Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Donji Stupanj timetable

monday, 22.07.2019.
04:15 04:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 04:15
Stanjevo, Ventil
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 04:18
dep. 04:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 04:20
dep. 04:20
3 km
Vitkovo
arr. 04:21
dep. 04:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 04:22
dep. 04:22
4.5 km
Bobote
arr. 04:23
dep. 04:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 04:26
dep. 04:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 04:28
dep. 04:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 04:30
dep. 04:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 04:34
11 km
05:40 06:01 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:40
Vitkovo
arr. 05:45
dep. 05:45
3.4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:51
dep. 05:51
4.2 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.3 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
10.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:01
11 km
05:45 06:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Ventil
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 05:51
dep. 05:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:52
dep. 05:52
4.5 km
Bobote
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 05:56
dep. 05:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 05:58
dep. 05:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:04
9 km
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:30
Stanjevo, Ventil
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Vitkovo
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Bobote
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:43
dep. 06:43
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 06:45
dep. 06:45
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 06:47
dep. 06:47
9.5 km
Gornja Zleginja
arr. 06:51
dep. 06:51
17 km
Donja Zleginja, 1
arr. 06:52
dep. 06:52
17.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
18.5 km
Garevina
arr. 06:56
dep. 06:56
19.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
20 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
20.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 07:01
dep. 07:01
21.5 km
Donji Stupanj, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
22.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 07:15
24 km
06:45 07:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:45
Stanjevo, Ventil
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:48
dep. 06:48
1.7 km
Stanjevo
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Vitkovo
arr. 06:51
dep. 06:51
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:52
dep. 06:52
4.5 km
Bobote
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:56
dep. 06:56
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:04
9 km
07:13 08:19 (01:06)
H
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, H
dep. 07:13
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 08:00
0.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
1.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
3.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
4.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
6 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
9.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
10.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
11.5 km
08:00 08:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 08:00
Stanjevo, Ventil
arr. 08:02
dep. 08:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 08:05
dep. 08:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 08:07
dep. 08:07
4.5 km
Bobote
arr. 08:08
dep. 08:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 08:11
dep. 08:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 08:13
dep. 08:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 08:19
9 km
09:00 09:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 09:00
Stanjevo, Ventil
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:03
dep. 09:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 09:05
dep. 09:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 09:06
dep. 09:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.5 km
Bobote
arr. 09:08
dep. 09:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:11
dep. 09:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:19
9 km
10:00 10:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 10:00
Stanjevo, Ventil
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 10:03
dep. 10:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 10:05
dep. 10:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 10:06
dep. 10:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Bobote
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 10:11
dep. 10:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 10:13
dep. 10:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 10:19
9 km
11:30 12:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:30
Stanjevo, Ventil
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:36
dep. 11:36
3 km
Vitkovo
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Bobote
arr. 11:40
dep. 11:40
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:44
dep. 11:44
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 11:46
dep. 11:46
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 12:04
dep. 12:04
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 12:00
dep. 12:00
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 11:57
dep. 11:57
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 11:55
dep. 11:55
12.5 km
Gornja Zleginja
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Donja Zleginja, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
17.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 12:11
dep. 12:11
18.5 km
Garevina
arr. 12:13
dep. 12:13
19.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
20 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
20.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
21.5 km
Donji Stupanj, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
22.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 12:30
24 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 12:00
Stanjevo, Ventil
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 12:03
dep. 12:03
1.7 km
Stanjevo
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Vitkovo
arr. 12:06
dep. 12:06
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 12:07
dep. 12:07
4.5 km
Bobote
arr. 12:08
dep. 12:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 12:11
dep. 12:11
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 12:13
dep. 12:13
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 12:19
9 km
13:00 13:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:00
Stanjevo, Ventil
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Vitkovo
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Bobote
arr. 13:08
dep. 13:08
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:19
11 km
13:45 14:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 13:45
Stanjevo, Ventil
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Vitkovo
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:52
dep. 13:52
4.5 km
Bobote
arr. 13:53
dep. 13:53
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:56
dep. 13:56
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:04
11 km
14:15 14:33 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 14:21
dep. 14:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:22
dep. 14:22
4.5 km
Bobote
arr. 14:23
dep. 14:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:26
dep. 14:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:33
9 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Vitkovo
arr. 14:23
dep. 14:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:24
dep. 14:24
4.5 km
Bobote
arr. 14:25
dep. 14:25
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:29
dep. 14:29
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:31
dep. 14:31
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 14:33
dep. 14:33
9.5 km
Gornja Zleginja
arr. 14:37
dep. 14:37
17 km
Donja Zleginja, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
17.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
18.5 km
Garevina
arr. 14:42
dep. 14:42
19.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
20.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 14:47
dep. 14:47
21.5 km
Donji Stupanj, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
22.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 14:55
dep. 14:55
24 km
Donji Stupanj, 3
arr. 14:59
dep. 14:59
25 km
Donji Stupanj, 4
arr. 15:02
dep. 15:02
26 km
Donji Stupanj, L.
