Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Zlatibor - Cacak timetable

wednesday, 19.02.2020.
07:10 09:00 (01:50)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:10
Cajetina, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:50
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
50 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
69 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
86 km
07:35 09:15 (01:40)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 07:35
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
4 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
27 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
34 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
51 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
70 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
87 km
10:30 11:59 (01:29)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 10:30
Uzice, Bus station
arr. 10:56
dep. 10:56
23.6 km
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
29.9 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
47.2 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
82.2 km
13:30 15:20 (01:50)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 13:30
Cajetina
arr. 13:40
dep. 13:40
6 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:55
dep. 13:55
18 km
Uzice, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
27 km
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
51 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
68 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
87 km
14:15 16:10 (01:55)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 14:15
Cajetina, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 14:35
dep. 14:35
15 km
Uzice, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
25 km
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
32 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
37 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
49 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
55 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
68 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
76 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
85 km
15:30 17:05 (01:35)
AS (bivsa pijaca)Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
dep. 15:30
Uzice, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
26 km
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
50 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
69 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
86 km
17:00 19:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlatibor
dep. 17:00
Uzice, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
23.2 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
46.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
81.8 km

Naselja Zlatibor i Cacak su međusobno udaljena ~85 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 29min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlatibor je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zlatibor - Cacak iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.