Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Zrenjanin - Farkazdin timetable

monday, 13.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
14:40 15:55 (01:15)
Bus stationOktretnica - put za Zel. stanicu
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2 - Pijaca
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
arr. 15:55
56 km

Naselja Zrenjanin i Farkazdin su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 14:40 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.