Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Jelakci timetable

friday, 21.06.2024.
07:00 08:14 (01:14)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, H
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Kozetin
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Raklja
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Donji Vratari
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Boturici
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Grcak
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Vranstica
arr. 07:44
dep. 07:44
18 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
19.5 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
21 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 07:57
dep. 07:57
24 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:00
dep. 08:00
26 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
29 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
30 km
Jelakci, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
33 km
Jelakci, 2
arr. 08:14
35 km
07:00 09:10 (02:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 08:22
dep. 08:22
34.3 km
Vranstica
arr. 08:24
dep. 08:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:30
dep. 08:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 08:40
dep. 08:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:46
dep. 08:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:52
dep. 08:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 09:10
54.8 km
07:00 09:10 (02:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 08:22
dep. 08:22
34.3 km
Vranstica
arr. 08:24
dep. 08:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:30
dep. 08:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 08:40
dep. 08:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:46
dep. 08:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:52
dep. 08:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 09:10
54.8 km
14:10 16:10 (02:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:13
dep. 14:13
1.6 km
Raklja, I
arr. 14:20
dep. 14:20
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Boturici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.7 km
Grcak
arr. 14:40
dep. 14:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 15:20
dep. 15:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 15:16
dep. 15:16
31.5 km
Ples
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:02
dep. 15:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 15:22
dep. 15:22
34.3 km
Vranstica
arr. 15:24
dep. 15:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:32
dep. 15:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 15:40
dep. 15:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 15:46
dep. 15:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 16:10
54.8 km
14:10 16:10 (02:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:13
dep. 14:13
1.6 km
Raklja, I
arr. 14:20
dep. 14:20
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Boturici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.7 km
Grcak
arr. 14:40
dep. 14:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 15:20
dep. 15:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 15:16
dep. 15:16
31.5 km
Ples
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:02
dep. 15:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 15:22
dep. 15:22
34.3 km
Vranstica
arr. 15:24
dep. 15:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:32
dep. 15:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 15:34
dep. 15:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 15:40
dep. 15:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 15:46
dep. 15:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 16:10
54.8 km
Aleksandrovac - Jelakci timetable
Departures on: saturday, 22.06.2024.
07:00 09:10 (02:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 08:22
dep. 08:22
34.3 km
Vranstica
arr. 08:24
dep. 08:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:30
dep. 08:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 08:40
dep. 08:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:46
dep. 08:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:52
dep. 08:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 09:10
54.8 km
07:00 09:10 (02:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
dep. 08:02
24 km
Koznica kod Aleksandrovca, Bare
arr. 08:22
dep. 08:22
34.3 km
Vranstica
arr. 08:24
dep. 08:24
35.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:30
dep. 08:30
37.3 km
Koznica kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
38.8 km
Koznica kod Aleksandrovca, 3
arr. 08:34
dep. 08:34
40.3 km
Ploca kod Aleksandrovca, Karaula
arr. 08:40
dep. 08:40
43.3 km
Ploca kod Aleksandrovca
arr. 08:46
dep. 08:46
45.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 1
arr. 08:52
dep. 08:52
48.3 km
Rokci kod Aleksandrovca, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
49.3 km
Jelakci, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
52.3 km
Jelakci, 2
arr. 09:10
54.8 km

Naselja Aleksandrovac i Jelakci su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.