Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable

friday, 13.12.2019.
06:50 07:15 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:50
Stanjevo, Ventil
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Stanjevo
arr. 06:56
dep. 06:56
3 km
Vitkovo
arr. 06:58
dep. 06:58
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Bobote
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:05
dep. 07:05
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 07:09
dep. 07:09
9.5 km
Vrazogrnci
arr. 07:12
dep. 07:12
10.5 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 07:15
12 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:30
Stanjevo, Ventil
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vitkovo
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Bobote
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:44
dep. 11:44
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 11:46
dep. 11:46
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 12:00
dep. 12:00
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 11:57
dep. 11:57
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 11:55
12.5 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:17
dep. 14:17
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vitkovo
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:23
dep. 14:23
4.5 km
Bobote
arr. 14:24
dep. 14:24
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:30
dep. 14:30
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 14:32
dep. 14:32
9.5 km
Vrazogrnci
arr. 14:36
dep. 14:36
10.5 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 14:40
12 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Vitkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Bobote
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:29
dep. 15:29
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 15:49
dep. 15:49
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 15:42
dep. 15:42
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 15:40
12.5 km
20:10 20:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:10
Stanjevo, Ventil
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Stanjevo
arr. 20:16
dep. 20:16
3 km
Vitkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4.5 km
Bobote
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:24
dep. 20:24
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 20:44
dep. 20:44
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 20:37
dep. 20:37
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 20:35
12.5 km
Aleksandrovac - Trnavci kod Aleksandrovca timetable
Departures on: saturday, 14.12.2019.
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:30
Stanjevo, Ventil
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vitkovo
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Bobote
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:44
dep. 11:44
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 11:46
dep. 11:46
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 12:00
dep. 12:00
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 11:57
dep. 11:57
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 11:55
12.5 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Vitkovo
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.5 km
Bobote
arr. 14:25
dep. 14:25
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:31
dep. 14:31
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 14:49
dep. 14:49
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 14:45
dep. 14:45
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 14:42
dep. 14:42
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 14:40
12.5 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Vitkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Bobote
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:29
dep. 15:29
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 15:49
dep. 15:49
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 15:42
dep. 15:42
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 15:40
12.5 km
20:10 20:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:10
Stanjevo, Ventil
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Stanjevo
arr. 20:16
dep. 20:16
3 km
Vitkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4.5 km
Bobote
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:24
dep. 20:24
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 20:44
dep. 20:44
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 20:37
dep. 20:37
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 20:35
12.5 km

Naselja Aleksandrovac i Trnavci kod Aleksandrovca su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.