Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksandrovac - Krusevac timetable

thursday, 23.05.2019.
04:15 05:17 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 04:15
Stanjevo, Ventil
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 04:20
dep. 04:20
3 km
Vitkovo
arr. 04:21
dep. 04:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 04:22
dep. 04:22
4.5 km
Bobote
arr. 04:23
dep. 04:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 04:26
dep. 04:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 04:28
dep. 04:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
0 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 04:34
dep. 04:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 04:35
dep. 04:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 04:36
dep. 04:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 04:38
dep. 04:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 04:40
dep. 04:40
15 km
Mrmos, 2
arr. 04:41
dep. 04:41
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 04:42
dep. 04:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 04:44
dep. 04:44
0 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 04:48
dep. 04:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 04:50
dep. 04:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 04:51
dep. 04:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 04:52
dep. 04:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 04:54
dep. 04:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 04:56
dep. 04:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 05:00
dep. 05:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:02
dep. 05:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:04
dep. 05:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:06
dep. 05:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:11
dep. 05:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:12
dep. 05:12
0 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:13
dep. 05:13
0 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:14
dep. 05:14
0 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
34 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:17
0 km
05:40 06:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:40
Vitkovo
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
11 km
Lacisled, Posta
arr. 06:03
dep. 06:03
12.6 km
Mrmos, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
15.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:18
dep. 06:18
21 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:25
dep. 06:25
26.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
34.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:45
36.2 km
05:45 06:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Ventil
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Vitkovo
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:08
dep. 06:08
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:09
dep. 06:09
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:14
dep. 06:14
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:21
dep. 06:21
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:22
dep. 06:22
21 km
Trebotin, Put
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:32
dep. 06:32
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:34
dep. 06:34
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
34 km
05:45 06:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Ventil
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Lacisled, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:06
dep. 06:06
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:09
dep. 06:09
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:18
dep. 06:18
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:21
dep. 06:21
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:32
dep. 06:32
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:34
dep. 06:34
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:38
dep. 06:38
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
34 km
06:30 07:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:30
Stanjevo, Ventil
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Stanjevo
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Vitkovo
arr. 06:36
dep. 06:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:37
dep. 06:37
4.5 km
Bobote
arr. 06:38
dep. 06:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:56
dep. 06:56
15 km
Mrmos, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:05
dep. 07:05
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:08
dep. 07:08
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:09
dep. 07:09
21 km
Trebotin, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
22 km
Mesevo, Put
arr. 07:13
dep. 07:13
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:17
dep. 07:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 07:19
dep. 07:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:21
dep. 07:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:24
dep. 07:24
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:26
dep. 07:26
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:28
dep. 07:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:29
dep. 07:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:30
34 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:45
Stanjevo, Ventil
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:48
dep. 06:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 06:51
dep. 06:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Bobote
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Lacisled, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mrmos, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:21
dep. 07:21
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:22
dep. 07:22
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Mesevo, Put
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:32
dep. 07:32
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 07:34
dep. 07:34
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 07:36
dep. 07:36
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:43
dep. 07:43
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
34 km
07:13 09:00 (01:47)
H
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, H
dep. 07:13
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
0.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
1.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
3.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
4.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
9.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
10.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
11.5 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
13.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
14.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
15.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
18.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
19.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
20.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
21 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
21.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
22.5 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
23.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
26 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
27 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
28 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
29 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
30 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
30.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
32.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
34 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
34.5 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:15
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:22
dep. 07:22
4.5 km
Bobote
arr. 07:23
dep. 07:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:26
dep. 07:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 07:28
dep. 07:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:36
dep. 07:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:38
dep. 07:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:48
dep. 07:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:50
dep. 07:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:51
dep. 07:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:52
dep. 07:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 07:54
dep. 07:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 07:56
dep. 07:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:02
dep. 08:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:04
dep. 08:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:06
dep. 08:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:11
dep. 08:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:12
dep. 08:12
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:13
