53
dep. 06:53
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
3.5 km
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
4.7 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
10.4 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
Grejac
arr. 07:18
dep. 07:18
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:23
dep. 07:23
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
28.5 km
07:25 08:21 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 07:38
dep. 07:38
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 07:42
dep. 07:42
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 07:50
dep. 07:50
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 08:03
dep. 08:03
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:09
dep. 08:09
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
30 km
08:25 09:21 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:28
dep. 08:28
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
3.5 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
4.7 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
10.4 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 08:50
dep. 08:50
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
14.2 km
Grejac
arr. 08:53
dep. 08:53
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 08:55
dep. 08:55
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 08:57
dep. 08:57
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 08:58
dep. 08:58
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 09:02
dep. 09:02
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
28.5 km
09:40 10:51 (01:11)
Hala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 09:40
Aleksinac, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
2.3 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 10:02
dep. 10:02
3.3 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
4.9 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 10:08
dep. 10:08
6.4 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 10:10
dep. 10:10
7.3 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:13
dep. 10:13
9.5 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10.9 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 10:25
dep. 10:25
16.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
19.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 10:31
dep. 10:31
21.2 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 10:33
dep. 10:33
22.5 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
24.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:39
dep. 10:39
26.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
26.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
28.7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
29.4 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
29.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
32.3 km
10:30 11:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
14.2 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
28.5 km
11:20 12:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:23
dep. 11:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
14.2 km
Grejac
arr. 11:48
dep. 11:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
28.5 km
11:35 12:22 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 11:35
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:51
dep. 11:51
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:59
dep. 11:59
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 12:05
dep. 12:05
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 12:07
dep. 12:07
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
30 km
12:55 13:47 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:59
dep. 12:59
-1.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
-3.3 km
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
Grejac
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
16 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
16.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:31
dep. 13:31
19 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
20 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
23 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
27 km
14:15 15:06 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
2.6 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 14:23
dep. 14:23
4.1 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 14:28
dep. 14:28
7.2 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
8.6 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 14:32
dep. 14:32
9.7 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 14:40
dep. 14:40
14.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
17.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 14:46
dep. 14:46
18.9 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:48
dep. 14:48
20.2 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
22.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:54
dep. 14:54
24.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
24.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
26.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
27.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
27.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
30 km
14:45 15:41 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 14:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:48
dep. 14:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
14.2 km
Grejac
arr. 15:13
dep. 15:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:15
dep. 15:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:18
dep. 15:18
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:22
dep. 15:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:24
dep. 15:24
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
28.5 km
15:15 16:11 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
28.5 km
15:50 16:40 (00:50)
Hala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Hala
dep. 15:50
Aleksinac, Opstina
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
2 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:05
dep. 16:05
7 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:28
dep. 16:28
21 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
22 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:33
dep. 16:33
24 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
26 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:38
dep. 16:38
27 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:40
29 km
19:45 20:41 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:48
dep. 19:48
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
-3.5 km
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Grejac
arr. 20:13
dep. 20:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:15
dep. 20:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:22
dep. 20:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
28.5 km
22:20 23:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 22:20
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:23
dep. 22:23
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
4.7 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
10.4 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
14.2 km
Grejac
arr. 22:48
dep. 22:48
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 22:50
dep. 22:50
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 22:52
dep. 22:52
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 22:53
dep. 22:53
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 22:57
dep. 22:57
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 22:59
dep. 22:59
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
28.5 km

Naselja Aleksinac i Camurlija su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.