Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlot - Bor timetable

thursday, 20.02.2020.
05:00 06:09 (01:09)
StanijeviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Stanijevici
dep. 05:00
Zlot, Baraka
arr. 05:04
dep. 05:04
0.9 km
Zlot, Balan
arr. 05:06
dep. 05:06
1.9 km
Zlot, Seliste
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
Zlot, Zgurin most
arr. 05:10
dep. 05:10
5.4 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 05:11
dep. 05:11
5.9 km
Zlot, Brvno
arr. 05:12
dep. 05:12
6.4 km
arr. 05:14
dep. 05:14
7.3 km
Zlot, Mlin
arr. 05:16
dep. 05:16
8.1 km
Zlot, Budzin most
arr. 05:18
dep. 05:18
9.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 05:20
dep. 05:20
9.7 km
Zlot, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
10.2 km
Zlot, Novo naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
10.8 km
Zlot, Lukovo
arr. 05:25
dep. 05:25
11.2 km
Zlot, Pastronj
arr. 05:28
dep. 05:28
13.2 km
Zlot, Nestorovici
arr. 05:30
dep. 05:30
14.2 km
Zlot, Kobila
arr. 05:32
dep. 05:32
15.2 km
Zlot, Tilva
arr. 05:35
dep. 05:35
17.2 km
Zlot, Veliki potok
arr. 05:37
dep. 05:37
18.2 km
Zlot, Njegran
arr. 05:39
dep. 05:39
19.2 km
Zlot, Burcujka
arr. 05:42
dep. 05:42
20.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 05:44
dep. 05:44
21.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 05:47
dep. 05:47
22.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 05:51
dep. 05:51
24.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
26 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 05:56
dep. 05:56
27.5 km
arr. 05:59
dep. 05:59
29.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:08
dep. 06:08
33.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:03
dep. 06:03
30.8 km
Bor, Ekspres
arr. 06:05
dep. 06:05
31.2 km
Bor, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
31.8 km
Bor, Bus station
arr. 06:09
34.3 km
05:20 06:20 (01:00)
GrozanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Grozan
dep. 05:20
Zlot, Stopanja
arr. 05:24
dep. 05:24
1.3 km
Zlot, Trafo
arr. 05:27
dep. 05:27
2.1 km
Zlot, Todorovići
arr. 05:30
dep. 05:30
2.7 km
Zlot, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
4.8 km
Zlot, I
arr. 05:37
dep. 05:37
5.1 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 05:40
dep. 05:40
6.8 km
Zlot, Krlinac
arr. 05:42
dep. 05:42
7.8 km
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Zlot, Setace
arr. 05:48
dep. 05:48
9.7 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 05:51
dep. 05:51
10.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 05:55
dep. 05:55
13.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
15.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
arr. 06:06
dep. 06:06
19.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:08
dep. 06:08
19.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:10
dep. 06:10
20.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:12
dep. 06:12
20.9 km
Bor, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
21.5 km
Bor, Bus station
arr. 06:20
24 km
05:45 06:25 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Center
dep. 05:45
Zlot, I
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Zlot, Krlinac
arr. 05:51
dep. 05:51
2.8 km
arr. 05:54
dep. 05:54
3.9 km
Zlot, Setace
arr. 05:56
dep. 05:56
9.6 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 05:59
dep. 05:59
10.6 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 06:02
dep. 06:02
12.1 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 06:04
dep. 06:04
13.2 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 06:06
dep. 06:06
14.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
