Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zlakusa - Uzice timetable

friday, 15.11.2019.
05:00 05:25 (00:25)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 05:00
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 05:03
dep. 05:03
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 05:04
dep. 05:04
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 05:05
dep. 05:05
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 05:06
dep. 05:06
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 05:07
dep. 05:07
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 05:08
dep. 05:08
6.5 km
arr. 05:09
dep. 05:09
6.7 km
Sevojno, Kolonija
arr. 05:10
dep. 05:10
7.1 km
Sevojno, Borici
arr. 05:11
dep. 05:11
7.7 km
Sevojno, Mejug
arr. 05:12
dep. 05:12
8.2 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:13
dep. 05:13
8.7 km
arr. 05:14
dep. 05:14
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 05:15
dep. 05:15
11 km
Uzice, Senjak
arr. 05:17
dep. 05:17
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 05:19
dep. 05:19
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:22
dep. 05:22
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 05:23
dep. 05:23
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:25
15 km
05:00 05:25 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Center
dep. 05:00
Potpece, Zlakusko polje
arr. 05:01
dep. 05:01
0.6 km
Potpece, Intersection
arr. 05:02
dep. 05:02
1.3 km
Krvavci, 2
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Krvavci, Center
arr. 05:05
dep. 05:05
2.9 km
Potocanje, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
3.6 km
Potocanje, Most
arr. 05:07
dep. 05:07
4.6 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 05:09
dep. 05:09
5.6 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 05:10
dep. 05:10
6.4 km
Sevojno, Portirnica
arr. 05:12
dep. 05:12
7.1 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 05:13
dep. 05:13
7.5 km
arr. 05:14
dep. 05:14
9.1 km
Uzice, Kozara
arr. 05:15
dep. 05:15
9.8 km
Uzice, Senjak
arr. 05:17
dep. 05:17
11.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 05:19
dep. 05:19
12.1 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:22
dep. 05:22
12.6 km
Uzice, Pijac
arr. 05:23
dep. 05:23
13.2 km
Uzice, Bus station
arr. 05:25
13.8 km
06:10 06:35 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Center
dep. 06:10
Potpece, Zlakusko polje
arr. 06:11
dep. 06:11
0.6 km
Potpece, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
1.3 km
Krvavci, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Krvavci, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
2.9 km
Potocanje, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
3.6 km
Potocanje, Most
arr. 06:17
dep. 06:17
4.6 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 06:19
dep. 06:19
5.6 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 06:20
dep. 06:20
6.4 km
Sevojno, Portirnica
arr. 06:22
dep. 06:22
7.1 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
9.1 km
Uzice, Kozara
arr. 06:25
dep. 06:25
9.8 km
Uzice, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
11.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 06:29
dep. 06:29
12.1 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:32
dep. 06:32
12.6 km
Uzice, Pijac
arr. 06:33
dep. 06:33
13.2 km
Uzice, Bus station
arr. 06:35
13.8 km
06:40 07:05 (00:25)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 06:40
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 06:42
dep. 06:42
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 06:45
dep. 06:45
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 06:46
dep. 06:46
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 06:47
dep. 06:47
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
arr. 06:49
dep. 06:49
6.7 km
Sevojno, Kolonija
arr. 06:50
dep. 06:50
7.1 km
Sevojno, Borici
arr. 06:51
dep. 06:51
7.7 km
Sevojno, Mejug
arr. 06:52
dep. 06:52
8.2 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 06:53
dep. 06:53
8.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Uzice, Senjak
arr. 06:57
dep. 06:57
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 06:59
dep. 06:59
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 07:02
dep. 07:02
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 07:03
dep. 07:03
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 07:05
15 km
06:41 07:00 (00:19)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 06:41
Sevojno, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:50
6 km
Uzice, Teretna
arr. 06:55
dep. 06:56
13 km
Uzice, Railway station
arr. 07:00
16 km
07:15 07:40 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Center
dep. 07:15
Potpece, Zlakusko polje
arr. 07:16
dep. 07:16
0.6 km
Potpece, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
1.3 km
Krvavci, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Krvavci, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
2.9 km
Potocanje, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
3.6 km
Potocanje, Most
arr. 07:22
dep. 07:22
4.6 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 07:24
dep. 07:24
5.6 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 07:25
dep. 07:25
6.4 km
Sevojno, Portirnica
arr. 07:27
dep. 07:27
7.1 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
arr. 07:29
dep. 07:29
9.1 km
Uzice, Kozara
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Uzice, Senjak
arr. 07:32
dep. 07:32
11.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 07:34
dep. 07:34
12.1 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 07:37
dep. 07:37
12.6 km
Uzice, Pijac
arr. 07:38
dep. 07:38
13.2 km
Uzice, Bus station
arr. 07:40
13.8 km
07:40 08:03 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 07:40
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 07:41
dep. 07:41
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 07:42
dep. 07:42
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 07:43
