Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Jasa Tomic timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:45 07:55 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:45
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Sutjeska, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
40 km
Secanj, Bus station
arr. 07:22
dep. 07:22
33 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
48 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 07:41
dep. 07:41
52 km
Jasa Tomic, Center
arr. 07:55
63 km
09:30 10:53 (01:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Sutjeska, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
40 km
Secanj, Bus station
arr. 10:07
dep. 10:07
33 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 10:22
dep. 10:22
48 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 10:37
dep. 10:37
52 km
Jasa Tomic, Center
arr. 10:53
63 km
14:15 15:25 (01:10)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:15
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
3.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
17.8 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
20.8 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
dep. 14:55
24.8 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
-49.7 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
37.8 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 15:14
dep. 15:14
-49.7 km
Jasa Tomic, Center
arr. 15:25
52.8 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Sutjeska, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
26 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 20:54
dep. 20:54
34 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 20:59
dep. 20:59
38 km
Jasa Tomic, Center
arr. 21:10
49 km
Zrenjanin - Jasa Tomic timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
06:45 07:55 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 06:45
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Sutjeska, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
40 km
Secanj, Bus station
arr. 07:22
dep. 07:22
33 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 07:37
dep. 07:37
48 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 07:41
dep. 07:41
52 km
Jasa Tomic, Center
arr. 07:55
63 km
09:30 10:53 (01:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 09:30
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 09:49
dep. 09:49
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Sutjeska, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
40 km
Secanj, Bus station
arr. 10:07
dep. 10:07
33 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 10:22
dep. 10:22
48 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 10:37
dep. 10:37
52 km
Jasa Tomic, Center
arr. 10:53
63 km
14:15 15:25 (01:10)
BagljasCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bagljas
dep. 14:15
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
3.8 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
17.8 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
20.8 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
dep. 14:55
24.8 km
Sutjeska, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
-49.7 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
37.8 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 15:14
dep. 15:14
-49.7 km
Jasa Tomic, Center
arr. 15:25
52.8 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
14 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Sutjeska, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
26 km
Banatsko Visnjicevo, Spomenik
arr. 20:54
dep. 20:54
34 km
Krajisnik, Ulica S. Rodica kod skole
arr. 20:59
dep. 20:59
38 km
Jasa Tomic, Center
arr. 21:10
49 km

Naselja Zrenjanin i Jasa Tomic su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.