Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Novi Becej timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:00 06:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Melenci, Srpskih vladara
arr. 06:35
dep. 06:35
24.6 km
Melenci, Brace Mijatov 106
arr. 06:38
dep. 06:38
26.4 km
Kumane kod Novog Beceja, Ugao Marsala Tita i Lj. Odadzic
arr. 06:46
dep. 06:46
35.6 km
Novi Becej, Kluz
arr. 06:53
dep. 06:53
43.9 km
Novi Becej, Center
arr. 06:58
46.7 km
07:25 08:28 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:28
36 km
14:15 15:18 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:18
36 km
14:45 15:50 (01:05)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
9 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
52 km
20:20 21:27 (01:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:27
36 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
06:00 06:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Melenci, Srpskih vladara
arr. 06:35
dep. 06:35
24.6 km
Melenci, Brace Mijatov 106
arr. 06:38
dep. 06:38
26.4 km
Kumane kod Novog Beceja, Ugao Marsala Tita i Lj. Odadzic
arr. 06:46
dep. 06:46
35.6 km
Novi Becej, Kluz
arr. 06:53
dep. 06:53
43.9 km
Novi Becej, Center
arr. 06:58
46.7 km
07:25 08:28 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:28
36 km
14:15 15:18 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:18
36 km
14:45 15:50 (01:05)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
9 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
dep. 15:20
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Novi Becej, AS
arr. 15:50
52 km
20:20 21:27 (01:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:07
dep. 21:08
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:27
36 km

Naselja Zrenjanin i Novi Becej su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.