Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Velika Vrbnica timetable

friday, 22.11.2019.
04:15 04:48 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 04:15
Stanjevo, Ventil
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 04:20
dep. 04:20
3 km
Vitkovo
arr. 04:21
dep. 04:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 04:22
dep. 04:22
4.5 km
Bobote
arr. 04:23
dep. 04:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 04:26
dep. 04:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 04:28
dep. 04:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 04:34
dep. 04:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 04:35
dep. 04:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 04:36
dep. 04:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 04:38
dep. 04:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 04:40
dep. 04:40
15 km
Mrmos, 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 04:42
dep. 04:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 04:44
dep. 04:44
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 04:48
19 km
05:40 06:11 (00:31)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:40
Vitkovo
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Lacisled, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
12.6 km
Mrmos, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
15.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
17.7 km
05:45 06:18 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Ventil
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Lacisled, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:06
dep. 06:06
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:09
dep. 06:09
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:18
17.5 km
06:30 07:10 (00:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:30
Aleksandrovac, SS
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Kozetin
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Popovci, Put
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Raklja, I
arr. 06:43
dep. 06:43
4.8 km
Raklja, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
6 km
Donji Vratari, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Donji Vratari, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
8.5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 06:51
dep. 06:51
8.7 km
Gornji Vratari, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
9 km
Gornji Vratari, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
10 km
Velika Vrbnica, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
Velika Vrbnica, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Velika Vrbnica, 3
arr. 07:10
14 km
06:45 07:18 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:45
Stanjevo, Ventil
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:48
dep. 06:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 06:51
dep. 06:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Bobote
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Lacisled, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mrmos, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:18
17.5 km
07:13 08:33 (01:20)
HP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, H
dep. 07:13
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
0.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
1.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
3.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
4.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
9.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
10.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
11.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
13.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
14.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
15.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
18.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
19.5 km
08:00 08:33 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 08:00
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
4.5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
17.5 km
09:00 09:33 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 09:00
Stanjevo, Ventil
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 09:06
dep. 09:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.5 km
Bobote
arr. 09:08
dep. 09:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 09:21
dep. 09:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 09:24
dep. 09:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 09:27
dep. 09:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:33
17.5 km
10:00 10:33 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 10:00
Stanjevo, Ventil
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 10:05
dep. 10:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Bobote
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 10:13
dep. 10:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 10:21
dep. 10:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 10:24
dep. 10:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Mrmos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 10:31
dep. 10:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 10:33
17.5 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 12:00
Stanjevo, Ventil
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.5 km
Bobote
arr. 12:08
dep. 12:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:13
dep. 12:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 12:24
dep. 12:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:31
dep. 12:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:33
17.5 km
13:00 13:33 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:00
Stanjevo, Ventil
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Vitkovo
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Bobote
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Lacisled, 3
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Mrmos, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:33
19 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:40
Aleksandrovac, SS
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Kozetin
arr. 13:43
dep. 13:43
1.6 km
Popovci, Put
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Raklja, I
arr. 13:52
dep. 13:52
4.8 km
Raklja, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
6 km
Donji Vratari, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Donji Vratari, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
8.5 km
Gornji Vratari, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Gornji Vratari, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Velika Vrbnica, 1
arr. 14:08
dep. 14:08
12 km
Velika Vrbnica, 2
arr. 14:10
13 km
13:45 14:18 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:45
Stanjevo, Ventil
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Vitkovo
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:52
dep. 13:52
4.5 km
Bobote
arr. 13:53
dep. 13:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 14:05
dep. 14:05
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
Mrmos, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:18
19 km
14:15 14:48 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 14:21
dep. 14:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Bobote
arr. 14:23
dep. 14:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:26
dep. 14:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Lacisled, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 14:39
dep. 14:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:48
17.5 km
15:15 15:48 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Bobote
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:48
19 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Aleksandrovac, SS
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Kozetin
arr. 15:18
dep. 15:18
1.6 km
Popovci, Put
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Raklja, I
arr. 15:28
dep. 15:28
4.8 km
Raklja, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Donji Vratari, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Donji Vratari, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
8.5 km
Donji Vratari, Gajdasi
arr. 15:36
dep. 15:36
8.7 km
Gornji Vratari, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Gornji Vratari, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Velika Vrbnica, 1
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
Velika Vrbnica, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Velika Vrbnica, 3
arr. 15:55
14 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Stanjevo, Ventil
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vitkovo
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Bobote
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:03
19 km
17:15 17:48 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 17:15
Stanjevo, Ventil
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:18
dep. 17:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 17:21
dep. 17:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:22
dep. 17:22
4.5 km
Bobote
arr. 17:23
dep. 17:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:26
dep. 17:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:28
dep. 17:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:36
dep. 17:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:39
dep. 17:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Mrmos, 1
arr. 17:42
dep. 17:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:48
17.5 km
19:15 19:48 (00:33)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 19:15
Stanjevo, Ventil
arr. 19:17
dep. 19:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 19:18
dep. 19:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 19:20
dep. 19:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 19:21
dep. 19:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Bobote
arr. 19:23
dep. 19:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 19:26
dep. 19:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 19:28
dep. 19:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:36
dep. 19:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:37
dep. 19:37
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:39
dep. 19:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:48
17.5 km
20:15 20:49 (00:34)
Bus stationP.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:15
Stanjevo, Ventil
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:18
dep. 20:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Bobote
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:36
dep. 20:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:39
dep. 20:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:49
17.5 km

Naselja Aleksandrovac i Velika Vrbnica su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.