Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Novi Sad timetable

sunday, 24.02.2019.
06:30 07:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 06:47
dep. 06:47
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:32
dep. 07:32
51.9 km
arr. 07:37
53.7 km
07:46 08:45 (00:59)
Zarka Zrenjanina 2 (44)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:46
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
arr. 08:01
dep. 08:01
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 08:04
dep. 08:04
7 km
Zabalj, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
32 km
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:42
dep. 08:42
53 km
arr. 08:45
55 km
09:24 10:20 (00:56)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 09:24
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
arr. 10:20
52 km
09:46 10:50 (01:04)
Zarka Zrenjanina 2 (44)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:46
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Zabalj, Intersection
arr. 10:27
dep. 10:27
32 km
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 10:47
dep. 10:47
53 km
arr. 10:50
55 km
11:00 12:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 11:17
dep. 11:17
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:02
dep. 12:02
51.9 km
arr. 12:07
53.7 km
14:28 16:07 (01:39)
Mileticeva 2 (8-10)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
dep. 14:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
dep. 15:09
0 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 15:17
dep. 15:17
0 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:02
dep. 16:02
117.6 km
arr. 16:07
119.4 km
15:25 16:29 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 15:25
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:28
dep. 15:28
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
2.8 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:42
dep. 15:42
6.8 km
arr. 16:29
55.8 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 17:00
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:06
dep. 17:06
6 km
arr. 17:50
51 km
17:40 18:44 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 17:40
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:43
dep. 17:43
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:48
dep. 17:48
2.8 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 17:57
dep. 17:57
6.8 km
arr. 18:44
55.8 km
18:50 19:57 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 18:50
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 19:07
dep. 19:07
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:52
dep. 19:52
51.9 km
arr. 19:57
53.7 km
18:55 20:08 (01:13)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 18:55
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
1.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 19:09
dep. 19:09
5.6 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 19:17
dep. 19:17
11.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:03
dep. 20:03
53.5 km
arr. 20:08
55.3 km
19:00 20:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:00
Zrenjanin, Bagljas
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 19:17
dep. 19:17
10.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:02
dep. 20:02
51.9 km
arr. 20:07
53.7 km
19:40 20:44 (01:04)
Mileticeva
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Buy ticket 3,22 EUR
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mileticeva
dep. 19:40
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 19:43
dep. 19:43
1.2 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
2.8 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 19:57
dep. 19:57
6.8 km
arr. 20:44
55.8 km

Naselja Zrenjanin i Novi Sad su međusobno udaljena ~60 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Novi Sad iznosi od 3,22 EUR do 3,22 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.