16.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 06:11
dep. 06:11
18.3 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 06:24
dep. 06:24
24.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 06:18
dep. 06:18
21.5 km
Bor, Ekspres
arr. 06:20
dep. 06:20
21.9 km
Bor, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
22.5 km
Bor, Bus station
arr. 06:25
25 km
07:00 07:40 (00:40)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Center
dep. 07:00
Zlot, I
arr. 07:02
dep. 07:02
0.9 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 07:04
dep. 07:04
1.9 km
Zlot, Krlinac
arr. 07:06
dep. 07:06
2.8 km
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Zlot, Setace
arr. 07:11
dep. 07:11
9.6 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 07:14
dep. 07:14
10.6 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 07:17
dep. 07:17
12.1 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 07:19
dep. 07:19
13.2 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 07:21
dep. 07:21
14.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
16.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 07:26
dep. 07:26
18.3 km
arr. 07:29
dep. 07:29
20.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 07:39
dep. 07:39
24.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 07:33
dep. 07:33
21.5 km
Bor, Ekspres
arr. 07:35
dep. 07:35
21.9 km
Bor, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
22.5 km
Bor, Bus station
arr. 07:40
25 km
07:45 09:10 (01:25)
MarkotanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Markotanovici
dep. 07:45
Zlot, Budici
arr. 07:46
dep. 07:46
1.3 km
Zlot, Stojkovici
arr. 07:48
dep. 07:48
2.3 km
Zlot, Mijin most
arr. 07:50
dep. 07:50
2.9 km
Zlot, Vasariste
arr. 07:52
dep. 07:52
4.3 km
Zlot, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
16.8 km
Zlot, Valja Rnz
arr. 08:05
dep. 08:05
11.1 km
Zlot, Grozan
arr. 08:07
dep. 08:07
12 km
Zlot, Malinik
arr. 08:08
dep. 08:08
12.5 km
Zlot, Stopanja
arr. 08:09
dep. 08:09
13.3 km
Zlot, Trafo
arr. 08:11
dep. 08:11
14.1 km
Zlot, Hinaris
arr. 08:13
dep. 08:13
15.3 km
Zlot, Todorovići
arr. 08:14
dep. 08:14
16 km
Zlot, I
arr. 08:33
dep. 08:33
17.7 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 08:35
dep. 08:35
18.7 km
Zlot, Krlinac
arr. 08:37
dep. 08:37
19.6 km
arr. 08:40
dep. 08:40
20.7 km
Zlot, Setace
arr. 08:42
dep. 08:42
26.4 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 08:45
dep. 08:45
27.4 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 08:48
dep. 08:48
28.9 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 08:52
dep. 08:52
31.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
33.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 08:57
dep. 08:57
35.1 km
arr. 09:00
dep. 09:00
37 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:09
dep. 09:09
41.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:04
dep. 09:04
38.3 km
Bor, Ekspres
arr. 09:06
dep. 09:06
38.7 km
Bor, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
39.3 km
Bor, Bus station
arr. 09:10
41.8 km
07:55 09:17 (01:22)
StanijeviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Stanijevici
dep. 07:55
Zlot, Baraka
arr. 07:59
dep. 07:59
0.9 km
Zlot, Balan
arr. 08:01
dep. 08:01
1.9 km
Zlot, Seliste
arr. 08:03
dep. 08:03
4.2 km
Zlot, Zgurin most
arr. 08:05
dep. 08:05
5.4 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 08:06
dep. 08:06
5.9 km
Zlot, Brvno
arr. 08:07
dep. 08:07
6.4 km
arr. 08:09
dep. 08:09
7.3 km
Zlot, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
8.1 km
Zlot, Budzin most
arr. 08:13
dep. 08:13
9.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 08:15
dep. 08:15
9.7 km
Zlot, Center
arr. 08:17
dep. 08:30
