Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Stajicevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:13 05:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 05:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:21
dep. 05:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 05:26
dep. 05:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 05:27
dep. 05:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 05:28
dep. 05:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 05:29
dep. 05:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 05:31
dep. 05:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 05:32
dep. 05:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 05:35
dep. 05:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 05:43
dep. 05:43
19 km
arr. 05:50
21 km
05:20 05:31 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:31
12 km
05:50 06:09 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
Zrenjanin, BEK
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Ecka, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Ecka
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Ecka, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Ecka, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
10 km
Ecka, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
arr. 06:09
14 km
05:50 06:12 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
arr. 06:12
12 km
05:56 06:21 (00:25)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:56
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
arr. 06:21
15 km
06:13 06:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 06:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 06:21
dep. 06:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
19 km
arr. 06:50
21 km
06:23 06:51 (00:28)
Mileticeva 2 (8-10)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 06:23
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:51
12 km
07:13 07:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 07:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
arr. 07:50
21 km
07:30 07:42 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
arr. 07:42
12 km
07:56 08:16 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:56
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
arr. 08:16
15 km
08:13 08:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 08:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 08:26
dep. 08:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 08:27
dep. 08:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 08:28
dep. 08:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:35
dep. 08:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
arr. 08:50
21 km
08:52 09:22 (00:30)
Zarka Zrenjanina 3 (77)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:52
arr. 08:53
dep. 08:53
1 km
arr. 08:54
dep. 08:54
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
arr. 09:22
13 km
08:55 09:06 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
arr. 09:06
10.4 km
09:13 09:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 09:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 09:16
dep. 09:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 09:21
dep. 09:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 09:26
dep. 09:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 09:27
dep. 09:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 09:32
dep. 09:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 09:37
dep. 09:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:43
dep. 09:43
19 km
arr. 09:50
21 km
10:00 10:11 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
arr. 10:11
12 km
10:13 10:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 10:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 10:21
dep. 10:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:39
dep. 10:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 10:26
dep. 10:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 10:27
dep. 10:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 10:32
dep. 10:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
arr. 10:50
21 km
10:45 11:04 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:45
Zrenjanin, BEK
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Ecka, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ecka, Kastel
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Ecka
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Ecka, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Ecka, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Ecka, 4
arr. 11:01
dep. 11:01
11 km
arr. 11:02
dep. 11:02
12 km
arr. 11:04
14 km
10:56 11:16 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:56
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
arr. 11:16
15 km
11:00 11:13 (00:13)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
arr. 11:13
11 km
11:13 11:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 11:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 11:26
dep. 11:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
19 km
arr. 11:50
21 km
11:35 11:54 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:35
Zrenjanin, BEK
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 11:39
dep. 11:39
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Ecka, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
7 km
Ecka, Kastel
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Ecka
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Ecka, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Ecka, 3
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Ecka, 4
arr. 11:51
dep. 11:51
11 km
arr. 11:52
dep. 11:52
12 km
arr. 11:54
14 km
11:35 11:57 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:35
arr. 11:57
12 km
12:13 12:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 12:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 12:26
dep. 12:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
arr. 12:50
21 km
12:30 12:42 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:42
12 km
13:13 13:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 13:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 13:26
dep. 13:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 13:28
dep. 13:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 13:43
dep. 13:43
19 km
arr. 13:50
21 km
14:00 14:11 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:11
12 km
14:13 14:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 14:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 14:26
dep. 14:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
arr. 14:50
21 km
14:15 14:34 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:15
Zrenjanin, BEK
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Ecka, 1
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Ecka
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Ecka, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Ecka, 3
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Ecka, 4
arr. 14:31
dep. 14:31
11 km
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
arr. 14:34
14 km
14:15 14:37 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:37
12 km
14:36 14:56 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
arr. 14:56
15 km
14:40 14:59 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
14 km
14:50 15:09 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:50
Zrenjanin, BEK
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Ecka, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Ecka, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Ecka, 3
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Ecka, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
arr. 15:09
14 km
15:13 15:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 15:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 15:21
dep. 15:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 15:26
dep. 15:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:43
dep. 15:43
19 km
arr. 15:50
21 km
15:25 15:53 (00:28)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
arr. 15:53
15 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
Zrenjanin, BEK
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Ecka, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Ecka
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Ecka, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Ecka, 3
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Ecka, 4
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
arr. 15:49
14 km
15:30 15:52 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:52
12 km
16:13 16:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 16:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:39
dep. 16:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 16:26
dep. 16:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 16:28
dep. 16:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 16:35
dep. 16:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:43
dep. 16:43
19 km
arr. 16:50
21 km
16:30 16:41 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 16:37
dep. 16:37
6.8 km
arr. 16:41
10.4 km
16:55 17:07 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
arr. 17:07
12 km
17:13 17:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 17:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 17:21
dep. 17:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:39
dep. 17:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 17:26
dep. 17:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 17:27
dep. 17:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 17:31
dep. 17:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 17:32
dep. 17:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 17:37
dep. 17:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:43
dep. 17:43
19 km
arr. 17:50
21 km
17:35 17:46 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:35
arr. 17:46
12 km
17:36 17:56 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:36
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
arr. 17:56
15 km
18:13 18:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 18:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 18:21
dep. 18:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:39
dep. 18:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 18:26
dep. 18:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 18:28
dep. 18:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 18:35
dep. 18:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 18:37
dep. 18:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 18:43
dep. 18:43
19 km
arr. 18:50
21 km
19:13 19:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 19:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:39
dep. 19:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 19:26
dep. 19:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 19:28
dep. 19:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 19:32
dep. 19:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 19:37
dep. 19:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
arr. 19:50
21 km
20:00 20:11 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:00
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
9 km
arr. 20:11
12 km
20:13 20:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 20:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:39
dep. 20:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 20:26
dep. 20:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 20:28
dep. 20:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 20:32
dep. 20:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 20:37
dep. 20:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 20:43
dep. 20:43
19 km
arr. 20:50
21 km
20:15 20:34 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
14 km
20:15 20:34 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
14 km
20:15 20:37 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:37
12 km
20:40 21:10 (00:30)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
arr. 20:45
dep. 20:45
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
5 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
arr. 21:10
15 km
21:13 21:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 21:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 21:16
dep. 21:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 21:21
dep. 21:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:39
dep. 21:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 21:26
dep. 21:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 21:27
dep. 21:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 21:28
dep. 21:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 21:31
dep. 21:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 21:32
dep. 21:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 21:33
dep. 21:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 21:35
dep. 21:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 21:37
dep. 21:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 21:43
dep. 21:43
19 km
arr. 21:50
21 km
22:13 22:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 22:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 22:16
dep. 22:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 22:21
dep. 22:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 22:39
dep. 22:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 22:26
dep. 22:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 22:27
dep. 22:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 22:28
dep. 22:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 22:29
dep. 22:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 22:31
dep. 22:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 22:32
dep. 22:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 22:35
dep. 22:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 22:37
dep. 22:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 22:43
dep. 22:43
19 km
arr. 22:50
21 km
22:30 22:49 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, BEK
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 22:34
dep. 22:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 22:38
dep. 22:38
6 km
Ecka, 1
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Ecka
arr. 22:42
dep. 22:42
8 km
Ecka, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Ecka, 3
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Ecka, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
arr. 22:47
dep. 22:47
12 km
arr. 22:49
14 km

Naselja Zrenjanin i Stajicevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:13 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.