dep. 07:43
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 07:44
dep. 07:44
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 07:45
dep. 07:45
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 07:46
dep. 07:46
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 07:47
dep. 07:47
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 07:48
dep. 07:48
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 07:51
dep. 07:51
8.7 km
arr. 07:52
dep. 07:52
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 07:53
dep. 07:53
11 km
Uzice, Senjak
arr. 07:55
dep. 07:55
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 07:57
dep. 07:57
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 08:00
dep. 08:00
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 08:01
dep. 08:01
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 08:03
15 km
11:00 11:15 (00:15)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 11:00
Sevojno, Railway station
arr. 11:04
dep. 11:05
6 km
Uzice, Teretna
arr. 11:10
dep. 11:11
13 km
Uzice, Railway station
arr. 11:15
16 km
12:00 12:23 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 12:00
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 12:01
dep. 12:01
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 12:03
dep. 12:03
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 12:04
dep. 12:04
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 12:05
dep. 12:05
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 12:06
dep. 12:06
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 12:07
dep. 12:07
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 12:08
dep. 12:08
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 12:11
dep. 12:11
8.7 km
arr. 12:12
dep. 12:12
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 12:13
dep. 12:13
11 km
Uzice, Senjak
arr. 12:15
dep. 12:15
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 12:17
dep. 12:17
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 12:20
dep. 12:20
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 12:21
dep. 12:21
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:23
15 km
13:00 13:25 (00:25)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 13:00
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 13:01
dep. 13:01
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 13:03
dep. 13:03
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 13:04
dep. 13:04
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 13:05
dep. 13:05
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 13:06
dep. 13:06
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 13:07
dep. 13:07
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
arr. 13:09
dep. 13:09
6.7 km
Sevojno, Kolonija
arr. 13:10
dep. 13:10
7.1 km
Sevojno, Borici
arr. 13:11
dep. 13:11
7.7 km
Sevojno, Mejug
arr. 13:12
dep. 13:12
8.2 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 13:13
dep. 13:13
8.7 km
arr. 13:14
dep. 13:14
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 13:15
dep. 13:15
11 km
Uzice, Senjak
arr. 13:17
dep. 13:17
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 13:19
dep. 13:19
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:22
dep. 13:22
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 13:23
dep. 13:23
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 13:25
15 km
13:15 13:40 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Center
dep. 13:15
Potpece, Zlakusko polje
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Potpece, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
1.3 km
Krvavci, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Krvavci, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
2.9 km
Potocanje, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
3.6 km
Potocanje, Most
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 13:24
dep. 13:24
5.6 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 13:25
dep. 13:25
6.4 km
Sevojno, Portirnica
arr. 13:27
dep. 13:27
7.1 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 13:28
dep. 13:28
7.5 km
arr. 13:29
dep. 13:29
9.1 km
Uzice, Kozara
arr. 13:30
dep. 13:30
9.8 km
Uzice, Senjak
arr. 13:32
dep. 13:32
11.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 13:34
dep. 13:34
12.1 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:37
dep. 13:37
12.6 km
Uzice, Pijac
arr. 13:38
dep. 13:38
13.2 km
Uzice, Bus station
arr. 13:40
13.8 km
14:35 15:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Center
dep. 14:35
Potpece, Zlakusko polje
arr. 14:36
dep. 14:36
0.6 km
Potpece, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
1.3 km
Krvavci, 2
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Krvavci, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
2.9 km
Potocanje, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
3.6 km
Potocanje, Most
arr. 14:42
dep. 14:42
4.6 km
Sevojno, Podvoznjak
arr. 14:44
dep. 14:44
5.6 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 14:45
dep. 14:45
6.4 km
Sevojno, Portirnica
arr. 14:47
dep. 14:47
7.1 km
Sevojno, Raskrsnica 1
arr. 14:48
dep. 14:48
7.5 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.1 km
Uzice, Kozara
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Uzice, Senjak
arr. 14:52
dep. 14:52
11.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 14:54
dep. 14:54
12.1 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 14:57
dep. 14:57
12.6 km
Uzice, Pijac
arr. 14:58
dep. 14:58
13.2 km
Uzice, Bus station
arr. 15:00
13.8 km
14:40 15:03 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 14:40
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 14:42
dep. 14:42
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 14:43
dep. 14:43
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 14:44
dep. 14:44
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 14:45
dep. 14:45
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 14:46