10.2 km
Zlot, Novo naselje
arr. 08:31
dep. 08:31
10.8 km
Zlot, Lukovo
arr. 08:33
dep. 08:33
11.2 km
Zlot, Pastronj
arr. 08:36
dep. 08:36
13.2 km
Zlot, Nestorovici
arr. 08:38
dep. 08:38
14.2 km
Zlot, Kobila
arr. 08:40
dep. 08:40
15.2 km
Zlot, Tilva
arr. 08:43
dep. 08:43
17.2 km
Zlot, Veliki potok
arr. 08:45
dep. 08:45
18.2 km
Zlot, Njegran
arr. 08:47
dep. 08:47
19.2 km
Zlot, Burcujka
arr. 08:50
dep. 08:50
20.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 08:52
dep. 08:52
21.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 08:55
dep. 08:55
22.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 08:59
dep. 08:59
24.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 09:02
dep. 09:02
26 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 09:04
dep. 09:04
27.5 km
arr. 09:07
dep. 09:07
29.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 09:16
dep. 09:16
33.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 09:11
dep. 09:11
30.8 km
Bor, Ekspres
arr. 09:13
dep. 09:13
31.2 km
Bor, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
31.8 km
Bor, Bus station
arr. 09:17
34.3 km
13:00 14:09 (01:09)
StanijeviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Stanijevici
dep. 13:00
Zlot, Baraka
arr. 13:04
dep. 13:04
0.9 km
Zlot, Balan
arr. 13:06
dep. 13:06
1.9 km
Zlot, Seliste
arr. 13:08
dep. 13:08
4.2 km
Zlot, Zgurin most
arr. 13:10
dep. 13:10
5.4 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 13:11
dep. 13:11
5.9 km
Zlot, Brvno
arr. 13:12
dep. 13:12
6.4 km
arr. 13:14
dep. 13:14
7.3 km
Zlot, Mlin
arr. 13:16
dep. 13:16
8.1 km
Zlot, Budzin most
arr. 13:18
dep. 13:18
9.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 13:20
dep. 13:20
9.7 km
Zlot, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
10.2 km
Zlot, Novo naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
10.8 km
Zlot, Lukovo
arr. 13:25
dep. 13:25
11.2 km
Zlot, Pastronj
arr. 13:28
dep. 13:28
13.2 km
Zlot, Nestorovici
arr. 13:30
dep. 13:30
14.2 km
Zlot, Kobila
arr. 13:32
dep. 13:32
15.2 km
Zlot, Tilva
arr. 13:35
dep. 13:35
17.2 km
Zlot, Veliki potok
arr. 13:37
dep. 13:37
18.2 km
Zlot, Njegran
arr. 13:39
dep. 13:39
19.2 km
Zlot, Burcujka
arr. 13:42
dep. 13:42
20.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 13:44
dep. 13:44
21.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 13:47
dep. 13:47
22.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 13:51
dep. 13:51
24.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
26 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:56
dep. 13:56
27.5 km
arr. 13:59
dep. 13:59
29.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 14:08
dep. 14:08
33.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 14:03
dep. 14:03
30.8 km
Bor, Ekspres
arr. 14:05
dep. 14:05
31.2 km
Bor, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
31.8 km
Bor, Bus station
arr. 14:09
34.3 km
13:05 14:05 (01:00)
GrozanBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Grozan
dep. 13:05
Zlot, Stopanja
arr. 13:09
dep. 13:09
1.3 km
Zlot, Trafo
arr. 13:12
dep. 13:12
2.1 km
Zlot, Todorovići
arr. 13:15
dep. 13:15
2.7 km
Zlot, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
4.8 km
Zlot, I
arr. 13:22
dep. 13:22
5.1 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 13:25
dep. 13:25
6.8 km
Zlot, Krlinac
arr. 13:27
dep. 13:27
7.8 km
arr. 13:31
dep. 13:31
8.8 km
Zlot, Setace
arr. 13:33
dep. 13:33
9.7 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 13:36
dep. 13:36
10.3 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 13:40
dep. 13:40
13.9 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
15.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 13:47
