Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Melenci timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:00 06:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:00
Melenci, Srpskih vladara
arr. 06:35
dep. 06:35
24.6 km
Melenci, Brace Mijatov 106
arr. 06:38
26.4 km
06:25 06:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:25
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Melenci, 4
arr. 06:52
dep. 06:52
17 km
Melenci, 3
arr. 06:53
dep. 06:53
17.5 km
Melenci, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Melenci, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 06:58
20 km
07:25 07:55 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
17 km
07:55 08:28 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:55
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 08:03
dep. 08:03
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 08:04
dep. 08:04
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Melenci, 4
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Melenci, 3
arr. 08:23
dep. 08:23
17.5 km
Melenci, 2
arr. 08:24
dep. 08:24
18 km
Melenci, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 08:28
20 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
Elemir, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
9 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 08:20
20 km
08:41 09:15 (00:34)
Mesna Zajednica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mesna Zajednica
dep. 08:41
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 09:15
23 km
09:19 09:55 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 09:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
6 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 09:37
dep. 09:37
8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 09:39
dep. 09:39
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 09:55
26 km
09:25 09:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:25
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:28
dep. 09:28
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 09:33
dep. 09:33
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 09:34
dep. 09:34
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Melenci, 4
arr. 09:52
dep. 09:52
17 km
Melenci, 3
arr. 09:53
dep. 09:53
17.5 km
Melenci, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
18 km
Melenci, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 09:58
20 km
11:00 11:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
Elemir, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
12.3 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 11:29
18.9 km
11:51 12:30 (00:39)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 11:51
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
6 km
Zrenjanin, Magistrala
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 12:30
26 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:00
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 12:08
dep. 12:08
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Melenci, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Melenci, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
17.5 km
Melenci, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Melenci, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 12:33
20 km
12:49 13:25 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 12:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 13:25
26 km
13:50 14:23 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 13:50
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 13:58
dep. 13:58
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 13:59
dep. 13:59
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Melenci, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Melenci, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
17.5 km
Melenci, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Melenci, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 14:23
20 km
14:15 14:45 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
17 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:20
Melenci, Srpskih vladara
arr. 14:50
18.9 km
14:45 15:20 (00:35)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:52
dep. 15:00
9 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:20
29 km
14:49 15:25 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
6 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 15:09
dep. 15:09
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 15:25
26 km
15:56 16:30 (00:34)
Mesna Zajednica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Mesna Zajednica
dep. 15:56
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 16:30
23 km
16:20 16:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 16:28
dep. 16:28
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 16:29
dep. 16:29
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Melenci, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
17 km
Melenci, 3
arr. 16:48
dep. 16:48
17.5 km
Melenci, 2
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Melenci, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 16:53
20 km
17:40 18:00 (00:20)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Magistrala
dep. 17:40
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 22
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 18:00
16 km
18:19 18:55 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 18:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
6 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 18:55
26 km
18:20 18:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 18:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 18:23
dep. 18:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 18:28
dep. 18:28
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 18:29
dep. 18:29
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Melenci, 4
arr. 18:47
dep. 18:47
17 km
Melenci, 3
arr. 18:48
dep. 18:48
17.5 km
Melenci, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
18 km
Melenci, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 18:53
20 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:00
Melenci, Srpskih vladara
arr. 20:30
18.9 km
20:20 20:52 (00:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:52
17 km
21:19 21:50 (00:31)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 21:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
Zrenjanin, Plućna Bolnica
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 77
arr. 21:35
dep. 21:35
10 km
Melenci, Srpskih vladara
arr. 21:50
26 km
22:05 22:38 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:05
Zrenjanin, Hrast
arr. 22:08
dep. 22:08
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
1.7 km
Zrenjanin, TBC
arr. 22:13
dep. 22:13
2.8 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 1
arr. 22:14
dep. 22:14
3.5 km
Zrenjanin, Zarka Zrenjanina 2
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Melenci, 4
arr. 22:32
dep. 22:32
17 km
Melenci, 3
arr. 22:33
dep. 22:33
17.5 km
Melenci, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
18 km
Melenci, 1
arr. 22:36
dep. 22:36
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 22:38
20 km

Naselja Zrenjanin i Melenci su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.