Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Kikinda timetable

saturday, 11.07.2020.
07:20 10:00 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 07:20
Elemir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 09:24
dep. 09:25
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 10:00
79 km
08:00 09:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:09
dep. 08:09
9 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
arr. 08:38
dep. 08:38
37 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:43
dep. 08:43
42 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 09:03
dep. 09:03
59 km
Kikinda, Bus station
arr. 09:05
60 km
11:00 12:05 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:22
dep. 11:22
12.3 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 11:29
dep. 11:29
18.9 km
arr. 11:45
dep. 11:45
36.2 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 11:49
dep. 11:49
41.3 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 12:02
dep. 12:02
56.4 km
Kikinda, Bus station
arr. 12:05
58 km
12:05 13:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 12:05
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
arr. 12:50
dep. 12:50
37 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:00
dep. 13:00
42 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 13:10
dep. 13:10
57 km
Kikinda, Bus station
arr. 13:15
60 km
12:49 14:05 (01:16)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 12:49
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
6 km
arr. 13:07
dep. 13:07
8 km
arr. 13:09
dep. 13:09
9 km
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 13:25
dep. 13:25
26 km
arr. 13:41
dep. 13:41
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 13:47
dep. 13:47
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 14:03
dep. 14:03
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 14:05
66 km
14:15 16:45 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 14:15
Elemir, Railway station
arr. 14:30
dep. 14:31
9 km
Melenci, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 16:09
dep. 16:10
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:26
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 16:45
79 km
15:56 17:10 (01:14)
BagljasBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 15:56
arr. 16:12
dep. 16:12
5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
arr. 16:46
dep. 16:46
39 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 17:08
dep. 17:08
61 km
Kikinda, Bus station
arr. 17:10
63 km
17:40 18:45 (01:05)
Plucna bolnica (TBC) - Pinova vila (magistrala)Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
arr. 17:45
dep. 17:45
1 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
arr. 18:15
dep. 18:15
33 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Kikinda, Bus station
arr. 18:45
56 km
18:19 19:35 (01:16)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 18:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:30
6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
8 km
arr. 18:39
dep. 18:39
9 km
arr. 18:40
dep. 18:40
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 18:55
dep. 18:55
26 km
arr. 19:11
dep. 19:11
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 19:17
dep. 19:17
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 19:33
dep. 19:33
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 19:35
66 km
20:20 23:00 (02:40)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Railway station
dep. 20:20
Elemir, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
9 km
Melenci, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
17 km
Kumane kod Novog Beceja, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
26 km
Novi Becej, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
36 km
Novo Milosevo, Polje
arr. 22:24
dep. 22:25
53 km
Novo Milosevo, Railway station
arr. 22:40
dep. 22:41
57 km
Kikinda, Railway station
arr. 23:00
79 km
21:19 22:30 (01:11)
Novo grobljeBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Novo groblje
dep. 21:19
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
9 km
arr. 21:35
dep. 21:35
10 km
Melenci, 3 - Centar
arr. 21:50
dep. 21:50
26 km
arr. 22:06
dep. 22:06
42 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 22:12
dep. 22:12
48 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 22:28
dep. 22:28
64 km
Kikinda, Bus station
arr. 22:30
66 km

Naselja Zrenjanin i Kikinda su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 21:19 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zrenjanin - Kikinda iznosi od 4,07 EUR do 4,07 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.