dep. 13:47
17.1 km
arr. 13:51
dep. 13:51
19.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 13:53
dep. 13:53
19.8 km
Bor, Jugopetrol
arr. 13:55
dep. 13:55
20.5 km
Bor, Ekspres
arr. 13:57
dep. 13:57
20.9 km
Bor, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
21.5 km
Bor, Bus station
arr. 14:05
24 km
14:15 15:32 (01:17)
StanijeviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Stanijevici
dep. 14:15
Zlot, Baraka
arr. 14:19
dep. 14:19
0.9 km
Zlot, Balan
arr. 14:21
dep. 14:21
1.9 km
Zlot, Seliste
arr. 14:23
dep. 14:23
4.2 km
Zlot, Zgurin most
arr. 14:25
dep. 14:25
5.4 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 14:26
dep. 14:26
5.9 km
Zlot, Brvno
arr. 14:27
dep. 14:27
6.4 km
arr. 14:29
dep. 14:29
7.3 km
Zlot, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
8.1 km
Zlot, Budzin most
arr. 14:33
dep. 14:33
9.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 14:35
dep. 14:35
9.7 km
Zlot, Center
arr. 14:37
dep. 14:45
10.2 km
Zlot, Novo naselje
arr. 14:46
dep. 14:46
10.8 km
Zlot, Lukovo
arr. 14:48
dep. 14:48
11.2 km
Zlot, Pastronj
arr. 14:51
dep. 14:51
13.2 km
Zlot, Nestorovici
arr. 14:53
dep. 14:53
14.2 km
Zlot, Kobila
arr. 14:55
dep. 14:55
15.2 km
Zlot, Tilva
arr. 14:58
dep. 14:58
17.2 km
Zlot, Veliki potok
arr. 15:00
dep. 15:00
18.2 km
Zlot, Njegran
arr. 15:02
dep. 15:02
19.2 km
Zlot, Burcujka
arr. 15:05
dep. 15:05
20.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 15:07
dep. 15:07
21.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:10
dep. 15:10
22.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:14
dep. 15:14
24.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
26 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:19
dep. 15:19
27.5 km
arr. 15:22
dep. 15:22
29.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:31
dep. 15:31
33.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
30.8 km
Bor, Ekspres
arr. 15:28
dep. 15:28
31.2 km
Bor, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
31.8 km
Bor, Bus station
arr. 15:32
34.3 km
14:30 15:30 (01:00)
MarkotanoviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Markotanovici
dep. 14:30
Zlot, Budici
arr. 14:31
dep. 14:31
1.3 km
Zlot, Stojkovici
arr. 14:33
dep. 14:33
2.3 km
Zlot, Mijin most
arr. 14:35
dep. 14:35
2.9 km
Zlot, Vasariste
arr. 14:37
dep. 14:37
4.3 km
Zlot, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
16.8 km
Zlot, I
arr. 14:47
dep. 14:47
17.7 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 14:49
dep. 14:49
18.7 km
Zlot, Krlinac
arr. 14:51
dep. 14:51
19.6 km
arr. 15:00
dep. 15:00
25.5 km
Zlot, Smolnica
arr. 14:57
dep. 14:57
23.1 km
Zlot, Setace
arr. 15:02
dep. 15:02
26.4 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 15:05
dep. 15:05
27.4 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 15:09
dep. 15:09
28.9 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 15:10
dep. 15:10
30 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 15:12
dep. 15:12
31.3 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
33.5 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:17
dep. 15:17
35.1 km
arr. 15:20
dep. 15:20
37 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:29
dep. 15:29
41.2 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:24
dep. 15:24
38.3 km
Bor, Ekspres
arr. 15:26
dep. 15:26
38.7 km
Bor, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
39.3 km
Bor, Bus station
arr. 15:30
41.8 km
15:10 15:57 (00:47)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Center
dep. 15:10
Zlot, Novo naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
0.6 km
Zlot, Lukovo
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Zlot, Pastronj
