Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Kraljevo timetable

sunday, 16.02.2020.
07:10 09:40 (02:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
126 km
08:50 11:09 (02:19)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 08:50
Uzice, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
46.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:09
121.8 km
10:30 12:40 (02:10)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
124.2 km
14:15 17:02 (02:47)
AS (bivsa pijaca)SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
133 km
15:30 17:45 (02:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
127 km
Zlatibor - Kraljevo timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
07:10 09:40 (02:30)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
126 km
08:50 11:09 (02:19)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 08:50
Uzice, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
46.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:09
121.8 km
10:30 12:40 (02:10)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
82.2 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
90.2 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
102.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
124.2 km
14:15 17:02 (02:47)
AS (bivsa pijaca)SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
85 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
98 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
104 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
110 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
113 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
132 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
133 km
15:30 17:45 (02:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
86 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
127 km

Naselja Zlatibor i Kraljevo su međusobno udaljena ~127 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Kraljevo iznosi od 6,91 EUR do 6,91 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.