Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksandrovac - Brus timetable

friday, 19.07.2019.
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Vitkovo
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Vencac, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Ljubinci, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
6.5 km
Stubal kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Sljivovo
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Sljivovo, Grabak
arr. 06:07
dep. 06:07
11 km
Botunja
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 06:18
dep. 06:18
14.5 km
Mala Grabovnica kod Brusa, Slava
arr. 06:24
dep. 06:24
17.5 km
Brus, M
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
21 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 14:15
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Stanjevo
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vitkovo
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:23
dep. 14:23
4.5 km
Vencac, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Vencac, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Ljubinci, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
6.5 km
Stubal kod Aleksandrovca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Sljivovo
arr. 14:35
dep. 14:35
10.5 km
Sljivovo, Grabak
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Botunja
arr. 14:42
dep. 14:42
12.5 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 14:48
dep. 14:48
14.5 km
Mala Grabovnica kod Brusa, Slava
arr. 14:54
dep. 14:54
17.5 km
Brus, M
arr. 14:57
dep. 14:57
20 km
Brus, Bus station
arr. 15:00
21 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:45
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
13 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
21 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:45
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
13 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
21 km
Aleksandrovac - Brus timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 05:45
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Stanjevo
arr. 05:50
dep. 05:50
3 km
Vitkovo
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4.5 km
Vencac, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Vencac, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Ljubinci, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
6.5 km
Stubal kod Aleksandrovca, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
8 km
Sljivovo
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Sljivovo, Grabak
arr. 06:07
dep. 06:07
11 km
Botunja
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 06:18
dep. 06:18
14.5 km
Mala Grabovnica kod Brusa, Slava
arr. 06:24
dep. 06:24
17.5 km
Brus, M
arr. 06:27
dep. 06:27
20 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
21 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:45
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
13 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
21 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksandrovac, Bus station
dep. 18:45
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
13 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
15 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
21 km

Naselja Aleksandrovac i Brus su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksandrovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.