Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Aleksa Santic - Sombor timetable

monday, 20.05.2019.
05:00 05:31 (00:31)
II
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, II
dep. 05:00
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 3
arr. 05:08
dep. 05:08
8 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 05:09
dep. 05:09
9 km
Svetozar Miletic, III
arr. 05:14
dep. 05:14
14 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
15 km
Svetozar Miletic, I
arr. 05:16
dep. 05:16
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 05:18
dep. 05:18
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 05:19
dep. 05:19
19 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 05:22
dep. 05:22
22 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Sombor, Goge salasi
arr. 05:25
dep. 05:25
25 km
Sombor, Lozionica
arr. 05:26
dep. 05:26
25 km
Sombor, Bolnica
arr. 05:28
dep. 05:28
27 km
Sombor, Dom vojske
arr. 05:29
dep. 05:29
27 km
Sombor, Bus station
arr. 05:31
29 km
06:35 07:01 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 06:35
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
15 km
Sombor, Railway station
arr. 07:01
27 km
06:50 07:21 (00:31)
II
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, II
dep. 06:50
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 3
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 06:59
dep. 06:59
9 km
Svetozar Miletic, III
arr. 07:04
dep. 07:04
14 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Svetozar Miletic, I
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:12
dep. 07:12
22 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:18
dep. 07:18
27 km
Sombor, Dom vojske
arr. 07:19
dep. 07:19
27 km
Sombor, Bus station
arr. 07:21
29 km
06:54 07:25 (00:31)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 06:54
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 07:06
dep. 07:06
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:16
dep. 07:16
20 km
Sombor, Bus station
arr. 07:25
30 km
07:37 08:10 (00:33)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 07:37
Aleksa Santic, II
arr. 07:39
dep. 07:39
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
Sombor, Bus station
arr. 08:10
29 km
08:16 08:42 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 08:16
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
15 km
Sombor, Railway station
arr. 08:42
27 km
08:19 08:50 (00:31)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 08:19
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 08:31
dep. 08:31
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 08:39
dep. 08:39
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 08:41
dep. 08:41
20 km
Sombor, Bus station
arr. 08:50
30 km
10:34 11:05 (00:31)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 10:34
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 10:36
dep. 10:36
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 10:46
dep. 10:46
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 10:54
dep. 10:54
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 10:56
dep. 10:56
20 km
Sombor, Bus station
arr. 11:05
30 km
12:11 12:37 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 12:11
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 12:25
dep. 12:26
15 km
Sombor, Railway station
arr. 12:37
27 km
12:15 12:46 (00:31)
II
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, II
dep. 12:15
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 12:16
dep. 12:16
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 3
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Svetozar Miletic, III
arr. 12:29
dep. 12:29
14 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
15 km
Svetozar Miletic, I
arr. 12:31
dep. 12:31
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 12:34
dep. 12:34
19 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 12:37
dep. 12:37
22 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 12:39
dep. 12:39
24 km
Sombor, Goge salasi
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Sombor, Lozionica
arr. 12:41
dep. 12:41
25 km
Sombor, Bolnica
arr. 12:43
dep. 12:43
27 km
Sombor, Dom vojske
arr. 12:44
dep. 12:44
27 km
Sombor, Bus station
arr. 12:46
29 km
13:00 13:31 (00:31)
II
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, II
dep. 13:00
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 3
arr. 13:08
dep. 13:08
8 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
Svetozar Miletic, III
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Svetozar Miletic, I
arr. 13:16
dep. 13:16
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:19
dep. 13:19
19 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:24
dep. 13:24
24 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:25
dep. 13:25
25 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:26
dep. 13:26
25 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:28
dep. 13:28
27 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:29
dep. 13:29
27 km
Sombor, Bus station
arr. 13:31
29 km
13:04 13:35 (00:31)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 13:04
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:24
dep. 13:24
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:26
dep. 13:26
20 km
Sombor, Bus station
arr. 13:35
30 km
14:51 15:24 (00:33)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 14:51
Aleksa Santic, II
arr. 14:53
dep. 14:53
1 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
15 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:11
dep. 15:11
18 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Sombor, Bus station
arr. 15:24
29 km
15:19 15:50 (00:31)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 15:19
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 15:31
dep. 15:31
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:41
dep. 15:41
20 km
Sombor, Bus station
arr. 15:50
30 km
15:25 15:51 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 15:25
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
15 km
Sombor, Railway station
arr. 15:51
27 km
15:35 16:25 (00:50)
I - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, I - Centar
dep. 15:35
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Sombor, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
28 km
Sombor, Lugovo 1
arr. 16:23
dep. 16:23
34 km
arr. 16:25
35 km
19:49 20:21 (00:32)
Salaši
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Salaši
dep. 19:49
Aleksa Santic, I - Centar
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Svetozar Miletic, Ivankovicevo 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11 km
Svetozar Miletic, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
19 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 20:11
dep. 20:11
20 km
Sombor, Bus station
arr. 20:21
30 km
20:01 20:27 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Aleksa Santic, Railway station
dep. 20:01
Svetozar Miletic, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
15 km
Sombor, Railway station
arr. 20:27
27 km

Naselja Aleksa Santic i Sombor su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Aleksa Santic je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.