Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Kumane kod Novog Beceja timetable

wednesday, 08.07.2020.
07:20 08:03 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:20
Elemir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:03
26 km
14:15 14:58 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
26 km
14:45 15:33 (00:48)
Novo grobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:18
dep. 15:18
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
40 km
20:20 21:03 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
26 km
Zrenjanin - Kumane kod Novog Beceja timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
07:20 08:03 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:20
Elemir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:03
26 km
14:15 14:58 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
26 km
14:45 15:33 (00:48)
Novo grobljeCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:45
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 15:18
dep. 15:18
29 km
Kumane kod Novog Beceja, Center
arr. 15:33
40 km
20:20 21:03 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
26 km

Naselja Zrenjanin i Kumane kod Novog Beceja su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.