Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Pirot timetable

sunday, 19.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: monday, 20.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: tuesday, 21.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: wednesday, 22.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: thursday, 23.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: friday, 24.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km
Zlatibor - Pirot timetable
Departures on: saturday, 25.01.2020.
15:30 22:15 (06:45)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
195 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
201 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
220 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
255 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
286 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
328 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
359 km

Naselja Zlatibor i Pirot su međusobno udaljena ~359 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 45min., a najduže 06h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Pirot iznosi od 18,99 EUR do 18,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.