Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zvornik - Loznica timetable

wednesday, 01.04.2020.
06:40 07:40 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 06:40
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zvornik, Meterize
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Karakaj, Vezionica
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Karakaj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Karakaj, Ade
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Celopek, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Celopek, Sljunkara
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Trsic, Zubinici
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Trsic, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Trsic, Paradije
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Tabanci, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Kozluk, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Skocic, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Trnovica, Magistrala
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Padine, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Rocevic, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Loznica, Border crossing
arr. 07:31
dep. 07:31
25.1 km
Loznica, Zidar
arr. 07:34
dep. 07:34
27 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:36
dep. 07:36
28 km
Loznica, Vocar
arr. 07:38
dep. 07:38
29 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
30 km
15:00 15:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 15:00
Karakaj, Vezionica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:07
dep. 15:07
4.1 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Donja Borina, Plavo brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Donja Borina, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:37
dep. 15:37
19 km
Banja Koviljaca, Mazalova
arr. 15:39
dep. 15:39
20 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Loznica, Viskoza 2
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Loznica, Viskoza 3
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Loznica, Vocar
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Loznica, Bus station
arr. 15:55
26 km
Zvornik - Loznica timetable
Departures on: thursday, 02.04.2020.
06:40 07:40 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 06:40
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zvornik, Meterize
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Karakaj, Vezionica
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Karakaj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Karakaj, Ade
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Celopek, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Celopek, Sljunkara
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Trsic, Zubinici
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Trsic, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Trsic, Paradije
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Tabanci, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Kozluk, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Skocic, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Trnovica, Magistrala
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Padine, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Rocevic, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Loznica, Border crossing
arr. 07:31
dep. 07:31
25.1 km
Loznica, Zidar
arr. 07:34
dep. 07:34
27 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:36
dep. 07:36
28 km
Loznica, Vocar
arr. 07:38
dep. 07:38
29 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
30 km
15:00 15:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 15:00
Karakaj, Vezionica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:07
dep. 15:07
4.1 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Donja Borina, Plavo brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Donja Borina, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:37
dep. 15:37
19 km
Banja Koviljaca, Mazalova
arr. 15:39
dep. 15:39
20 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Loznica, Viskoza 2
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Loznica, Viskoza 3
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Loznica, Vocar
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Loznica, Bus station
arr. 15:55
26 km
Zvornik - Loznica timetable
Departures on: friday, 03.04.2020.
06:40 07:40 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 06:40
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zvornik, Meterize
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Karakaj, Vezionica
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Karakaj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Karakaj, Ade
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Celopek, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Celopek, Sljunkara
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Trsic, Zubinici
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Trsic, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Trsic, Paradije
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Tabanci, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Kozluk, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Skocic, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Trnovica, Magistrala
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Padine, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Rocevic, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Loznica, Border crossing
arr. 07:31
dep. 07:31
25.1 km
Loznica, Zidar
arr. 07:34
dep. 07:34
27 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:36
dep. 07:36
28 km
Loznica, Vocar
arr. 07:38
dep. 07:38
29 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
30 km
15:00 15:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 15:00
Karakaj, Vezionica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:07
dep. 15:07
4.1 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Donja Borina, Plavo brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Donja Borina, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:37
dep. 15:37
19 km
Banja Koviljaca, Mazalova
arr. 15:39
dep. 15:39
20 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Loznica, Viskoza 2
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Loznica, Viskoza 3
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Loznica, Vocar
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Loznica, Bus station
arr. 15:55
26 km
Zvornik - Loznica timetable
Departures on: monday, 06.04.2020.
06:40 07:40 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 06:40
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Zvornik, Meterize
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Karakaj, Vezionica
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Karakaj, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Karakaj, Ade
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Celopek, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Celopek, Sljunkara
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Trsic, Zubinici
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Trsic, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Trsic, Paradije
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Tabanci, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Kozluk, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Skocic, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Trnovica, Magistrala
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Padine, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Rocevic, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 07:28
dep. 07:28
23 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Loznica, Border crossing
arr. 07:31
dep. 07:31
25.1 km
Loznica, Zidar
arr. 07:34
dep. 07:34
27 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:36
dep. 07:36
28 km
Loznica, Vocar
arr. 07:38
dep. 07:38
29 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
30 km
15:00 15:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zvornik, Bus station
dep. 15:00
Karakaj, Vezionica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Karakaj, Border crossing (BA)
arr. 15:06
dep. 15:06
4 km
Mali Zvornik, Border crossing (RS)
arr. 15:07
dep. 15:07
4.1 km
Mali Zvornik, Pilana
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Donja Borina, Plavo brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
Donja Borina, Zel. stanica
arr. 15:23
dep. 15:23
12 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:25
dep. 15:25
13 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 15:29
dep. 15:29
15 km
Gornja Koviljaca, Kozluk navoz
arr. 15:33
dep. 15:33
17 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:37
dep. 15:37
19 km
Banja Koviljaca, Mazalova
arr. 15:39
dep. 15:39
20 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
21 km
Loznica, Viskoza 2
arr. 15:43
dep. 15:43
22 km
Loznica, Viskoza 3
arr. 15:45
dep. 15:45
23 km
Loznica, Vocar
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Loznica, Bus station
arr. 15:55
26 km

Naselja Zvornik i Loznica su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zvornik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.