Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Novi Becej timetable

friday, 24.05.2019.
06:25 07:23 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:25
arr. 07:00
dep. 07:00
24.6 km
arr. 07:03
dep. 07:03
26.4 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
35.6 km
Novi Becej, Kluz
arr. 07:18
dep. 07:18
43.9 km
Novi Becej, Center
arr. 07:23
46.7 km
07:25 08:28 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:28
36 km
14:15 15:18 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:18
36 km
14:45 15:48 (01:03)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
arr. 15:18
dep. 15:18
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
40 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
52 km
20:15 21:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
31 km
Novi Becej, AS
arr. 21:13
43 km
20:20 21:23 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:23
36 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
07:25 08:28 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:28
36 km
14:15 15:18 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:18
36 km
14:45 15:48 (01:03)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
arr. 15:18
dep. 15:18
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
40 km
Novi Becej, AS
arr. 15:48
52 km
20:15 21:13 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
31 km
Novi Becej, AS
arr. 21:13
43 km
20:20 21:23 (01:03)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:23
36 km

Naselja Zrenjanin i Novi Becej su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.