dep. 08:13
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:14
dep. 08:14
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
34 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:30
Stanjevo, Ventil
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:32
dep. 07:32
1.5 km
Stanjevo
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Vitkovo
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:37
dep. 07:37
4.5 km
Bobote
arr. 07:38
dep. 07:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:42
dep. 07:42
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 07:51
dep. 07:51
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:56
dep. 07:56
15 km
Mrmos, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:03
dep. 08:03
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:05
dep. 08:05
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:07
dep. 08:07
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:08
dep. 08:08
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:09
dep. 08:09
21 km
Trebotin, Put
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Mesevo, Put
arr. 08:13
dep. 08:13
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:16
dep. 08:16
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:17
dep. 08:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:19
dep. 08:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:21
dep. 08:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:24
dep. 08:24
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:26
dep. 08:26
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:28
dep. 08:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:29
dep. 08:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
34 km
07:45 08:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:45
Stanjevo, Ventil
arr. 07:46
dep. 07:46
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:47
dep. 07:47
1.5 km
Stanjevo
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Vitkovo
arr. 07:51
dep. 07:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:52
dep. 07:52
4.5 km
Bobote
arr. 07:53
dep. 07:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:57
dep. 07:57
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 08:06
dep. 08:06
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:08
dep. 08:08
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:11
dep. 08:11
15 km
Mrmos, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:23
dep. 08:23
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:24
dep. 08:24
21 km
Trebotin, Put
arr. 08:25
dep. 08:25
22 km
Mesevo, Put
arr. 08:28
dep. 08:28
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:31
dep. 08:31
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:32
dep. 08:32
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:34
dep. 08:34
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:36
dep. 08:36
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:37
dep. 08:37
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:38
dep. 08:38
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:39
dep. 08:39
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:41
dep. 08:41
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:43
dep. 08:43
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:44
dep. 08:44
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
34 km
08:00 09:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 08:00
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
4.5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:24
dep. 08:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 08:33
dep. 08:33
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 08:36
dep. 08:36
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 08:37
dep. 08:37
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 08:39
dep. 08:39
21 km
Mesevo, Put
arr. 08:41
dep. 08:41
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 08:47
dep. 08:47
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 08:49
dep. 08:49
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 08:51
dep. 08:51
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:56
dep. 08:56
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:57
dep. 08:57
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:58
dep. 08:58
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
34 km
08:25 09:25 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 08:25
Stanjevo, Ventil
arr. 08:26
dep. 08:26
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:27
dep. 08:27
1.5 km
Stanjevo
arr. 08:30
dep. 08:30
3 km
Vitkovo
arr. 08:31
dep. 08:31
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:32
dep. 08:32
4.5 km
Bobote
arr. 08:33
dep. 08:33
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:37
dep. 08:37
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Lacisled, 3
arr. 08:47
dep. 08:47
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 08:48
dep. 08:48
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 08:50
dep. 08:50
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 08:51
dep. 08:51
15 km
Mrmos, 2
arr. 08:53
dep. 08:53
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:00
dep. 09:00
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 09:02
dep. 09:02
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:03
dep. 09:03
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:04
dep. 09:04
21 km
Trebotin, Put
arr. 09:06
dep. 09:06
22 km
Mesevo, Put
arr. 09:08
dep. 09:08
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:11
dep. 09:11
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:12
dep. 09:12
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:14
dep. 09:14
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:16
dep. 09:16
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:17
dep. 09:17
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:19
dep. 09:19
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:21
dep. 09:21
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:23
dep. 09:23
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:25
34 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 09:00
Stanjevo, Ventil
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 09:06
dep. 09:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.5 km
Bobote
arr. 09:08
dep. 09:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 09:21
dep. 09:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 09:23
dep. 09:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 09:24
dep. 09:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 09:27
dep. 09:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 09:31
dep. 09:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:33
dep. 09:33
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 09:35
dep. 09:35
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:36
dep. 09:36
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:37
dep. 09:37
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 09:39
dep. 09:39
21 km
Mesevo, Put
arr. 09:41
dep. 09:41
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:45
dep. 09:45
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:47
dep. 09:47
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:49
dep. 09:49
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:51
dep. 09:51
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:53
dep. 09:53
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:56
dep. 09:56
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:57
dep. 09:57
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:58
dep. 09:58
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:00
34 km
10:00 11:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 10:00
Stanjevo, Ventil
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 10:05
dep. 10:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Bobote
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 10:13
dep. 10:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 10:21
dep. 10:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 10:23
dep. 10:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 10:24
dep. 10:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Mrmos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 10:31
dep. 10:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 10:33
dep. 10:33
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 10:35
dep. 10:35
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 10:36
dep. 10:36
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 10:37
dep. 10:37
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 10:39
dep. 10:39
21 km
Mesevo, Put
arr. 10:41
dep. 10:41
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 10:47
dep. 10:47
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 10:49
dep. 10:49
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:56
dep. 10:56
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:57
dep. 10:57
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:58
dep. 10:58
