Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Secanj timetable

monday, 18.02.2019.
06:30 07:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 06:49
dep. 06:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Sutjeska, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
40 km
Secanj, Bus station
arr. 07:07
33 km
08:50 09:35 (00:45)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 08:50
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:57
dep. 08:57
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:10
dep. 09:10
17 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina)
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
24 km
Sutjeska, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
29 km
Secanj, Bus station
arr. 09:35
36 km
09:30 10:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Sutjeska, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
40 km
Secanj, Bus station
arr. 10:07
33 km
11:17 12:01 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 12:01
35.9 km
13:17 14:01 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 13:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 14:01
35.9 km
14:30 15:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
26 km
Secanj, Bus station
arr. 15:08
33 km
14:37 15:21 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:07
dep. 15:07
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 15:21
35.9 km
15:27 16:11 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 16:11
35.9 km
18:17 19:01 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
16.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
20.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
24.6 km
Sutjeska, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
29.7 km
Secanj, Bus station
arr. 19:01
35.9 km
19:47 20:31 (00:44)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Buy ticket 3,47 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 19:47
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:56
dep. 19:56
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:01
dep. 20:01
5.3 km
Secanj, Bus station
arr. 20:31
35.9 km

Naselja Zrenjanin i Secanj su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Secanj iznosi od 3,47 EUR do 3,47 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.