Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Lazarevo kod Zrenjanina timetable

monday, 24.02.2020.
05:28 05:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 05:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 05:29
dep. 05:29
0.6 km
arr. 05:30
dep. 05:30
1.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
2.7 km
arr. 05:32
dep. 05:32
3.3 km
arr. 05:33
dep. 05:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 05:34
dep. 05:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 05:38
dep. 05:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 05:39
dep. 05:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 05:52
dep. 05:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 05:53
dep. 05:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 05:55
18.9 km
06:10 06:29 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:10
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:27
dep. 06:27
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 06:29
15 km
06:28 06:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 06:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 06:29
dep. 06:29
0.6 km
arr. 06:30
dep. 06:30
1.9 km
arr. 06:31
dep. 06:31
2.7 km
arr. 06:32
dep. 06:32
3.3 km
arr. 06:33
dep. 06:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 06:34
dep. 06:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 06:39
dep. 06:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 06:40
dep. 06:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 06:52
dep. 06:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 06:53
dep. 06:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 06:55
18.9 km
06:45 06:59 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:45
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:59
14 km
07:00 07:19 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 07:00
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:17
dep. 07:17
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 07:19
15 km
07:28 07:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 07:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:29
dep. 07:29
0.6 km
arr. 07:30
dep. 07:30
1.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
2.7 km
arr. 07:32
dep. 07:32
3.3 km
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 07:34
dep. 07:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:38
dep. 07:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 07:39
dep. 07:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 07:40
dep. 07:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 07:52
dep. 07:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 07:53
dep. 07:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 07:55
18.9 km
08:28 08:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 08:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:29
dep. 08:29
0.6 km
arr. 08:30
dep. 08:30
1.9 km
arr. 08:31
dep. 08:31
2.7 km
arr. 08:32
dep. 08:32
3.3 km
arr. 08:33
dep. 08:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 08:34
dep. 08:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:38
dep. 08:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 08:39
dep. 08:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:40
dep. 08:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 08:52
dep. 08:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 08:53
dep. 08:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 08:55
18.9 km
08:50 09:10 (00:20)
BagljasI - Ive Lole Ribara 88
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 08:50
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 08:57
dep. 08:57
4 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:10
17 km
08:55 09:09 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:55
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:09
14 km
09:28 09:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 09:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 09:29
dep. 09:29
0.6 km
arr. 09:30
dep. 09:30
1.9 km
arr. 09:31
dep. 09:31
2.7 km
arr. 09:32
dep. 09:32
3.3 km
arr. 09:33
dep. 09:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 09:34
dep. 09:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 09:38
dep. 09:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 09:39
dep. 09:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 09:40
dep. 09:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 09:53
dep. 09:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 09:55
18.9 km
09:30 09:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:44
14 km
11:17 11:43 (00:26)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 11:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
16.4 km
12:00 12:19 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:00
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 12:17
dep. 12:17
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 12:19
15 km
13:17 13:43 (00:26)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 13:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
16.4 km
13:28 13:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 13:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:29
dep. 13:29
0.6 km
arr. 13:30
dep. 13:30
1.9 km
arr. 13:31
dep. 13:31
2.7 km
arr. 13:32
dep. 13:32
3.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 13:34
dep. 13:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:38
dep. 13:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 13:39
dep. 13:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:40
dep. 13:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 13:52
dep. 13:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 13:53
dep. 13:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 13:55
18.9 km
14:10 14:29 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:10
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 14:27
dep. 14:27
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 14:29
15 km
14:15 14:44 (00:29)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:15
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
3.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
17.8 km
14:30 14:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
14 km
14:37 15:03 (00:26)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:37
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:46
dep. 14:46
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:51
dep. 14:51
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 14:53
dep. 14:53
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:03
16.4 km
15:27 15:53 (00:26)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:27
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
16.4 km
16:28 16:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 16:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 16:29
dep. 16:29
0.6 km
arr. 16:30
dep. 16:30
1.9 km
arr. 16:31
dep. 16:31
2.7 km
arr. 16:32
dep. 16:32
3.3 km
arr. 16:33
dep. 16:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 16:34
dep. 16:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 16:38
dep. 16:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 16:39
dep. 16:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:40
dep. 16:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 16:52
dep. 16:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 16:53
dep. 16:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 16:55
18.9 km
16:30 16:49 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 16:35
dep. 16:35
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 16:47
dep. 16:47
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 16:49
15 km
18:17 18:43 (00:26)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 18:17
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
5.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
6.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
16.4 km
19:28 19:55 (00:27)
Elemirski drum 2II
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Elemirski drum 2
dep. 19:28
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 19:29
dep. 19:29
0.6 km
arr. 19:30
dep. 19:30
1.9 km
arr. 19:31
dep. 19:31
2.7 km
arr. 19:32
dep. 19:32
3.3 km
arr. 19:33
dep. 19:33
4.1 km
Zrenjanin, Internat
arr. 19:34
dep. 19:34
5.1 km
Zrenjanin, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
7.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 19:38
dep. 19:38
9.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 1
arr. 19:39
dep. 19:39
10.6 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 19:40
dep. 19:40
11.7 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 19:52
dep. 19:52
16.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 19:53
dep. 19:53
17.3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
17.9 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 19:55
18.9 km
20:15 20:29 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 20:29
14 km
22:30 22:49 (00:19)
Bus stationII
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 22:30
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Progres
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Lazarevo kod Zrenjanina, I - Ive Lole Ribara 88
arr. 22:47
dep. 22:47
13 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
14 km
Lazarevo kod Zrenjanina, II
arr. 22:49
15 km

Naselja Zrenjanin i Lazarevo kod Zrenjanina su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Lazarevo kod Zrenjanina iznosi od 1,62 EUR do 1,62 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.