Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Melenci timetable

sunday, 24.02.2019.
06:25 06:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:25
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
1.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Melenci, 4
arr. 06:52
dep. 06:52
17 km
Melenci, 3
arr. 06:53
dep. 06:53
17.5 km
Melenci, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Melenci, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 06:58
20 km
07:25 07:55 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
17 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:09
dep. 08:09
9 km
arr. 08:20
20 km
08:41 09:15 (00:34)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 08:41
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
arr. 09:15
23 km
11:00 11:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:22
dep. 11:22
-79 km
arr. 11:29
-79 km
11:51 12:30 (00:39)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 11:51
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
arr. 12:30
26 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 15.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:00
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
1.7 km
arr. 12:08
dep. 12:08
2.8 km
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Melenci, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Melenci, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
17.5 km
Melenci, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Melenci, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 12:33
20 km
12:49 13:25 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 12:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
arr. 13:25
26 km
14:15 14:45 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
17 km
14:20 14:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:20
arr. 14:50
18.9 km
15:56 16:30 (00:34)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:56
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
arr. 16:30
23 km
17:40 18:00 (00:20)
Plucna bolnica (TBC) - Pinova vila (magistrala)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
arr. 18:00
16 km
18:19 18:55 (00:36)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 18:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
arr. 18:55
26 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:30
18.9 km
20:20 20:50 (00:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
17 km
21:19 21:50 (00:31)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 21:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
arr. 21:35
dep. 21:35
10 km
arr. 21:50
26 km

Naselja Zrenjanin i Melenci su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 21:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.