Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zrenjanin - Farkazdin timetable

thursday, 27.02.2020.
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:45
Zrenjanin, BEK
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Ecka, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ecka, Kastel
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Ecka
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Ecka, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Ecka, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Ecka, 4
arr. 11:01
dep. 11:01
11 km
arr. 11:02
dep. 11:02
12 km
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Perlez, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Perlez, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:19
dep. 11:19
25 km
Perlez, 3
arr. 11:33
dep. 11:33
26 km
Centa, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Centa, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
37 km
Farkazdin
arr. 12:00
56 km
14:40 15:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
Farkazdin
arr. 15:55
56 km
14:50 16:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:50
Zrenjanin, BEK
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Ecka, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Ecka, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Ecka, 3
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Ecka, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Perlez, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
22 km
Perlez, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Perlez, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Centa, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
35 km
Centa, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
37 km
Farkazdin
arr. 16:05
56 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Perlez, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Perlez, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 20:49
dep. 20:49
25 km
Perlez, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Centa, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
35 km
Centa, 2
arr. 21:10
dep. 21:10
37 km
Farkazdin
arr. 21:30
56 km
Zrenjanin - Farkazdin timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 10:45
Zrenjanin, BEK
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 10:49
dep. 10:49
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Ecka, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Ecka, Kastel
arr. 10:56
dep. 10:56
7.5 km
Ecka
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Ecka, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
9 km
Ecka, 3
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Ecka, 4
arr. 11:01
dep. 11:01
11 km
arr. 11:02
dep. 11:02
12 km
arr. 11:04
dep. 11:04
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Perlez, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Perlez, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 11:19
dep. 11:19
25 km
Perlez, 3
arr. 11:33
dep. 11:33
26 km
Centa, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
35 km
Centa, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
37 km
Farkazdin
arr. 12:00
56 km
14:40 15:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:40
Zrenjanin, BEK
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:48
dep. 14:48
6 km
Ecka, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Ecka, Kastel
arr. 14:51
dep. 14:51
7.5 km
Ecka
arr. 14:52
dep. 14:52
8 km
Ecka, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
9 km
Ecka, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Ecka, 4
arr. 14:56
dep. 14:56
11 km
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:03
dep. 15:03
17 km
Perlez, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Perlez, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:14
dep. 15:14
25 km
Perlez, 3
arr. 15:28
dep. 15:28
26 km
Centa, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
35 km
Centa, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
37 km
Farkazdin
arr. 15:55
56 km
14:50 16:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 14:50
Zrenjanin, BEK
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Ecka, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Ecka, Kastel
arr. 15:01
dep. 15:01
7.5 km
Ecka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Ecka, 2
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Ecka, 3
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Ecka, 4
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
arr. 15:07
dep. 15:07
12 km
arr. 15:09
dep. 15:09
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 15:13
dep. 15:13
17 km
Perlez, 1
arr. 15:20
dep. 15:20
22 km
Perlez, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 15:24
dep. 15:24
25 km
Perlez, 3
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Centa, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
35 km
Centa, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
37 km
Farkazdin
arr. 16:05
56 km
20:15 21:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zrenjanin, Bus station
dep. 20:15
Zrenjanin, BEK
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
Zrenjanin, Farma
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Ecka, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Ecka, Kastel
arr. 20:26
dep. 20:26
7.5 km
Ecka
arr. 20:27
dep. 20:27
8 km
Ecka, 2
arr. 20:28
dep. 20:28
9 km
Ecka, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ecka, 4
arr. 20:31
dep. 20:31
11 km
arr. 20:32
dep. 20:32
12 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Perlez, Kanal DTD
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Perlez, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Perlez, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
24 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 20:49
dep. 20:49
25 km
Perlez, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
26 km
Centa, 1
arr. 21:08
dep. 21:08
35 km
Centa, 2
arr. 21:10
dep. 21:10
37 km
Farkazdin
arr. 21:30
56 km

Naselja Zrenjanin i Farkazdin su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zrenjanin je u 10:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.