Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Melenci timetable

monday, 13.07.2020.
06:25 06:58 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:25
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
1.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
2.8 km
arr. 06:34
dep. 06:34
3.5 km
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Melenci, 4
arr. 06:52
dep. 06:52
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 06:53
dep. 06:53
17.5 km
Melenci, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
18 km
Melenci, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 06:58
20 km
07:20 07:50 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:20
Elemir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:50
17 km
07:55 08:28 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:55
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:58
dep. 07:58
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
1.7 km
arr. 08:03
dep. 08:03
2.8 km
arr. 08:04
dep. 08:04
3.5 km
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Melenci, 4
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:23
dep. 08:23
17.5 km
Melenci, 2
arr. 08:24
dep. 08:24
18 km
Melenci, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 08:28
20 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:09
dep. 08:09
9 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
20 km
09:19 09:55 (00:36)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 09:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
6 km
arr. 09:37
dep. 09:37
8 km
arr. 09:39
dep. 09:39
9 km
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 09:55
26 km
09:25 09:58 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:25
Zrenjanin, Hrast
arr. 09:28
dep. 09:28
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:31
dep. 09:31
1.7 km
arr. 09:33
dep. 09:33
2.8 km
arr. 09:34
dep. 09:34
3.5 km
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Melenci, 4
arr. 09:52
dep. 09:52
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 09:53
dep. 09:53
17.5 km
Melenci, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
18 km
Melenci, 1
arr. 09:56
dep. 09:56
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 09:58
20 km
11:00 11:29 (00:29)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:22
dep. 11:22
12.3 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 11:29
18.9 km
12:00 12:33 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:00
Zrenjanin, Hrast
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
1.7 km
arr. 12:08
dep. 12:08
2.8 km
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Melenci, 4
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 12:28
dep. 12:28
17.5 km
Melenci, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Melenci, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 12:33
20 km
12:05 12:30 (00:25)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:05
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 12:30
20 km
12:49 13:25 (00:36)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 12:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:25
26 km
13:50 14:23 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 13:50
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:53
dep. 13:53
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
1.7 km
arr. 13:58
dep. 13:58
2.8 km
arr. 13:59
dep. 13:59
3.5 km
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Melenci, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 14:18
dep. 14:18
17.5 km
Melenci, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
18 km
Melenci, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 14:23
20 km
14:15 14:45 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
17 km
14:45 15:18 (00:33)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:18
29 km
14:49 15:25 (00:36)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
arr. 15:09
dep. 15:09
9 km
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:25
26 km
15:56 16:30 (00:34)
Bagljas3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:56
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 16:30
23 km
16:20 16:53 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:20
Zrenjanin, Hrast
arr. 16:23
dep. 16:23
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
1.7 km
arr. 16:28
dep. 16:28
2.8 km
arr. 16:29
dep. 16:29
3.5 km
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Melenci, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 16:48
dep. 16:48
17.5 km
Melenci, 2
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Melenci, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 16:53
20 km
17:40 18:00 (00:20)
Plucna bolnica (TBC) - Pinova vila (magistrala)3 - Centar
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:00
16 km
18:19 18:55 (00:36)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 18:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:55
26 km
20:20 20:50 (00:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
17 km
21:19 21:50 (00:31)
Novo groblje3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 21:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
arr. 21:35
dep. 21:35
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 21:50
26 km
22:05 22:38 (00:33)
Bus stationBanja Rusanda
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:05
Zrenjanin, Hrast
arr. 22:08
dep. 22:08
1 km
Zrenjanin, Center
arr. 22:11
dep. 22:11
1.7 km
arr. 22:13
dep. 22:13
2.8 km
arr. 22:14
dep. 22:14
3.5 km
arr. 22:17
dep. 22:17
4 km
Melenci, 4
arr. 22:32
dep. 22:32
17 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 22:33
dep. 22:33
17.5 km
Melenci, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
18 km
Melenci, 1
arr. 22:36
dep. 22:36
19 km
Melenci, Banja Rusanda
arr. 22:38
20 km

Naselja Zrenjanin i Melenci su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Melenci iznosi od 1,20 EUR do 1,33 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.