Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Aleksa Santic - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
06:54 07:25 (00:31)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 06:54
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:16
dep. 07:16
20 km
Sombor, Bus station
arr. 07:25
30 km
15:19 15:50 (00:31)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, subotom bez praznika.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 15:19
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 15:31
dep. 15:31
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Sombor, Bus station
arr. 15:50
30 km
15:57 16:29 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 15:57
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
15 km
Sombor, Railway station
arr. 16:29
27 km
19:49 20:21 (00:32)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 19:49
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Sombor, Bus station
arr. 20:21
30 km
Aleksa Santic - Sombor timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
06:54 07:25 (00:31)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 06:54
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:16
dep. 07:16
20 km
Sombor, Bus station
arr. 07:25
30 km
15:19 15:50 (00:31)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: bank holidays, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 15:19
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 15:31
dep. 15:31
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Sombor, Bus station
arr. 15:50
30 km
15:57 16:29 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 15:57
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
15 km
Sombor, Railway station
arr. 16:29
27 km
19:49 20:21 (00:32)
2 - SalasiBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, 2 - Salasi
dep. 19:49
Aleksa Santic, 1 - Centar
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Sombor, Bus station
arr. 20:21
30 km

Naselja Aleksa Santic i Sombor su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksa Santic je u 06:54 h, dok je poslednji polazak u 19:49 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Aleksa Santic - Sombor iznosi od 3,21 EUR do 3,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.