Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksinac - Belotinac timetable

friday, 30.07.2021.
04:55 06:07 (01:12)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:55
Moravac, II - Centar
arr. 05:03
dep. 05:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:06
dep. 05:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 05:12
dep. 05:12
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:14
dep. 05:14
11.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 05:23
dep. 05:23
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
17.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:30
dep. 05:30
20.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
22.2 km
arr. 06:04
dep. 06:04
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 06:07
44.8 km
12:02 13:17 (01:15)
Izlaz ka KraljevuA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
dep. 12:02
Aleksinac, Opstina
arr. 12:03
dep. 12:03
0.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:04
dep. 12:04
0.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
arr. 12:30
dep. 12:30
28.2 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
dep. 13:05
32 km
arr. 13:07
dep. 13:07
34.2 km
arr. 13:09
dep. 13:09
36 km
arr. 13:13
dep. 13:13
37 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 13:17
39 km
12:55 14:02 (01:07)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Moravac, II - Centar
arr. 13:03
dep. 13:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:06
dep. 13:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
7.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
17.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 14:02
44.8 km
20:55 22:02 (01:07)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:55
Moravac, II - Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 21:04
dep. 21:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 21:06
dep. 21:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 21:11
dep. 21:11
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 21:13
dep. 21:13
11.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 21:19
dep. 21:19
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
17.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:26
dep. 21:26
20.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 21:29
dep. 21:29
22.2 km
arr. 21:59
dep. 21:59
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 22:02
44.8 km
Aleksinac - Belotinac timetable
Departures on: saturday, 31.07.2021.
04:55 06:07 (01:12)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 04:55
Moravac, II - Centar
arr. 05:03
dep. 05:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 05:04
dep. 05:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 05:06
dep. 05:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 05:12
dep. 05:12
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:14
dep. 05:14
11.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 05:23
dep. 05:23
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
17.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:30
dep. 05:30
20.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 05:34
dep. 05:34
22.2 km
arr. 06:04
dep. 06:04
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 06:07
44.8 km
12:55 14:02 (01:07)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 12:55
Moravac, II - Centar
arr. 13:03
dep. 13:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 13:06
dep. 13:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
7.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
17.3 km
arr. 13:59
dep. 13:59
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 14:02
44.8 km
20:55 22:02 (01:07)
Bus stationA. - raksrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksinac, Bus station
dep. 20:55
Moravac, II - Centar
arr. 21:03
dep. 21:03
4.7 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 21:04
dep. 21:04
5.5 km
Nozrina, I
arr. 21:06
dep. 21:06
6.9 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
7.8 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 21:11
dep. 21:11
10.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 21:13
dep. 21:13
11.2 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 21:19
dep. 21:19
16 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
17.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:26
dep. 21:26
20.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 21:29
dep. 21:29
22.2 km
arr. 21:59
dep. 21:59
41.7 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 22:02
44.8 km

Naselja Aleksinac i Belotinac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 07min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksinac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.