Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlatibor - Kragujevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
07:35 10:45 (03:10)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:35
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
51 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
70 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
87 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
94 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
99 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
112 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
124 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
129 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
135 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
146 km
13:30 16:45 (03:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
144 km
16:10 19:45 (03:35)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
23.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
139.9 km
17:00 20:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
46.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
81.8 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
139.8 km
Zlatibor - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:35 10:45 (03:10)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:35
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
51 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
70 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
87 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
94 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
99 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
112 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
124 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
129 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
135 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
146 km
13:30 16:45 (03:15)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
87 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
92 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
94 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
106 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
112 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
116 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
123 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
128 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
134 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
142 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
144 km
16:10 19:45 (03:35)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 16:10
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
23.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
139.9 km
17:00 20:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
46.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
81.8 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
139.8 km

Naselja Zlatibor i Kragujevac su međusobno udaljena ~143 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 07:35 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.