Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Srpska Crnja timetable

monday, 20.05.2019.
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
arr. 06:15
dep. 06:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:35
dep. 06:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:44
dep. 06:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 06:48
dep. 06:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 06:53
dep. 06:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 07:00
55.6 km
09:55 10:54 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:55
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:00
dep. 10:00
-52.8 km
arr. 10:10
dep. 10:10
-52.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:18
dep. 10:18
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 10:24
dep. 10:24
-52.8 km
Cestereg, Centar - park
arr. 10:29
dep. 10:29
-52.8 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 10:33
dep. 10:33
-52.8 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 10:38
dep. 10:38
-52.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 10:42
dep. 10:42
-52.8 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 10:47
dep. 10:47
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 10:54
55.6 km
10:00 11:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:24
dep. 10:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 10:30
dep. 10:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 10:35
dep. 10:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 10:39
dep. 10:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 10:44
dep. 10:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 10:48
dep. 10:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 10:53
dep. 10:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 11:00
55.6 km
10:30 11:31 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
55.6 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:05
dep. 11:05
1.5 km
arr. 11:15
dep. 11:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:30
dep. 11:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:35
dep. 11:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:39
dep. 11:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:44
dep. 11:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:48
dep. 11:48
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:53
dep. 11:53
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 12:00
55.6 km
14:10 15:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:45
dep. 14:45
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:49
dep. 14:49
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:54
dep. 14:54
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:58
dep. 14:58
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:03
dep. 15:03
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 15:10
55.6 km
15:43 17:01 (01:18)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
62.4 km
17:35 19:00 (01:25)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
dep. 18:15
13.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
22.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
37.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
43.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
47.1 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
51.9 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
59.4 km
19:15 20:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
55.6 km
20:28 21:36 (01:08)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
62.4 km

Naselja Zrenjanin i Srpska Crnja su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.