Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Stajicevo timetable

friday, 10.07.2020.
05:20 05:31 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:31
12 km
05:50 06:09 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
Zrenjanin, BEK
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Ecka, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Ecka
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Ecka, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Ecka, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
10 km
Ecka, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
arr. 06:09
14 km
05:50 06:12 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
arr. 06:12
12 km
05:56 06:21 (00:25)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:56
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:10
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
arr. 06:21
15 km
06:23 06:51 (00:28)
Mileticeva 2 (8-10)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 06:23
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:51
12 km
07:13 07:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 07:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 07:21
dep. 07:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 07:32
dep. 07:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:43
dep. 07:43
19 km
arr. 07:50
21 km
07:30 07:42 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
arr. 07:42
12 km
07:56 08:16 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:56
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
arr. 08:00
dep. 08:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
arr. 08:16
15 km
08:13 08:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 08:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:39
dep. 08:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 08:26
dep. 08:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 08:27
dep. 08:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 08:28
dep. 08:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 08:29
dep. 08:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:35
dep. 08:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
arr. 08:50
21 km
08:55 09:06 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
arr. 09:06
10.4 km
09:13 09:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 09:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 09:16
dep. 09:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 09:21
dep. 09:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 09:26
dep. 09:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 09:27
dep. 09:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 09:32
dep. 09:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:35
dep. 09:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 09:37
dep. 09:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:43
dep. 09:43
19 km
arr. 09:50
21 km
10:13 10:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 10:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 10:21
dep. 10:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:39
dep. 10:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 10:26
dep. 10:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 10:27
dep. 10:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 10:28
dep. 10:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 10:29
dep. 10:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 10:31
dep. 10:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 10:32
dep. 10:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
arr. 10:50
21 km
10:56 11:16 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:56
arr. 10:58
dep. 10:58
1 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
arr. 11:16
15 km
11:00 11:13 (00:13)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
arr. 11:13
11 km
11:13 11:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 11:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 11:26
dep. 11:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 11:28
dep. 11:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 11:31
dep. 11:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 11:35
dep. 11:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 11:37
dep. 11:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
19 km
arr. 11:50
21 km
12:13 12:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 12:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 12:26
dep. 12:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 12:28
dep. 12:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 12:29
dep. 12:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 12:37
dep. 12:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
arr. 12:50
21 km
12:30 12:42 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:42
12 km
13:13 13:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 13:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 13:26
dep. 13:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 13:27
dep. 13:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 13:28
dep. 13:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 13:43
dep. 13:43
19 km
arr. 13:50
21 km
14:00 14:11 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:11
12 km
14:13 14:50 (00:37)
FarmaRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Farma
dep. 14:13
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Zrenjanin, BEK
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
17 km
Zrenjanin, Laze Kostica 2
arr. 14:26
dep. 14:26
4.5 km
Zrenjanin, Laze Kostica 3
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Zrenjanin, Total
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Zrenjanin, Dom kulture
arr. 14:29
dep. 14:29
7 km
Zrenjanin, Kapetanija (Partizan)
arr. 14:31
dep. 14:31
8 km
Zrenjanin, Pink trgovina
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zrenjanin, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Zrenjanin, Beogradska 1
arr. 14:37
dep. 14:37
14 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
arr. 14:50
21 km
14:15 14:37 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:37
12 km
14:36 14:56 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
arr. 14:38
dep. 14:38
1 km
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
arr. 14:56
15 km
14:40 14:59 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
14 km
15:25 15:53 (00:28)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Ecka, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
arr. 15:53
15 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
Zrenjanin, BEK
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Ecka, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Ecka
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Ecka, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Ecka, 3
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Ecka, 4
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
arr. 15:49
14 km
15:30 15:52 (00:22)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:52
12 km
16:55 17:07 (00:12)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
arr. 17:07
12 km
17:35 17:46 (00:11)
Bus stationRaskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:35
arr. 17:46
12 km
17:36 17:56 (00:20)
Zarka Zrenjanina 2 (44)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:36
arr. 17:38
dep. 17:38
1 km
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
4 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
10 km
arr. 17:56
15 km
20:15 20:34 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
14 km
20:40 21:10 (00:30)
Zarka Zrenjanina 1 (22)Raskrsnica - Rade Srdanova
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
arr. 20:45
dep. 20:45
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
5 km
Ecka, Groblje
arr. 21:05
dep. 21:05
10 km
arr. 21:10
15 km
22:30 22:49 (00:19)
Bus stationRaskrsnica za Belo Blato (Ribnjak)
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, BEK
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 22:34
dep. 22:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 22:38
dep. 22:38
6 km
Ecka, 1
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Ecka
arr. 22:42
dep. 22:42
8 km
Ecka, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Ecka, 3
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Ecka, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
arr. 22:47
dep. 22:47
12 km
arr. 22:49
14 km

Naselja Zrenjanin i Stajicevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Stajicevo iznosi od 0,85 EUR do 0,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.