Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zivkovac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
04:21 05:40 (01:19)
UlazSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Ulaz
dep. 04:21
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:22
dep. 04:22
0.8 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:23
dep. 04:23
1.5 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:24
dep. 04:24
2.2 km
Zivkovac, Okretnica
arr. 04:30
dep. 04:30
4.2 km
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 04:35
dep. 04:35
6.2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 04:36
dep. 04:36
6.9 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 04:37
dep. 04:37
7.6 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 04:38
dep. 04:38
8.4 km
arr. 04:41
dep. 04:41
10.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
11.6 km
Umcari, Center
arr. 04:45
dep. 04:45
13.2 km
Umcari, Ambulanta
arr. 04:46
dep. 04:46
13.7 km
arr. 04:48
dep. 04:48
14.9 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 05:40
53.8 km
05:20 07:00 (01:40)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 05:20
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 05:25
dep. 05:25
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 05:27
dep. 05:27
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 05:28
dep. 05:28
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 05:29
dep. 05:29
4.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
arr. 05:34
dep. 05:34
7.4 km
Umcari, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 05:41
dep. 05:41
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 05:44
dep. 05:44
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 05:47
dep. 05:47
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 05:50
dep. 05:50
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15.7 km
arr. 05:55
dep. 05:55
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 05:59
dep. 05:59
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:20
dep. 06:20
29 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:26
dep. 06:26
33.8 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 06:32
dep. 06:32
38.7 km
Bolec, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
40.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 06:37
dep. 06:37
42.5 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 06:43
dep. 06:43
46.6 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 06:52
dep. 06:52
50.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 06:56
dep. 06:56
51.6 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:00
52.3 km
06:00 07:40 (01:40)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
4.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
7.4 km
Umcari, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:20
dep. 06:20
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:21
dep. 06:21
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:26
dep. 06:26
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 06:30
dep. 06:30
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
15.7 km
arr. 06:35
dep. 06:35
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Brestovik, Institut
arr. 06:43
dep. 06:43
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:49
dep. 06:49
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:55
dep. 06:55
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:57
dep. 06:57
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:06
dep. 07:06
33.8 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:12
dep. 07:12
38.7 km
Bolec, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
40.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 07:17
dep. 07:17
42.5 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 07:23
dep. 07:23
46.6 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 07:32
dep. 07:32
50.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 07:36
dep. 07:36
51.6 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 07:40
52.3 km
06:45 08:25 (01:40)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 06:45
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 06:53
dep. 06:53
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
4.2 km
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
arr. 06:59
dep. 06:59
7.4 km
Umcari, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:05
dep. 07:05
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:06
dep. 07:06
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:09
dep. 07:09
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:11
dep. 07:11
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 07:15
dep. 07:15
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
15.7 km
arr. 07:20
dep. 07:20
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Brestovik, Institut
arr. 07:28
dep. 07:28
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 07:32
dep. 07:32
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 07:34
dep. 07:34
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 07:36
dep. 07:36
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 07:40
dep. 07:40
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 07:42
dep. 07:42
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:51
dep. 07:51
33.8 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 07:57
dep. 07:57
38.7 km
Bolec, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
40.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 08:02
dep. 08:02
42.5 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 08:08
dep. 08:08
46.6 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 08:17
dep. 08:17
50.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 08:21
dep. 08:21
51.6 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 08:25
52.3 km
11:50 13:30 (01:40)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 11:50
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 11:55
dep. 11:55
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 11:57
dep. 11:57
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 11:58
dep. 11:58
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
arr. 12:04
dep. 12:04
7.4 km
Umcari, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:10
dep. 12:10
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:11
dep. 12:11
11.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:14
dep. 12:14
12.2 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:16
dep. 12:16
12.8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
13.2 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 12:20
dep. 12:20
14.8 km
Kamendol, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
15.7 km
arr. 12:25
dep. 12:25
17.1 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Brestovik, Institut
arr. 12:33
dep. 12:33
21.5 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
22.4 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:37
dep. 12:37
22.9 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:39
dep. 12:39
23.4 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:41
dep. 12:41
23.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
24.4 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
25.9 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:47
dep. 12:47
27 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:56
dep. 12:56
33.8 km
Bolec, Hladnjaca
arr. 13:02
dep. 13:02
38.7 km
Bolec, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
40.9 km
Lestane, Dom zdravlja
arr. 13:07
dep. 13:07
42.5 km
Kaluderica, Put za Kaludericu
arr. 13:13
dep. 13:13
46.6 km
Beograd (Belgrade), Bulevar kralja Aleksandra
arr. 13:22
dep. 13:22
50.6 km
Beograd (Belgrade), Konjarnik
arr. 13:26
dep. 13:26
51.6 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 13:30
52.3 km
14:30 16:09 (01:39)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 14:30
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 14:38
dep. 14:38
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 14:40
dep. 14:40
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 14:41
dep. 14:41
4.2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
6.4 km
Umcari, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
8 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:50
dep. 14:50
9.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
10.1 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:55
dep. 14:55
11 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:56
dep. 14:56
11.6 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:57
dep. 14:57
12 km
Pudarci, Bukovaca
arr. 14:59
dep. 14:59
13.4 km
Brestovik, Institut
arr. 15:03
dep. 15:03
15.9 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
16.8 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:08
dep. 15:08
18.3 km
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:10
dep. 15:10
19.4 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:13
dep. 15:13
21.6 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:19
dep. 15:19
26.4 km
Zaklopača kod Beograda, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
27.6 km
Zaklopača kod Beograda, 4. juli
arr. 15:22
dep. 15:22
28 km
Zaklopača kod Beograda, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
28.6 km
Zaklopača kod Beograda, Dom kulture
arr. 15:25
dep. 15:25
29.2 km
Zaklopača kod Beograda, Crkva Svete trojice
arr. 15:26
dep. 15:26
29.6 km
Zaklopača kod Beograda, Stara okretnica
arr. 15:27
dep. 15:27
30 km
Zaklopača kod Beograda, Celije
arr. 15:28
dep. 15:28
30.6 km
Vrcin, Jankovic kraj
arr. 15:29
dep. 15:29
32.4 km
Vrcin, 17. januara
arr. 15:30
dep. 15:30
32.9 km
Vrcin, Gornji kraj
arr. 15:31
dep. 15:31
33.7 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 15:32
dep. 15:32
34.5 km
Vrcin, Ivo Lola Ribar
arr. 15:33
dep. 15:33
34.8 km
Vrcin, Pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
35.5 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 15:37
dep. 15:37
36 km
Vrcin, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
36.7 km
Vrcin, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
37 km
Vrcin, Save Kovacevica
arr. 15:41
dep. 15:41
37.7 km
Vrcin, Pijaca
arr. 15:43
dep. 15:43
38.2 km
Vrcin, Nadvoznjak
arr. 15:45
dep. 15:45
38.7 km
Transped (Vrcin), Transped
arr. 15:52
dep. 15:52
45.7 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 16:09
57.2 km
16:00 17:15 (01:15)
OkretnicaSumice
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zivkovac, Okretnica
dep. 16:00
Zivkovac, Stara okretnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Zivkovac, Prodavnica
arr. 16:08
dep. 16:08
2.7 km
Zivkovac, Mac brest
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Zivkovac, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
4.2 km
arr. 16:14
dep. 16:14
6.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
7.4 km
Umcari, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
9 km
Umcari, Ambulanta
arr. 16:19
dep. 16:19
9.5 km
arr. 16:22
dep. 16:22
10.7 km
Beograd (Belgrade), Sumice
arr. 17:15
49.6 km

Naselja Zivkovac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zivkovac je u 04:21 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.