Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Zrenjanin - Sutomore timetable

tuesday, 14.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: thursday, 16.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 2.800,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 2.800,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
20:45 08:19 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
74 km
Lazarevac, Bus station
arr. 23:45
dep. 23:45
134 km
Ljig, Bus station
arr. 00:05
dep. 00:05
154 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 04:25
dep. 04:25
414 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 04:30
dep. 04:30
416 km
Podgorica, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
566 km
Sutomore, GAS
arr. 08:19
607.7 km

Naselja Zrenjanin i Sutomore su međusobno udaljena ~608 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 34min., a najduže 11h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 20:45 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Sutomore iznosi od 2.800,00 RSD do 2.800,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.