Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Sutjeska timetable

thursday, 27.02.2020.
06:45 07:29 (00:44)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:45
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Sutjeska, Center
arr. 07:29
40 km
08:50 09:24 (00:34)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 08:50
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:57
dep. 08:57
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:10
dep. 09:10
17 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
24 km
Sutjeska, Center
arr. 09:24
29 km
08:55 09:26 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:14
dep. 09:14
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:19
dep. 09:19
21 km
Sutjeska, Center
arr. 09:26
26 km
09:30 10:14 (00:44)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Sutjeska, Center
arr. 10:14
40 km
11:17 11:55 (00:38)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
29.7 km
13:17 13:55 (00:38)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 13:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
29.7 km
14:15 15:01 (00:46)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:15
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
3.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
17.8 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
20.8 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
dep. 14:55
24.8 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
29.8 km
14:30 15:01 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
26 km
14:37 15:15 (00:38)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 15:15
29.7 km
15:27 16:05 (00:38)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
29.7 km
18:17 18:55 (00:38)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
29.7 km
20:15 20:46 (00:31)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Sutjeska, Center
arr. 20:46
26 km

Naselja Zrenjanin i Sutjeska su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Sutjeska iznosi od 3,07 EUR do 3,07 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.