Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 08:30
43.5 km
14:00 15:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:00
Aleksandrovac, H
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Kozetin
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Raklja
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Boturici
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Grcak
arr. 14:34
dep. 14:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 14:41
dep. 14:41
16.5 km
Vranstica
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 15:24
dep. 15:24
39.5 km
Klupci
arr. 15:29
dep. 15:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 15:30
43.5 km
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
1 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
16.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
22 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
31 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 08:30
43.5 km
14:00 15:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:00
Aleksandrovac, H
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Kozetin
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Raklja
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Boturici
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Grcak
arr. 14:34
dep. 14:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 14:41
dep. 14:41
16.5 km
Vranstica
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 15:24
dep. 15:24
39.5 km
Klupci
arr. 15:29
dep. 15:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 15:30
43.5 km
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
1 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
16.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
22 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
31 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
43.5 km
Aleksandrovac - Josanicka Banja timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
07:00 08:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 08:24
dep. 08:24
39.5 km
Klupci
arr. 08:29
dep. 08:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 08:30
43.5 km
14:00 15:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:00
Aleksandrovac, H
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Kozetin
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Raklja
arr. 14:11
dep. 14:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Boturici
arr. 14:28
dep. 14:28
11 km
Grcak
arr. 14:34
dep. 14:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 14:38
dep. 14:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 14:41
dep. 14:41
16.5 km
Vranstica
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 15:00
dep. 15:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 15:14
dep. 15:14
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 15:24
dep. 15:24
39.5 km
Klupci
arr. 15:29
dep. 15:29
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 15:30
43.5 km
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Aleksandrovac, H
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Kozetin
arr. 15:36
dep. 15:36
1 km
Raklja
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Donji Vratari
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Boturici
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Grcak
arr. 16:08
dep. 16:08
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 16:16
dep. 16:16
16.5 km
Vranstica
arr. 16:20
dep. 16:20
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
22 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
30 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
31 km
Jelakci, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
32 km
Jelakci, 2
arr. 17:05
dep. 17:05
35 km
Jelakci, Drenje
arr. 17:17
dep. 17:17
39.5 km
Josanicka Banja, Klupci
arr. 17:26
dep. 17:26
42.5 km
Josanicka Banja
arr. 17:30
43.5 km

Naselja Aleksandrovac i Josanicka Banja su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.