Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Novi Sad timetable

wednesday, 21.11.2018.
03:35 06:30 (02:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 03:35
Zrenjanin, Fabrika
arr. 03:44
dep. 03:45
4 km
Lukicevo, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
14 km
Orlovat, Railway station
arr. 04:31
dep. 04:57
28 km
Farkazdin, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
40 km
Perlez, Railway station
arr. 05:17
dep. 05:18
48 km
Knicanin, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 05:27
dep. 05:28
55 km
Titel, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
58 km
arr. 05:37
dep. 05:38
64 km
arr. 05:43
dep. 05:44
70 km
Sajkas, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:51
77 km
Budisava, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
84 km
arr. 06:04
dep. 06:05
90 km
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 06:14
dep. 06:15
100 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:30
111 km
06:30 07:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:30
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 06:47
dep. 06:47
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:32
dep. 07:32
51.9 km
arr. 07:37
53.7 km
06:40 07:44 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 06:40
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 06:43
dep. 06:43
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
2.8 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 06:57
dep. 06:57
6.8 km
arr. 07:44
55.8 km
07:00 08:04 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), subotom bez praznika.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 07:00
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 07:03
dep. 07:03
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 07:17
dep. 07:17
6.8 km
arr. 08:04
55.8 km
07:38 08:34 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:38
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
arr. 08:34
53 km
07:46 08:45 (00:59)
Zarka Zrenjanina 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
dep. 07:46
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:01
dep. 08:01
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 08:04
dep. 08:04
7 km
Zabalj, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
32 km
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:42
dep. 08:42
53 km
arr. 08:45
55 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 09:26
dep. 09:26
49 km
arr. 09:30
51 km
09:24 10:20 (00:56)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 09:24
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Zrenjanin, Bulevar Veljka Vlahovica 13
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
arr. 10:20
52 km
09:30 10:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 09:39
dep. 09:39
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 09:47
dep. 09:47
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:32
dep. 10:32
51.9 km
arr. 10:37
53.7 km
09:46 10:50 (01:04)
Zarka Zrenjanina 44
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 44
dep. 09:46
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Zabalj, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
32 km
Novi Sad, Hladnjača
arr. 10:47
dep. 10:47
53 km
arr. 10:50
55 km
11:00 12:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:02
dep. 12:02
51.9 km
arr. 12:07
53.7 km
12:15 15:15 (03:00)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 12:15
Zrenjanin, Fabrika
arr. 12:24
dep. 12:25
4 km
Lukicevo, Railway station
arr. 12:44
dep. 12:45
14 km
Orlovat, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:42
28 km
Farkazdin, Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
40 km
Perlez, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
48 km
Knicanin, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
53 km
Titel, Donji Titel ZS
arr. 14:12
dep. 14:13
55 km
Titel, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
58 km
arr. 14:22
dep. 14:23
64 km
arr. 14:28
dep. 14:29
70 km
Sajkas, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
77 km
Budisava, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
84 km
arr. 14:49
dep. 14:50
90 km
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 14:59
dep. 15:00
100 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:15
111 km
13:10 14:17 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 13:10
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 13:27
dep. 13:27
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:12
dep. 14:12
51.9 km
arr. 14:17
53.7 km
13:40 14:44 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 13:40
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 13:43
dep. 13:43
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:48
dep. 13:48
2.8 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
arr. 14:44
55.8 km
14:28 16:07 (01:39)
Mileticeva 8-10
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
dep. 14:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
1.6 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 15:09
dep. 15:09
5.6 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 15:17
dep. 15:17
11.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
53.5 km
arr. 16:07
55.3 km
15:25 16:29 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 15:25
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 15:28
dep. 15:28
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
2.8 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 15:42
dep. 15:42
6.8 km
arr. 16:29
55.8 km
16:15 17:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:15
arr. 17:15
53 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:00
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
arr. 17:50
51 km
17:40 18:44 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 17:40
Zrenjanin, Mileticeva 8-10
arr. 17:43
dep. 17:43
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
2.8 km
Zrenjanin, Mesna Zajednica
arr. 17:57
dep. 17:57
6.8 km
arr. 18:44
55.8 km
18:15 19:16 (01:01)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 18:15
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
1.6 km
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 18:29
dep. 18:29
5.6 km
arr. 19:16
54.6 km
18:20 19:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 18:20
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 18:29
dep. 18:29
4 km
arr. 19:16
53 km
18:50 19:57 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 18:50
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 19:07
dep. 19:07
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:52
dep. 19:52
51.9 km
arr. 19:57
53.7 km
19:55 21:02 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:55
Zrenjanin, MZ V. Vlahovic
arr. 20:04
dep. 20:04
4 km
Aradac, Novosadska br. 49
arr. 20:12
dep. 20:12
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:57
dep. 20:57
51.9 km
arr. 21:02
53.7 km

Naselja Zrenjanin i Novi Sad su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Novi Sad iznosi od 3,22 EUR do 3,22 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.