Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Vrsac timetable

saturday, 16.02.2019.
11:17 13:10 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
35.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
43 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
56.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
66.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
76.3 km
Margita
arr. 12:47
dep. 12:47
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
98.6 km
14:37 16:30 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
35.9 km
Boka
arr. 15:28
dep. 15:28
43 km
Konak
arr. 15:35
dep. 15:35
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
56.5 km
Hajducica
arr. 15:44
dep. 15:44
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
66.4 km
Velika Greda
arr. 15:52
dep. 15:52
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
76.3 km
Margita
arr. 16:07
dep. 16:07
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:11
dep. 16:11
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:13
dep. 16:13
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:19
dep. 16:19
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:30
98.6 km
15:27 17:20 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
35.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
43 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
56.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
66.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
76.3 km
Margita
arr. 16:57
dep. 16:57
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
98.6 km
18:17 20:10 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
35.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
43 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
56.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
66.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
76.3 km
Margita
arr. 19:47
dep. 19:47
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
98.6 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
11:17 13:10 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
dep. 12:01
35.9 km
Boka
arr. 12:08
dep. 12:08
43 km
Konak
arr. 12:15
dep. 12:15
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
56.5 km
Hajducica
arr. 12:24
dep. 12:24
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 12:30
dep. 12:30
66.4 km
Velika Greda
arr. 12:32
dep. 12:32
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 12:41
dep. 12:41
76.3 km
Margita
arr. 12:47
dep. 12:47
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 12:51
dep. 12:51
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 12:53
dep. 12:53
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 12:59
dep. 12:59
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 13:02
dep. 13:02
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 13:08
dep. 13:08
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 13:10
98.6 km
14:37 16:30 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
dep. 15:21
35.9 km
Boka
arr. 15:28
dep. 15:28
43 km
Konak
arr. 15:35
dep. 15:35
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
56.5 km
Hajducica
arr. 15:44
dep. 15:44
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
66.4 km
Velika Greda
arr. 15:52
dep. 15:52
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
76.3 km
Margita
arr. 16:07
dep. 16:07
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 16:11
dep. 16:11
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 16:13
dep. 16:13
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 16:19
dep. 16:19
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 16:22
dep. 16:22
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 16:28
dep. 16:28
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 16:30
98.6 km
15:27 17:20 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
35.9 km
Boka
arr. 16:18
dep. 16:18
43 km
Konak
arr. 16:25
dep. 16:25
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
56.5 km
Hajducica
arr. 16:34
dep. 16:34
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
66.4 km
Velika Greda
arr. 16:42
dep. 16:42
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
76.3 km
Margita
arr. 16:57
dep. 16:57
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 17:01
dep. 17:01
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 17:03
dep. 17:03
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 17:09
dep. 17:09
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 17:12
dep. 17:12
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 17:18
dep. 17:18
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 17:20
98.6 km
18:17 20:10 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
dep. 19:01
35.9 km
Boka
arr. 19:08
dep. 19:08
43 km
Konak
arr. 19:15
dep. 19:15
51.3 km
Stari Lec, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
56.5 km
Hajducica
arr. 19:24
dep. 19:24
59.9 km
Velika Greda, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
66.4 km
Velika Greda
arr. 19:32
dep. 19:32
67.7 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 19:36
dep. 19:36
71.7 km
Plandiste, Bus station
arr. 19:41
dep. 19:41
76.3 km
Margita
arr. 19:47
dep. 19:47
81.4 km
Vrsacki Ritovi, ll
arr. 19:51
dep. 19:51
85.8 km
Vrsacki Ritovi, I
arr. 19:53
dep. 19:53
87.8 km
Vrsac, Dejana Brankova
arr. 19:59
dep. 19:59
95.2 km
Vrsac, Mala crkva
arr. 20:02
dep. 20:02
96.3 km
Vrsac, Pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
97.7 km
Vrsac, Bus station
arr. 20:10
98.6 km
21:47 23:40 (01:53)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Buy ticket 8,05 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 21:47
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:56
dep. 21:56
4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 22:01
dep. 22:01
5.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 22:03
dep. 22:03
6.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 22:13
dep. 22:13
16.7 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 22:17
dep. 22:17
20.5 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 22:21
dep. 22:21
24.8 km
Sutjeska, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
29.9 km
Secanj, Bus station
arr. 22:31
dep. 22:31
36.1 km
Boka
arr. 22:38
dep. 22:38
43.4 km
Konak
arr. 22:45
dep. 22:45
51.7 km
Stari Lec, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
56.9 km
Hajducica
arr. 22:54
dep. 22:54
60.3 km
Velika Greda
arr. 23:02
dep. 23:02
68 km
Banatski Sokolac, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
71.9 km
Plandiste, Bus station
arr. 23:11
dep. 23:11
76.5 km
Margita
arr. 23:17
dep. 23:17
81.4 km
Vrsac, Žive Jovanovića
arr. 23:32
dep. 23:32
96.1 km
Vrsac, Pijaca
arr. 23:38
dep. 23:38
97.6 km
Vrsac, Bus station
arr. 23:40
98.5 km

Naselja Zrenjanin i Vrsac su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 53min., a najduže 01h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 11:17 h, dok je poslednji polazak u 21:47 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Vrsac iznosi od 8,05 EUR do 8,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.