Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Krusevac timetable

monday, 17.02.2020.
07:10 11:05 (03:55)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
126 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
147 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
155 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
173 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
188 km
10:30 14:10 (03:40)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
124.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
149.2 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
159.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
188.2 km
14:15 18:20 (04:05)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
133 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
134 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
142 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
149 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
153 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
157 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
167 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
175 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
181 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
196 km
15:30 19:00 (03:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
195 km
Zlatibor - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
07:10 11:05 (03:55)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
126 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
147 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
155 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
173 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
188 km
10:30 14:10 (03:40)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
124.2 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
149.2 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
159.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
188.2 km
14:15 18:20 (04:05)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
133 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
134 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
142 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
146 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
149 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
153 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
157 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
167 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
175 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
181 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
196 km
15:30 19:00 (03:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
127 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
154 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
166 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
195 km

Naselja Zlatibor i Krusevac su međusobno udaljena ~192 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Krusevac iznosi od 8,63 EUR do 8,63 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.