Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Aleksandrovac - Krusevac timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:40 06:45 (01:05)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:40
Vitkovo
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Lacisled, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
12.6 km
Mrmos, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
15.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:18
dep. 06:18
21 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
26.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
34.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
36.2 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Bobote
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:51
dep. 15:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
34 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Stanjevo, Ventil
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vitkovo
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Bobote
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:06
dep. 16:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
34 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
35 km
Aleksandrovac - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:40 06:45 (01:05)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:40
Vitkovo
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Lacisled, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
12.6 km
Mrmos, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
15.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:18
dep. 06:18
21 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
26.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
34.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
36.2 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Bobote
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:51
dep. 15:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
34 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Stanjevo, Ventil
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vitkovo
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Bobote
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:06
dep. 16:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
34 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
35 km

Naselja Aleksandrovac i Krusevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.