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:00
34 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:30
Stanjevo, Ventil
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Vitkovo
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:37
dep. 11:37
4.5 km
Bobote
arr. 11:38
dep. 11:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:41
dep. 11:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Lacisled, 3
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 11:51
dep. 11:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 11:53
dep. 11:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 11:54
dep. 11:54
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:01
dep. 12:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:06
dep. 12:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:07
dep. 12:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 12:09
dep. 12:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 12:11
dep. 12:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:17
dep. 12:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:19
dep. 12:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:26
dep. 12:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:27
dep. 12:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:28
dep. 12:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
34 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 12:00
Stanjevo, Ventil
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.5 km
Bobote
arr. 12:08
dep. 12:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:13
dep. 12:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Lacisled, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 12:23
dep. 12:23
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 12:24
dep. 12:24
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
14 km
Mrmos, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:31
dep. 12:31
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:33
dep. 12:33
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:35
dep. 12:35
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:38
dep. 12:38
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 12:39
dep. 12:39
21 km
Mesevo, Put
arr. 12:41
dep. 12:41
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:47
dep. 12:47
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:49
dep. 12:49
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:51
dep. 12:51
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:56
dep. 12:56
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:57
dep. 12:57
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:58
dep. 12:58
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:00
34 km
12:30 13:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 12:30
Stanjevo, Ventil
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Vitkovo
arr. 12:36
dep. 12:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Bobote
arr. 12:38
dep. 12:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:41
dep. 12:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:43
dep. 12:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:02
dep. 13:02
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:06
dep. 13:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:07
dep. 13:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 13:09
dep. 13:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:17
dep. 13:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:19
dep. 13:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:25
dep. 13:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:26
dep. 13:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:27
dep. 13:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:28
dep. 13:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:30
34 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 12:45
Stanjevo, Ventil
arr. 12:46
dep. 12:46
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:47
dep. 12:47
1.5 km
Stanjevo
arr. 12:50
dep. 12:50
3 km
Vitkovo
arr. 12:51
dep. 12:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:52
dep. 12:52
4.5 km
Bobote
arr. 12:53
dep. 12:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:57
dep. 12:57
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 13:06
dep. 13:06
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:08
dep. 13:08
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:11
dep. 13:11
15 km
Mrmos, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:20
dep. 13:20
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:23
dep. 13:23
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:24
dep. 13:24
21 km
Trebotin, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
22 km
Mesevo, Put
arr. 13:28
dep. 13:28
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:31
dep. 13:31
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:32
dep. 13:32
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:34
dep. 13:34
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:36
dep. 13:36
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:38
dep. 13:38
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:39
dep. 13:39
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:41
dep. 13:41
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:43
dep. 13:43
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:44
dep. 13:44
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:45
34 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:00
Stanjevo, Ventil
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Vitkovo
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Bobote
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Lacisled, 3
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:23
dep. 13:23
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Mrmos, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:33
dep. 13:33
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:35
dep. 13:35
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:36
dep. 13:36
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
21 km
Trebotin, Put
arr. 13:39
dep. 13:39
22 km
Mesevo, Put
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:45
dep. 13:45
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:47
dep. 13:47
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:49
dep. 13:49
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:51
dep. 13:51
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:56
dep. 13:56
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:57
dep. 13:57
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:58
dep. 13:58
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:59
dep. 13:59
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
34 km
13:30 14:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:30
Stanjevo, Ventil
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Vitkovo
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:37
dep. 13:37
4.5 km
Bobote
arr. 13:38
dep. 13:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:41
dep. 13:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:03
dep. 14:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:04
dep. 14:04
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:06
dep. 14:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:07
dep. 14:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 14:11
dep. 14:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:15
dep. 14:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:17
dep. 14:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:19
dep. 14:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:21
dep. 14:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:23
dep. 14:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:26
dep. 14:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:27
dep. 14:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:28
dep. 14:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:29
dep. 14:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
34 km
13:45 14:47 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:45
Stanjevo, Ventil
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Vitkovo
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:52
dep. 13:52
4.5 km
Bobote
arr. 13:53
dep. 13:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
0 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 14:05
dep. 14:05
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
Mrmos, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
0 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:18
dep. 14:18
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:21
dep. 14:21
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:22
dep. 14:22
21 km
Trebotin, Put
arr. 14:24
dep. 14:24
22 km
Mesevo, Put
arr. 14:26
dep. 14:26
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:30
dep. 14:30
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:32
dep. 14:32
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:34
dep. 14:34
