Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Bzenice timetable

thursday, 18.07.2019.
05:10 06:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:10
Aleksandrovac, SS
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Kozetin
arr. 05:14
dep. 05:14
1.6 km
Popovci, Put
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Raklja, I
arr. 05:22
dep. 05:22
4.8 km
Raklja, 2
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Boturici
arr. 05:36
dep. 05:36
11.7 km
Grcak
arr. 05:38
dep. 05:38
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 05:42
dep. 05:42
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 05:46
dep. 05:46
18 km
Ples
arr. 05:52
dep. 05:52
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 06:00
25 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:04
dep. 07:04
1.6 km
Popovci, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Raklja, I
arr. 07:12
dep. 07:12
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Boturici
arr. 07:30
dep. 07:30
11.7 km
Grcak
arr. 07:33
dep. 07:33
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:37
dep. 07:37
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Ples
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 07:55
25 km
07:00 08:02 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
24 km
14:10 15:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:13
dep. 14:13
1.6 km
Raklja, I
arr. 14:20
dep. 14:20
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Boturici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.7 km
Grcak
arr. 14:40
dep. 14:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 15:20
dep. 15:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 15:16
dep. 15:16
31.5 km
Ples
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:02
24 km
14:10 15:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:14
dep. 14:14
1.6 km
Popovci, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Raklja, I
arr. 14:22
dep. 14:22
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Boturici
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Grcak
arr. 14:43
dep. 14:43
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 14:47
dep. 14:47
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Ples
arr. 14:55
dep. 14:55
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:05
25 km
Aleksandrovac - Bzenice timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
04:45 06:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 04:45
Aleksandrovac, SS
arr. 04:46
dep. 04:46
1 km
Kozetin
arr. 04:47
dep. 04:47
1.6 km
Popovci, Put
arr. 04:51
dep. 04:51
3 km
Raklja, I
arr. 04:53
dep. 04:53
4.8 km
Raklja, 2
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
7 km
Boturici
arr. 05:07
dep. 05:07
11.7 km
Grcak
arr. 05:35
dep. 05:35
25.3 km
Ples, Jablanica
arr. 05:31
dep. 05:31
21 km
Strmenica, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
20 km
Strmenica, 2
arr. 05:26
dep. 05:26
19.5 km
Strmenica, 3
arr. 05:24
dep. 05:24
19 km
Grcak, Pleski put
arr. 05:39
dep. 05:39
26.9 km
Ples, Dzopolici
arr. 05:43
dep. 05:43
29.6 km
Ples
arr. 05:49
dep. 05:49
31.1 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 06:00
36.6 km
05:10 06:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:10
Aleksandrovac, SS
arr. 05:12
dep. 05:12
1 km
Kozetin
arr. 05:14
dep. 05:14
1.6 km
Popovci, Put
arr. 05:20
dep. 05:20
3 km
Raklja, I
arr. 05:22
dep. 05:22
4.8 km
Raklja, 2
arr. 05:26
dep. 05:26
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
7 km
Boturici
arr. 05:36
dep. 05:36
11.7 km
Grcak
arr. 05:38
dep. 05:38
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 05:42
dep. 05:42
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 05:46
dep. 05:46
18 km
Ples
arr. 05:52
dep. 05:52
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 06:00
25 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:04
dep. 07:04
1.6 km
Popovci, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Raklja, I
arr. 07:12
dep. 07:12
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Boturici
arr. 07:30
dep. 07:30
11.7 km
Grcak
arr. 07:33
dep. 07:33
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 07:37
dep. 07:37
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Ples
arr. 07:45
dep. 07:45
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 07:55
25 km
07:00 08:02 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 07:00
Aleksandrovac, SS
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kozetin
arr. 07:03
dep. 07:03
1.6 km
Raklja, I
arr. 07:10
dep. 07:10
4.8 km
Raklja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donji Vratari, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
9 km
Donji Vratari, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Boturici
arr. 07:35
dep. 07:35
11.7 km
Grcak
arr. 07:40
dep. 07:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 08:20
dep. 08:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 08:16
dep. 08:16
31.5 km
Ples
arr. 08:12
dep. 08:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 08:02
24 km
14:10 15:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:13
dep. 14:13
1.6 km
Raklja, I
arr. 14:20
dep. 14:20
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:22
dep. 14:22
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Boturici
arr. 14:35
dep. 14:35
11.7 km
Grcak
arr. 14:40
dep. 14:40
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 15:20
dep. 15:20
33.1 km
Ples, Dzopolici
arr. 15:16
dep. 15:16
31.5 km
Ples
arr. 15:12
dep. 15:12
29.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:02
24 km
14:10 15:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:10
Aleksandrovac, SS
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Kozetin
arr. 14:14
dep. 14:14
1.6 km
Popovci, Put
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Raklja, I
arr. 14:22
dep. 14:22
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Boturici
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Grcak
arr. 14:43
dep. 14:43
13.7 km
Grcak, Pleski put
arr. 14:47
dep. 14:47
15.3 km
Ples, Dzopolici
arr. 14:51
dep. 14:51
18 km
Ples
arr. 14:55
dep. 14:55
19.5 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:05
25 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:30
Aleksandrovac, SS
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Kozetin
arr. 14:32
dep. 14:32
1.6 km
Popovci, Put
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Raklja, I
arr. 14:38
dep. 14:38
4.8 km
Raklja, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Boturici
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Grcak
arr. 15:20
dep. 15:20
25.3 km
Ples, Jablanica
arr. 15:16
dep. 15:16
21 km
Strmenica, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
20 km
Strmenica, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
19.5 km
Strmenica, 3
arr. 15:09
dep. 15:09
19 km
Grcak, Pleski put
arr. 15:24
dep. 15:24
26.9 km
Ples, Dzopolici
arr. 15:28
dep. 15:28
29.6 km
Ples
arr. 15:34
dep. 15:34
31.1 km
Bzenice, Mitrovo polje
arr. 15:45
36.6 km

Naselja Aleksandrovac i Bzenice su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.