Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Donje Rataje timetable

saturday, 20.07.2019.
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:50
Stanjevo, Ventil
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:53
dep. 11:53
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
Vitkovo
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Gornje Rataje
arr. 12:11
dep. 12:11
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 12:18
dep. 12:18
11.5 km
Donje Rataje
arr. 12:20
12 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vitkovo
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Gornje Rataje
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Donje Rataje
arr. 14:45
12 km
Aleksandrovac - Donje Rataje timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vitkovo
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Gornje Rataje
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Donje Rataje
arr. 14:45
12 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:00
Stanjevo, Ventil
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
Stanjevo
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Vitkovo
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Gornje Rataje
arr. 18:21
dep. 18:21
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 18:28
dep. 18:28
11.5 km
Donje Rataje
arr. 18:30
12 km
Aleksandrovac - Donje Rataje timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:55 07:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 06:55
Stanjevo, Ventil
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:58
dep. 06:58
1.5 km
Stanjevo
arr. 07:00
dep. 07:00
3 km
Vitkovo
arr. 07:02
dep. 07:02
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Gornje Rataje
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 07:18
dep. 07:18
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Donje Rataje
arr. 07:20
12 km
11:50 12:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 11:50
Stanjevo, Ventil
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:53
dep. 11:53
1.5 km
Stanjevo
arr. 11:55
dep. 11:55
3 km
Vitkovo
arr. 11:57
dep. 11:57
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 12:01
dep. 12:01
6 km
Gornje Rataje
arr. 12:11
dep. 12:11
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 12:18
dep. 12:18
11.5 km
Donje Rataje
arr. 12:20
12 km
14:15 14:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vitkovo
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Gornje Rataje
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Donje Rataje
arr. 14:45
12 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 15:15
Stanjevo, Ventil
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vitkovo
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Gornje Rataje
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 15:39
dep. 15:39
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 15:43
dep. 15:43
11.5 km
Donje Rataje
arr. 15:45
12 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:00
Stanjevo, Ventil
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
Stanjevo
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Vitkovo
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 18:11
dep. 18:11
6 km
Gornje Rataje
arr. 18:21
dep. 18:21
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 18:24
dep. 18:24
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 18:28
dep. 18:28
11.5 km
Donje Rataje
arr. 18:30
12 km
20:05 20:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 20:05
Stanjevo, Ventil
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:08
dep. 20:08
1.5 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Vitkovo
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Vitkovo, Stajalište
arr. 20:16
dep. 20:16
6 km
Gornje Rataje
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Donje Rataje, Vujići
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Donje Rataje, Škola
arr. 20:32
dep. 20:32
11 km
Donje Rataje, Cvetkovacki put
arr. 20:33
dep. 20:33
11.5 km
Donje Rataje
arr. 20:35
12 km

Naselja Aleksandrovac i Donje Rataje su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.