Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zrenjanin - Kikinda timetable

friday, 24.05.2019.
07:25 09:55 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:25
Elemir, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 09:21
dep. 09:22
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 09:55
79 km
08:00 09:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:09
dep. 08:09
9 km
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
arr. 08:38
dep. 08:38
37 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
42 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
59 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
60 km
08:41 09:55 (01:14)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 08:41
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
arr. 08:59
dep. 08:59
7 km
arr. 09:15
dep. 09:15
23 km
arr. 09:31
dep. 09:31
39 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:53
dep. 09:53
61 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:55
63 km
09:19 10:35 (01:16)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 09:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:30
6 km
arr. 09:37
dep. 09:37
8 km
arr. 09:39
dep. 09:39
9 km
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
arr. 09:55
dep. 09:55
26 km
arr. 10:11
dep. 10:11
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 10:17
dep. 10:17
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 10:33
dep. 10:33
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 10:35
66 km
11:00 12:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:22
dep. 11:22
-79 km
arr. 11:29
dep. 11:29
-79 km
arr. 11:45
dep. 11:45
-79 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 11:49
dep. 11:49
-79 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:02
dep. 12:02
-79 km
Kikinda, Bus station
arr. 12:05
58 km
11:51 13:15 (01:24)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 11:51
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
arr. 12:30
dep. 12:30
26 km
arr. 12:50
dep. 12:50
43 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:00
dep. 13:00
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:10
dep. 13:10
63 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:15
66 km
12:49 14:05 (01:16)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 12:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
arr. 13:25
dep. 13:25
26 km
arr. 13:41
dep. 13:41
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:47
dep. 13:47
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:03
dep. 14:03
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 14:05
66 km
14:15 16:45 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 16:11
dep. 16:12
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 16:45
79 km
14:49 16:05 (01:16)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 14:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
6 km
arr. 15:07
dep. 15:07
8 km
arr. 15:09
dep. 15:09
9 km
arr. 15:10
dep. 15:10
10 km
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
arr. 15:41
dep. 15:41
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 15:47
dep. 15:47
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:03
dep. 16:03
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:05
66 km
15:56 17:10 (01:14)
Bagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:56
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
arr. 16:46
dep. 16:46
39 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:08
dep. 17:08
61 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:10
63 km
16:25 17:44 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 16:25
arr. 16:31
dep. 16:31
1 km
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
arr. 16:50
dep. 16:50
19 km
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 17:18
dep. 17:18
42 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
59 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:44
60 km
17:40 18:45 (01:05)
Plucna bolnica (TBC) - Pinova vila (magistrala)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
arr. 18:15
dep. 18:15
33 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:45
56 km
18:19 19:35 (01:16)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 18:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
arr. 19:11
dep. 19:11
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 19:17
dep. 19:17
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:33
dep. 19:33
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 19:35
66 km
20:20 22:50 (02:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:23
dep. 21:24
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 22:16
dep. 22:17
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 22:50
79 km
21:19 22:30 (01:11)
Novo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 21:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
arr. 21:35
dep. 21:35
10 km
arr. 21:50
dep. 21:50
26 km
arr. 22:06
dep. 22:06
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 22:12
dep. 22:12
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 22:28
dep. 22:28
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 22:30
66 km

Naselja Zrenjanin i Kikinda su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 21:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.