arr. 15:16
dep. 15:16
3 km
Zlot, Nestorovici
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Zlot, Kobila
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Zlot, Tilva
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Zlot, Veliki potok
arr. 15:25
dep. 15:25
8 km
Zlot, Njegran
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Zlot, Burcujka
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
15.8 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 15:44
dep. 15:44
17.3 km
arr. 15:47
dep. 15:47
19.3 km
Bor, Tehnopromet
arr. 15:56
dep. 15:56
23.5 km
Bor, Jugopetrol
arr. 15:51
dep. 15:51
20.6 km
Bor, Ekspres
arr. 15:53
dep. 15:53
21 km
Bor, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
21.6 km
Bor, Bus station
arr. 15:57
24.1 km
17:00 17:39 (00:39)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Center
dep. 17:00
Zlot, I
arr. 17:02
dep. 17:02
0.9 km
Zlot, Bugarinovići
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
Zlot, Krlinac
arr. 17:06
dep. 17:06
2.8 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.9 km
Zlot, Setace
arr. 17:11
dep. 17:11
9.6 km
Brestovac kod Bora, VKF most
arr. 17:14
dep. 17:14
10.6 km
Brestovac kod Bora, Dragojevici
arr. 17:18
dep. 17:18
12.1 km
Brestovac kod Bora, Cokarelj
arr. 17:19
dep. 17:19
13.2 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 17:21
dep. 17:21
14.5 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
16.7 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 17:26
dep. 17:26
18.3 km
arr. 17:29
dep. 17:29
20.2 km
Bor, Tehnopromet
arr. 17:38
dep. 17:38
24.4 km
Bor, Jugopetrol
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Bor, Ekspres
arr. 17:35
dep. 17:35
21.9 km
Bor, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
22.5 km
Bor, Bus station
arr. 17:39
25 km
21:00 22:09 (01:09)
StanijeviciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlot, Stanijevici
dep. 21:00
Zlot, Baraka
arr. 21:04
dep. 21:04
0.9 km
Zlot, Balan
arr. 21:06
dep. 21:06
1.9 km
Zlot, Seliste
arr. 21:08
dep. 21:08
4.2 km
Zlot, Zgurin most
arr. 21:10
dep. 21:10
5.4 km
Zlot, Brvno Drmbici
arr. 21:11
dep. 21:11
5.9 km
Zlot, Brvno
arr. 21:12
dep. 21:12
6.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
7.3 km
Zlot, Mlin
arr. 21:16
dep. 21:16
8.1 km
Zlot, Budzin most
arr. 21:18
dep. 21:18
9.1 km
Zlot, Stara cesma
arr. 21:20
dep. 21:20
9.7 km
Zlot, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
10.2 km
Zlot, Novo naselje
arr. 21:23
dep. 21:23
10.8 km
Zlot, Lukovo
arr. 21:25
dep. 21:25
11.2 km
Zlot, Pastronj
arr. 21:28
dep. 21:28
13.2 km
Zlot, Nestorovici
arr. 21:30
dep. 21:30
14.2 km
Zlot, Kobila
arr. 21:32
dep. 21:32
15.2 km
Zlot, Tilva
arr. 21:35
dep. 21:35
17.2 km
Zlot, Veliki potok
arr. 21:37
dep. 21:37
18.2 km
Zlot, Njegran
arr. 21:39
dep. 21:39
19.2 km
Zlot, Burcujka
arr. 21:42
dep. 21:42
20.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Banjske sume
arr. 21:44
dep. 21:44
21.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Leciliste
arr. 21:47
dep. 21:47
22.2 km
Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora), Tople vode
arr. 21:51
dep. 21:51
24.2 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 21:54
dep. 21:54
26 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 21:56
dep. 21:56
27.5 km
arr. 21:59
dep. 21:59
29.5 km
Bor, Tehnopromet
arr. 22:08
dep. 22:08
33.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 22:03
dep. 22:03
30.8 km
Bor, Ekspres
arr. 22:05
dep. 22:05
31.2 km
Bor, Center
arr. 22:07
dep. 22:07
31.8 km
Bor, Bus station
arr. 22:09
34.3 km

Naselja Zlot i Bor su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlot je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.