Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Panjevac kod Aleksandrovca timetable

thursday, 13.06.2024.
05:30 06:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:30
Aleksandrovac, Ventil
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Vitkovo, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Vencac, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:10
18 km
05:30 06:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:30
Aleksandrovac, Ventil
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Vitkovo, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Vencac, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:10
18 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Aleksandrovac, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Vitkovo, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:25
dep. 14:25
4.5 km
Vencac, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Vencac, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 14:39
dep. 14:39
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:55
18 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:40
Aleksandrovac, Ventil
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:43
dep. 15:43
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Vitkovo, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:49
dep. 15:49
4.5 km
Vencac, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Vencac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, Raskrsnica za Ljubince
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Ljubinci, Selo - P.
arr. 16:03
dep. 16:03
10.5 km
Ljubinci, 2 - Skola
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Parcin, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Sljivovo, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Dobroljupci, Padine
arr. 16:22
dep. 16:22
18.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 16:25
dep. 16:25
21.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
23.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:30
25 km
Aleksandrovac - Panjevac kod Aleksandrovca timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
05:30 06:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:30
Aleksandrovac, Ventil
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Vitkovo, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Vencac, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:10
18 km
05:30 06:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:30
Aleksandrovac, Ventil
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:34
dep. 05:34
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Vitkovo, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:40
dep. 05:40
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
5 km
Vencac, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 05:54
dep. 05:54
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 05:58
dep. 05:58
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:10
18 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Aleksandrovac, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:19
dep. 14:19
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Vitkovo, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:25
dep. 14:25
4.5 km
Vencac, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Vencac, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
7.5 km
Sljivovo, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
10 km
Dobroljupci, Padine
arr. 14:39
dep. 14:39
11.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
16.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:55
18 km
15:40 16:30 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:40
Aleksandrovac, Ventil
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:43
dep. 15:43
1.5 km
Stanjevo, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Vitkovo, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:49
dep. 15:49
4.5 km
Vencac, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
5 km
Vencac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Stubal kod Aleksandrovca, Raskrsnica za Ljubince
arr. 15:57
dep. 15:57
7.5 km
Ljubinci, Selo - P.
arr. 16:03
dep. 16:03
10.5 km
Ljubinci, 2 - Skola
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Parcin, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Sljivovo, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
17 km
Dobroljupci, Padine
arr. 16:22
dep. 16:22
18.5 km
Dobroljupci, Skola
arr. 16:25
dep. 16:25
21.5 km
Dobroljupci, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
23.5 km
Panjevac kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:30
25 km

Naselja Aleksandrovac i Panjevac kod Aleksandrovca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.