Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Srpska Crnja timetable

friday, 03.07.2020.
10:30 11:31 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
55.6 km
14:10 15:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
1.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:45
dep. 14:45
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:49
dep. 14:49
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:54
dep. 14:54
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:58
dep. 14:58
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:03
dep. 15:03
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 15:10
55.6 km
15:43 17:01 (01:18)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
62.4 km
17:35 19:00 (01:25)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
dep. 18:15
13.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
-49.7 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
37.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
43.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
-49.7 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
-49.7 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
59.4 km
19:15 20:16 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
55.6 km
20:28 21:36 (01:08)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
62.4 km
Zrenjanin - Srpska Crnja timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
arr. 10:45
dep. 10:45
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:54
dep. 10:54
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:00
dep. 11:00
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:05
dep. 11:05
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:09
dep. 11:09
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:14
dep. 11:14
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:18
dep. 11:18
43.3 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:23
dep. 11:23
48.1 km
Srpska Crnja
arr. 11:30
55.6 km
10:30 11:31 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
dep. 11:19
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 11:24
dep. 11:24
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 11:31
55.6 km
14:03 15:10 (01:07)
Novo groblje
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:03
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:15
dep. 14:15
8.3 km
arr. 14:25
dep. 14:25
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:34
dep. 14:34
-66.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:40
dep. 14:40
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:45
dep. 14:45
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:49
dep. 14:49
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:54
dep. 14:54
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:58
dep. 14:58
-66.6 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 15:03
dep. 15:03
-66.6 km
Srpska Crnja
arr. 15:10
62.4 km
15:43 17:01 (01:18)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:05
dep. 16:05
8.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:24
dep. 16:24
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:30
dep. 16:30
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:35
dep. 16:35
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:39
dep. 16:39
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:45
dep. 16:45
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:49
dep. 16:49
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 16:54
dep. 16:54
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 17:01
62.4 km
17:35 19:00 (01:25)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 18:00
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:05
dep. 18:05
5.3 km
arr. 18:15
dep. 18:15
13.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:24
dep. 18:24
-49.7 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:30
dep. 18:30
28 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:35
dep. 18:35
33.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:39
dep. 18:39
37.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:44
dep. 18:44
43.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:48
dep. 18:48
-49.7 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 18:53
dep. 18:53
-49.7 km
Srpska Crnja
arr. 19:00
59.4 km
19:15 20:16 (01:01)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
dep. 20:04
43.2 km
Vojvoda Stepa, Ugao
arr. 20:09
dep. 20:09
48.1 km
Srpska Crnja, Center
arr. 20:16
55.6 km
20:28 21:36 (01:08)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
dep. 21:24
50.1 km
Vojvoda Stepa, Ulica JNA
arr. 21:29
dep. 21:29
54.9 km
Srpska Crnja, Bus station
arr. 21:36
62.4 km

Naselja Zrenjanin i Srpska Crnja su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.