Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Perlez timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:20 05:43 (00:23)
Bus stationCentar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:20
Ecka, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 05:38
dep. 05:38
19 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 05:43
24 km
05:50 06:24 (00:34)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
Zrenjanin, BEK
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Ecka, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Ecka
arr. 06:02
dep. 06:02
8 km
Ecka, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9 km
Ecka, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
10 km
Ecka, 4
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
arr. 06:09
dep. 06:09
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:13
dep. 06:13
17 km
Perlez, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 06:22
dep. 06:22
24 km
Perlez, 3
arr. 06:24
26 km
05:50 06:30 (00:40)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 05:50
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 06:30
22 km
06:23 07:00 (00:37)
Mileticeva 2 (8-10)2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 06:23
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
1.6 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
dep. 06:47
8.4 km
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 06:57
dep. 06:57
18.1 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:00
21.4 km
07:30 07:54 (00:24)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:30
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
arr. 07:42
dep. 07:42
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 07:54
24 km
08:55 09:15 (00:20)
Bus stationCentar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.8 km
arr. 09:06
dep. 09:06
10.4 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 09:12
dep. 09:12
16.5 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 09:15
19.8 km
11:00 11:28 (00:28)
Bus stationCentar - crkva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Ecka, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
6 km
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:28
23 km
12:30 12:54 (00:24)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:42
dep. 12:42
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 12:54
-49 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 14:55
22 km
14:40 15:28 (00:48)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
26 km
15:25 16:05 (00:40)
Zarka Zrenjanina 1 (22)2 - Pijaca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
arr. 15:30
dep. 15:30
1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:40
4 km
Ecka, Groblje
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
arr. 15:53
dep. 15:53
15 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:05
27 km
15:30 16:04 (00:34)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
Zrenjanin, BEK
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 15:38
dep. 15:38
6 km
Ecka, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Ecka
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Ecka, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Ecka, 3
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Ecka, 4
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
arr. 15:49
dep. 15:49
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:53
dep. 15:53
17 km
Perlez, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
24 km
Perlez, 3
arr. 16:04
26 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:52
dep. 15:52
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 16:10
22 km
16:55 17:19 (00:24)
Bus station2 - Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:55
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
arr. 17:07
dep. 17:07
12 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 17:19
24 km
20:15 20:49 (00:34)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Perlez, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Perlez, 3
arr. 20:49
26 km
22:30 23:04 (00:34)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, BEK
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 22:34
dep. 22:34
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 22:38
dep. 22:38
6 km
Ecka, 1
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Ecka, Kastel
arr. 22:41
dep. 22:41
7.5 km
Ecka
arr. 22:42
dep. 22:42
8 km
Ecka, 2
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Ecka, 3
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Ecka, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
arr. 22:47
dep. 22:47
12 km
arr. 22:49
dep. 22:49
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 22:53
dep. 22:53
17 km
Perlez, 1
arr. 22:59
dep. 22:59
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 23:02
dep. 23:02
24 km
Perlez, 3
arr. 23:04
26 km

Naselja Zrenjanin i Perlez su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Perlez iznosi od 1,55 EUR do 1,71 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.