dep. 14:46
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 14:47
dep. 14:47
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 14:48
dep. 14:48
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 14:51
dep. 14:51
8.7 km
arr. 14:52
dep. 14:52
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Uzice, Senjak
arr. 14:55
dep. 14:55
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 14:57
dep. 14:57
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 15:00
dep. 15:00
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 15:01
dep. 15:01
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 15:03
15 km
15:57 16:13 (00:16)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 15:57
Sevojno, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:03
6 km
Uzice, Teretna
arr. 16:08
dep. 16:09
13 km
Uzice, Railway station
arr. 16:13
16 km
16:15 16:38 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 16:15
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 16:16
dep. 16:16
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 16:17
dep. 16:17
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 16:18
dep. 16:18
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 16:19
dep. 16:19
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 16:20
dep. 16:20
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 16:21
dep. 16:21
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 16:22
dep. 16:22
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 16:26
dep. 16:26
8.7 km
arr. 16:27
dep. 16:27
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 16:28
dep. 16:28
11 km
Uzice, Senjak
arr. 16:30
dep. 16:30
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 16:32
dep. 16:32
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 16:35
dep. 16:35
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 16:36
dep. 16:36
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 16:38
15 km
18:38 18:52 (00:14)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 18:38
Sevojno, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
6 km
Uzice, Teretna
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Uzice, Railway station
arr. 18:52
16 km
19:45 20:08 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 19:45
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 19:46
dep. 19:46
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 19:49
dep. 19:49
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 19:50
dep. 19:50
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 19:51
dep. 19:51
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 19:52
dep. 19:52
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 19:53
dep. 19:53
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:56
dep. 19:56
8.7 km
arr. 19:57
dep. 19:57
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 19:58
dep. 19:58
11 km
Uzice, Senjak
arr. 20:00
dep. 20:00
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 20:02
dep. 20:02
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 20:05
dep. 20:05
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 20:06
dep. 20:06
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 20:08
15 km
21:00 21:23 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 21:00
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 21:01
dep. 21:01
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 21:02
dep. 21:02
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 21:03
dep. 21:03
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 21:04
dep. 21:04
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 21:05
dep. 21:05
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 21:06
dep. 21:06
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 21:07
dep. 21:07
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 21:08
dep. 21:08
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 21:11
dep. 21:11
8.7 km
arr. 21:12
dep. 21:12
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 21:13
dep. 21:13
11 km
Uzice, Senjak
arr. 21:15
dep. 21:15
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 21:17
dep. 21:17
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 21:20
dep. 21:20
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 21:21
dep. 21:21
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 21:23
15 km
21:04 21:20 (00:16)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 21:04
Sevojno, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:10
6 km
Uzice, Teretna
arr. 21:15
dep. 21:16
13 km
Uzice, Railway station
arr. 21:20
16 km
22:40 23:03 (00:23)
RasadnikBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, Rasadnik
dep. 22:40
Zlakusa, Rampa - podvoznjak
arr. 22:41
dep. 22:41
0.7 km
Zlakusa, Klopan
arr. 22:42
dep. 22:42
1.1 km
Gorjani, Domekstra
arr. 22:43
dep. 22:43
2.3 km
Gorjani, Termovent
arr. 22:44
dep. 22:44
3.1 km
Gorjani, Kasarna
arr. 22:45
dep. 22:45
3.7 km
Potocanje, Magistrala
arr. 22:46
dep. 22:46
4.7 km
Sevojno, Mladenacki potok
arr. 22:47
dep. 22:47
5.4 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 22:48
dep. 22:48
6.5 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:51
dep. 22:51
8.7 km
arr. 22:52
dep. 22:52
10.3 km
Uzice, Kozara
arr. 22:53
dep. 22:53
11 km
Uzice, Senjak
arr. 22:55
dep. 22:55
12.6 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:57
dep. 22:57
13.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 23:00
dep. 23:00
13.8 km
Uzice, Pijac
arr. 23:01
dep. 23:01
14.4 km
Uzice, Bus station
arr. 23:03
15 km
22:44 22:58 (00:14)
ZSRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zlakusa, ZS
dep. 22:44
Sevojno, Railway station
arr. 22:49
dep. 22:49
6 km
Uzice, Teretna
arr. 22:54
dep. 22:54
13 km
Uzice, Railway station
arr. 22:58
16 km

Naselja Zlakusa i Uzice su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zlakusa je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:44 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.