Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Nova Crnja timetable

monday, 18.02.2019.
06:00 06:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
arr. 06:15
dep. 06:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 06:30
dep. 06:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:35
dep. 06:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:39
dep. 06:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:44
dep. 06:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 06:48
43.3 km
09:55 10:42 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:55
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:00
dep. 10:00
-52.8 km
arr. 10:10
dep. 10:10
-52.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:18
dep. 10:18
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 10:24
dep. 10:24
-52.8 km
Cestereg, Centar - park
arr. 10:29
dep. 10:29
-52.8 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 10:33
dep. 10:33
-52.8 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 10:38
dep. 10:38
-52.8 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 10:42
-52.8 km
10:00 10:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:00
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
arr. 10:15
dep. 10:15
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:24
dep. 10:24
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 10:30
dep. 10:30
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 10:35
dep. 10:35
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 10:39
dep. 10:39
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 10:44
dep. 10:44
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 10:48
43.3 km
10:30 11:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:45
dep. 10:45
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 11:01
dep. 11:01
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 11:06
dep. 11:06
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 11:10
dep. 11:10
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:15
dep. 11:15
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 11:19
43.2 km
13:45 14:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 13:45
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:50
dep. 13:50
1.5 km
arr. 14:00
dep. 14:00
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:15
dep. 14:15
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 14:20
dep. 14:20
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 14:24
dep. 14:24
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 14:29
dep. 14:29
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 14:33
43.3 km
15:43 16:39 (00:56)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 15:43
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:55
dep. 15:55
8.3 km
arr. 16:06
dep. 16:06
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:14
dep. 16:14
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:25
dep. 16:25
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:29
dep. 16:29
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:35
dep. 16:35
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 16:39
50.1 km
17:35 18:33 (00:58)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 17:35
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:44
dep. 17:45
53.5 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 17:50
dep. 17:50
0 km
arr. 18:00
dep. 18:00
0 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:09
dep. 18:09
72.3 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:15
dep. 18:15
0 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:20
dep. 18:20
0 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:24
dep. 18:24
0 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 18:29
dep. 18:29
0 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 18:33
0 km
19:15 20:04 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 19:15
arr. 19:30
dep. 19:30
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:40
dep. 19:40
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:46
dep. 19:46
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:51
dep. 19:51
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:55
dep. 19:55
33.2 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 20:00
dep. 20:00
39.2 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 20:04
43.2 km
20:28 21:24 (00:56)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 20:28
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:40
dep. 20:40
8.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
16.6 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 20:59
dep. 20:59
25.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Cestereg, Centar - park
arr. 21:10
dep. 21:10
36.7 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 21:14
dep. 21:14
40.4 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 21:20
dep. 21:20
46.3 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 21:24
50.1 km
22:15 23:03 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:15
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 22:20
dep. 22:20
1.5 km
arr. 22:30
dep. 22:30
9.8 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 22:39
dep. 22:39
18.8 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 22:45
dep. 22:45
24.2 km
Cestereg, Centar - park
arr. 22:50
dep. 22:50
29.9 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 22:54
dep. 22:54
33.6 km
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 22:59
dep. 22:59
39.5 km
Nova Crnja, Zgrada Opstine
arr. 23:03
43.3 km

Naselja Zrenjanin i Nova Crnja su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.