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:41
dep. 14:41
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:42
dep. 14:42
0 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
0 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
0 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
34 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:47
0 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 14:21
dep. 14:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Bobote
arr. 14:23
dep. 14:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:26
dep. 14:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Lacisled, 3
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 14:36
dep. 14:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 14:39
dep. 14:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:48
dep. 14:48
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:50
dep. 14:50
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:51
dep. 14:51
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:52
dep. 14:52
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Mesevo, Put
arr. 14:56
dep. 14:56
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:00
dep. 15:00
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:02
dep. 15:02
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:04
dep. 15:04
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:06
dep. 15:06
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:11
dep. 15:11
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:12
dep. 15:12
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:13
dep. 15:13
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:14
dep. 15:14
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:15
34 km
14:45 15:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:45
Stanjevo, Ventil
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:48
dep. 14:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:50
dep. 14:50
3 km
Vitkovo
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:52
dep. 14:52
4.5 km
Bobote
arr. 14:53
dep. 14:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:56
dep. 14:56
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:08
dep. 15:08
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:09
dep. 15:09
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:14
dep. 15:14
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:21
dep. 15:21
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:22
dep. 15:22
21 km
Trebotin, Put
arr. 15:24
dep. 15:24
22 km
Mesevo, Put
arr. 15:26
dep. 15:26
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:30
dep. 15:30
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:32
dep. 15:32
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:34
dep. 15:34
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:41
dep. 15:41
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:42
dep. 15:42
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:44
dep. 15:44
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:45
34 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Bobote
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:48
dep. 15:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:51
dep. 15:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:02
dep. 16:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:04
dep. 16:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:06
dep. 16:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:11
dep. 16:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:12
dep. 16:12
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:13
dep. 16:13
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:14
dep. 16:14
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
34 km
15:30 16:32 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Stanjevo, Ventil
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vitkovo
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Bobote
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
0 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:01
dep. 16:01
0 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:06
dep. 16:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 16:11
dep. 16:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:17
dep. 16:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:19
dep. 16:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:21
dep. 16:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:26
dep. 16:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:27
dep. 16:27
0 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:28
dep. 16:28
0 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
0 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
34 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
0 km
16:15 17:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 16:15
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:22
dep. 16:22
4.5 km
Bobote
arr. 16:23
dep. 16:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:26
dep. 16:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:28
dep. 16:28
9 km
Gornji Stupanj
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Lacisled, 3
arr. 16:35
dep. 16:35
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 16:38
dep. 16:38
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Mrmos, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:51
dep. 16:51
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:52
dep. 16:52
21 km
Trebotin, Put
arr. 16:54
dep. 16:54
22 km
Mesevo, Put
arr. 16:56
dep. 16:56
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:00
dep. 17:00
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:02
dep. 17:02
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:04
dep. 17:04
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:06
dep. 17:06
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:11
dep. 17:11
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:12
dep. 17:12
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:13
dep. 17:13
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:14
dep. 17:14
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:15
34 km
16:40 17:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 16:40
Stanjevo, Ventil
arr. 16:41
dep. 16:41
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:42
dep. 16:42
1.5 km
Stanjevo
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Vitkovo
arr. 16:46
dep. 16:46
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:47
dep. 16:47
4.5 km
Bobote
arr. 16:48
dep. 16:48
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:52
dep. 16:52
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:55
dep. 16:55
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
11 km
Lacisled, 3
arr. 17:01
dep. 17:01
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:03
dep. 17:03
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:06
dep. 17:06
15 km
Mrmos, 2
arr. 17:08
dep. 17:08
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:15
dep. 17:15
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:17
dep. 17:17
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:18
dep. 17:18
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:19
dep. 17:19
21 km
Trebotin, Put
arr. 17:21
dep. 17:21
22 km
Mesevo, Put
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:26
dep. 17:26
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:27
dep. 17:27
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:29
dep. 17:29
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:34
dep. 17:34
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:36
dep. 17:36
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:38
dep. 17:38
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:39
dep. 17:39
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
34 km
17:05 18:05 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 17:05
Stanjevo, Ventil
arr. 17:06
dep. 17:06
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:07
dep. 17:07
1.5 km
Stanjevo
arr. 17:10
dep. 17:10
3 km
Vitkovo
arr. 17:11
dep. 17:11
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:12
dep. 17:12
4.5 km
Bobote
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:17
dep. 17:17
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Lacisled, 3
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:28
dep. 17:28
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Mrmos, 2
arr. 17:33
dep. 17:33
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:38
dep. 17:38
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:40
dep. 17:40
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:42
dep. 17:42
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:43
dep. 17:43
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Trebotin, Put
arr. 17:45
dep. 17:45
22 km
Mesevo, Put
arr. 17:48
dep. 17:48
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:51
dep. 17:51
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:52
dep. 17:52
