Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Camurlija timetable

sunday, 20.10.2019.
05:45 06:41 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 05:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 05:53
dep. 05:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:58
dep. 05:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:00
dep. 06:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:04
dep. 06:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
14.2 km
Grejac
arr. 06:13
dep. 06:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:18
dep. 06:18
17.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:24
dep. 06:24
19.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:30
dep. 06:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:34
dep. 06:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
25.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
28.5 km
06:45 07:41 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 06:45
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:48
dep. 06:48
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
3.5 km
Moravac, II
arr. 06:53
dep. 06:53
4.7 km
Moravac, I
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Nozrina, I
arr. 06:58
dep. 06:58
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:00
dep. 07:00
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:04
dep. 07:04
10.4 km
Tesica, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
14.2 km
Grejac
arr. 07:13
dep. 07:13
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:15
dep. 07:15
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:18
dep. 07:18
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:22
dep. 07:22
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:24
dep. 07:24
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:29
dep. 07:29
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:30
dep. 07:30
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:34
dep. 07:34
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:37
dep. 07:37
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:41
28.5 km
09:30 10:30 (01:00)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 09:30
Donji Komren, Samousluga
arr. 10:26
dep. 10:26
38 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:25
dep. 10:25
37.3 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
30.6 km
arr. 10:14
dep. 10:14
33.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:30
40.9 km
10:30 11:26 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 10:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:33
dep. 10:33
-1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
-3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
4.7 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
5.5 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
10.4 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
14.2 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
28.5 km
15:15 16:11 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
10.4 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
14.2 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
28.5 km
16:50 17:47 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 16:50
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:52
dep. 16:52
2 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:56
dep. 16:56
5 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 16:58
dep. 16:58
6 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 16:59
dep. 16:59
7 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 17:05
dep. 17:05
13 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
16 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 17:23
dep. 17:23
19 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:32
dep. 17:32
22 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:47
27 km
18:05 18:57 (00:52)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 18:05
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:09
dep. 18:09
2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Moravac, I
arr. 18:15
dep. 18:15
5 km
Nozrina, I
arr. 18:18
dep. 18:18
7 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Tesica, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
12 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
14 km
Grejac
arr. 18:34
dep. 18:34
15 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
16 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:39
dep. 18:39
16.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:41
dep. 18:41
19 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
20 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:46
dep. 18:46
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:47
dep. 18:47
23 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:57
27 km
19:40 20:36 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 19:40
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:43
dep. 19:43
1.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
3.5 km
Moravac, II
arr. 19:48
dep. 19:48
4.7 km
Moravac, I
arr. 19:50
dep. 19:50
5.5 km
Nozrina, I
arr. 19:53
dep. 19:53
6.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
7.8 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
10.4 km
Tesica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
11.2 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
12.8 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:05
dep. 20:05
13.4 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
14.2 km
Grejac
arr. 20:08
dep. 20:08
14.9 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:10
dep. 20:10
15.8 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
16.6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:13
dep. 20:13
17.3 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
18 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:17
dep. 20:17
18.8 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:19
dep. 20:19
19.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
20.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:25
dep. 20:25
23.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:29
dep. 20:29
24.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
25.6 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:32
dep. 20:32
26.1 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:36
28.5 km

Naselja Aleksinac i Camurlija su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.