Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable

thursday, 13.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: tuesday, 18.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: wednesday, 19.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: thursday, 20.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: friday, 21.06.2024.
07:00 08:30 (01:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Rakovac kod Raske, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja, Center
arr. 08:30
43.5 km

Naselja Aleksandrovac i Josanicka Banja su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.