arr. 15:05
27 km
15:15 15:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:22
dep. 15:22
4.5 km
Bobote
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:26
dep. 15:26
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:34
11 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Vitkovo
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Bobote
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:29
dep. 15:29
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 15:49
dep. 15:49
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 15:42
dep. 15:42
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 15:40
dep. 15:40
12.5 km
Gornja Zleginja
arr. 15:52
dep. 15:52
17 km
Donja Zleginja, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
17.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
18.5 km
Garevina
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
20.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
21.5 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Donji Stupanj, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
25 km
Donji Stupanj, 4
arr. 16:12
dep. 16:12
26 km
Donji Stupanj, L.
arr. 16:15
27 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:30
Stanjevo, Ventil
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Vitkovo
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:37
dep. 15:37
4.5 km
Bobote
arr. 15:38
dep. 15:38
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
10 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:49
11 km
17:15 17:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 17:15
Stanjevo, Ventil
arr. 17:17
dep. 17:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:18
dep. 17:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 17:20
dep. 17:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 17:21
dep. 17:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:22
dep. 17:22
4.5 km
Bobote
arr. 17:23
dep. 17:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:26
dep. 17:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:28
dep. 17:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:30
dep. 17:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:34
9 km
19:15 19:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 19:15
Stanjevo, Ventil
arr. 19:17
dep. 19:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 19:18
dep. 19:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 19:20
dep. 19:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 19:21
dep. 19:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 19:22
dep. 19:22
4.5 km
Bobote
arr. 19:23
dep. 19:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 19:26
dep. 19:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 19:28
dep. 19:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:34
9 km
20:10 21:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:10
Stanjevo, Ventil
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Stanjevo
arr. 20:16
dep. 20:16
3 km
Vitkovo
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4.5 km
Bobote
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:24
dep. 20:24
7.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 20:44
dep. 20:44
15.5 km
Vrazogrnci
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Vrazogrnci, Vesici
arr. 20:37
dep. 20:37
13.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca
arr. 20:35
dep. 20:35
12.5 km
Gornja Zleginja
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Donja Zleginja, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
17.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
18.5 km
Garevina
arr. 20:53
dep. 20:53
19.5 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
20 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
20.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 20:57
dep. 20:57
21.5 km
Donji Stupanj, 1
arr. 20:59
dep. 20:59
22.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
24 km
Donji Stupanj, 3
arr. 21:04
dep. 21:04
25 km
Donji Stupanj, 4
arr. 21:07
dep. 21:07
26 km
Donji Stupanj, L.
arr. 21:10
27 km
20:15 20:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:15
Stanjevo, Ventil
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:18
dep. 20:18
1.7 km
Stanjevo
arr. 20:20
dep. 20:20
2.5 km
Vitkovo
arr. 20:21
dep. 20:21
3.7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:22
dep. 20:22
4.5 km
Bobote
arr. 20:23
dep. 20:23
5.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:28
dep. 20:28
7.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:34
9 km

Naselja Aleksandrovac i Donji Stupanj su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.