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:54
dep. 17:54
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:58
dep. 17:58
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:59
dep. 17:59
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:01
dep. 18:01
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:03
dep. 18:03
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:04
dep. 18:04
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:05
34 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 17:15
Stanjevo, Ventil
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:18
dep. 17:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 17:21
dep. 17:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:22
dep. 17:22
4.5 km
Bobote
arr. 17:23
dep. 17:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:26
dep. 17:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:28
dep. 17:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 17:35
dep. 17:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:36
dep. 17:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:39
dep. 17:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Mrmos, 1
arr. 17:42
dep. 17:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:46
dep. 17:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:48
dep. 17:48
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:50
dep. 17:50
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:51
dep. 17:51
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:52
dep. 17:52
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 17:54
dep. 17:54
21 km
Mesevo, Put
arr. 17:56
dep. 17:56
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:00
dep. 18:00
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:02
dep. 18:02
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:04
dep. 18:04
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:06
dep. 18:06
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:11
dep. 18:11
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:12
dep. 18:12
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:14
dep. 18:14
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:15
34 km
18:40 19:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:40
Stanjevo, Ventil
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:42
dep. 18:42
1.5 km
Stanjevo
arr. 18:45
dep. 18:45
3 km
Vitkovo
arr. 18:46
dep. 18:46
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:47
dep. 18:47
4.5 km
Bobote
arr. 18:48
dep. 18:48
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:52
dep. 18:52
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:57
dep. 18:57
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
11 km
Lacisled, 3
arr. 19:01
dep. 19:01
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:03
dep. 19:03
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:06
dep. 19:06
15 km
Mrmos, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:15
dep. 19:15
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:18
dep. 19:18
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:19
dep. 19:19
21 km
Trebotin, Put
arr. 19:21
dep. 19:21
22 km
Mesevo, Put
arr. 19:23
dep. 19:23
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:26
dep. 19:26
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:27
dep. 19:27
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:29
dep. 19:29
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:31
dep. 19:31
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:32
dep. 19:32
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:34
dep. 19:34
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:36
dep. 19:36
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:38
dep. 19:38
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:39
dep. 19:39
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:40
34 km
19:15 20:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 19:15
Stanjevo, Ventil
arr. 19:17
dep. 19:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 19:18
dep. 19:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 19:20
dep. 19:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 19:21
dep. 19:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Bobote
arr. 19:23
dep. 19:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 19:26
dep. 19:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 19:28
dep. 19:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:36
dep. 19:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:37
dep. 19:37
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:39
dep. 19:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:48
dep. 19:48
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:50
dep. 19:50
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:51
dep. 19:51
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:52
dep. 19:52
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 19:54
dep. 19:54
21 km
Mesevo, Put
arr. 19:56
dep. 19:56
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:02
dep. 20:02
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:04
dep. 20:04
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:06
dep. 20:06
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:08
dep. 20:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:11
dep. 20:11
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:12
dep. 20:12
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
34 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 19:30
Stanjevo, Ventil
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 19:33
dep. 19:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Vitkovo
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 19:37
dep. 19:37
4.5 km
Bobote
arr. 19:38
dep. 19:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 19:41
dep. 19:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 19:43
dep. 19:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
11 km
Lacisled, 3
arr. 19:50
dep. 19:50
12 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:51
dep. 19:51
13 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:53
dep. 19:53
14 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:54
dep. 19:54
14.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
15.5 km
Mrmos, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:01
dep. 20:01
18 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:03
dep. 20:03
19 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:06
dep. 20:06
20.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:07
dep. 20:07
21 km
Trebotin, Put
arr. 20:09
dep. 20:09
22 km
Mesevo, Put
arr. 20:11
dep. 20:11
23 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:15
dep. 20:15
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:17
dep. 20:17
25.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:19
dep. 20:19
26.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:21
dep. 20:21
27.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:23
dep. 20:23
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:26
dep. 20:26
30.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:27
dep. 20:27
31.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:28
dep. 20:28
32.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:29
dep. 20:29
33.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:30
34 km
20:15 21:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:15
Stanjevo, Ventil
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:18
dep. 20:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Bobote
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Lacisled, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:36
dep. 20:36
12 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:39
dep. 20:39
13.5 km
Mrmos, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Mrmos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:49
dep. 20:49
17.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:50
dep. 20:50
18.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:51
dep. 20:51
19.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:52
dep. 20:52
20.5 km
Trebotin, Put
arr. 20:54
dep. 20:54
21 km
Mesevo, Put
arr. 20:56
dep. 20:56
22 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 21:00
dep. 21:00
23 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 21:02
dep. 21:02
24 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 21:04
dep. 21:04
25 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 21:06
dep. 21:06
26.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
28.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
29.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:11
dep. 21:11
30 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:12
dep. 21:12
31 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:13
dep. 21:13
32.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:14
dep. 21:14
33 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:15
34 km

Naselja Aleksandrovac i Krusevac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.