Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitorade - Vrbovo kod Vladicinog Hana timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:34 05:02 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 04:34
Zitorade
arr. 04:36
dep. 04:36
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 04:39
dep. 04:39
2.4 km
Prekodolce
arr. 04:41
dep. 04:41
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:46
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 04:50
dep. 04:50
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:53
dep. 04:53
9.7 km
Gramade
arr. 04:56
dep. 04:56
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 04:59
dep. 04:59
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:02
15.9 km
04:40 05:13 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 04:40
Zitorade
arr. 04:42
dep. 04:42
1 km
Prekodolce, II
arr. 04:45
dep. 04:45
3 km
Prekodolce
arr. 04:47
dep. 04:47
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 05:02
dep. 05:02
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 05:05
dep. 05:05
11 km
Gramade
arr. 05:09
dep. 05:09
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 05:11
dep. 05:11
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 05:13
17 km
05:54 06:22 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 05:54
Zitorade
arr. 05:56
dep. 05:56
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 05:59
dep. 05:59
2.4 km
Prekodolce
arr. 06:01
dep. 06:01
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:06
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:13
dep. 06:13
9.7 km
Gramade
arr. 06:16
dep. 06:16
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 06:19
dep. 06:19
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 06:22
15.9 km
06:35 07:08 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 06:35
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Prekodolce, II
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Prekodolce
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Gramade
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:08
17 km
06:35 07:08 (00:33)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 06:35
Zitorade
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Prekodolce, II
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Prekodolce
arr. 06:42
dep. 06:42
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:55
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Gramade
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:06
dep. 07:06
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:08
17 km
07:15 07:48 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 07:15
Zitorade
arr. 07:17
dep. 07:17
1 km
Prekodolce, II
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Prekodolce
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:35
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
Gramade
arr. 07:44
dep. 07:44
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 07:46
dep. 07:46
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 07:48
17 km
08:09 08:37 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 08:09
Zitorade
arr. 08:11
dep. 08:11
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 08:14
dep. 08:14
2.4 km
Prekodolce
arr. 08:16
dep. 08:16
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:21
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 08:25
dep. 08:25
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:28
dep. 08:28
9.7 km
Gramade
arr. 08:31
dep. 08:31
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 08:34
dep. 08:34
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 08:37
15.9 km
09:40 10:13 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 09:40
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Prekodolce, II
arr. 09:45
dep. 09:45
3 km
Prekodolce
arr. 09:47
dep. 09:47
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:50
dep. 10:00
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:02
dep. 10:02
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:05
dep. 10:05
11 km
Gramade
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:11
dep. 10:11
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:13
17 km
09:40 10:16 (00:36)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 09:40
Zitorade
arr. 09:42
dep. 09:42
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 09:46
dep. 09:46
2.4 km
Prekodolce
arr. 09:48
dep. 09:48
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 09:53
dep. 10:00
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 10:04
dep. 10:04
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:07
dep. 10:07
9.7 km
Gramade
arr. 10:10
dep. 10:10
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 10:13
dep. 10:13
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 10:16
15.9 km
11:29 12:01 (00:32)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 11:29
Zitorade
arr. 11:31
dep. 11:31
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Prekodolce
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:45
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 11:49
dep. 11:49
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 11:52
dep. 11:52
9.7 km
Gramade
arr. 11:55
dep. 11:55
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 11:58
dep. 11:58
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:01
15.9 km
12:25 12:58 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 12:25
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Prekodolce, II
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Prekodolce
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:47
dep. 12:47
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Gramade
arr. 12:54
dep. 12:54
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 12:58
17 km
12:25 13:01 (00:36)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 12:25
Zitorade
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 12:31
dep. 12:31
2.4 km
Prekodolce
arr. 12:33
dep. 12:33
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:45
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 12:49
dep. 12:49
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:52
dep. 12:52
9.7 km
Gramade
arr. 12:55
dep. 12:55
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 12:58
dep. 12:58
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:01
15.9 km
13:16 13:41 (00:25)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 13:16
Zitorade
arr. 13:17
dep. 13:17
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 13:19
dep. 13:19
2.4 km
Prekodolce
arr. 13:20
dep. 13:20
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 13:24
dep. 13:30
5.8 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 13:33
dep. 13:33
8.2 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 13:35
dep. 13:35
10.4 km
Gramade
arr. 13:37
dep. 13:37
12.1 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 13:39
dep. 13:39
14.1 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 13:41
16.6 km
14:14 14:46 (00:32)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 14:14
Zitorade
arr. 14:16
dep. 14:16
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 14:19
dep. 14:19
2.4 km
Prekodolce
arr. 14:21
dep. 14:21
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:37
dep. 14:37
9.7 km
Gramade
arr. 14:40
dep. 14:40
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:43
dep. 14:43
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:46
15.9 km
14:20 14:48 (00:28)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 14:20
Zitorade
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Prekodolce, II
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Prekodolce
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Gramade
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 14:46
dep. 14:46
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 14:48
17 km
15:20 15:53 (00:33)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 15:20
Zitorade
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Prekodolce, II
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prekodolce
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Gramade
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
17 km
15:20 15:53 (00:33)
II
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 15:20
Zitorade
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Prekodolce, II
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Prekodolce
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:40
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 15:42
dep. 15:42
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Gramade
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 15:53
17 km
16:59 17:27 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 16:59
Zitorade
arr. 17:01
dep. 17:01
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 17:04
dep. 17:04
2.4 km
Prekodolce
arr. 17:06
dep. 17:06
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:11
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 17:15
dep. 17:15
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:18
dep. 17:18
9.7 km
Gramade
arr. 17:21
dep. 17:21
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 17:24
dep. 17:24
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 17:27
15.9 km
18:29 18:57 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 18:29
Zitorade
arr. 18:31
dep. 18:31
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 18:34
dep. 18:34
2.4 km
Prekodolce
arr. 18:36
dep. 18:36
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:41
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 18:45
dep. 18:45
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 18:48
dep. 18:48
9.7 km
Gramade
arr. 18:51
dep. 18:51
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 18:54
dep. 18:54
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 18:57
15.9 km
19:15 19:43 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 19:15
Zitorade
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Prekodolce, II
arr. 19:20
dep. 19:20
3 km
Prekodolce
arr. 19:22
dep. 19:22
4 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
6 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 19:32
dep. 19:32
8 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:35
dep. 19:35
11 km
Gramade
arr. 19:39
dep. 19:39
13 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 19:41
dep. 19:41
15 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 19:43
17 km
20:49 21:17 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 20:49
Zitorade
arr. 20:51
dep. 20:51
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 20:54
dep. 20:54
2.4 km
Prekodolce
arr. 20:56
dep. 20:56
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:01
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 21:05
dep. 21:05
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:08
dep. 21:08
9.7 km
Gramade
arr. 21:11
dep. 21:11
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 21:14
dep. 21:14
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 21:17
15.9 km
22:19 22:47 (00:28)
II
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorade, II
dep. 22:19
Zitorade
arr. 22:21
dep. 22:21
0.6 km
Prekodolce, II
arr. 22:24
dep. 22:24
2.4 km
Prekodolce
arr. 22:26
dep. 22:26
3.3 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:31
5.1 km
Polom kod Vladicinog Hana, II
arr. 22:35
dep. 22:35
7.5 km
Polom kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
9.7 km
Gramade
arr. 22:41
dep. 22:41
11.4 km
Simigovac (Gramdje)
arr. 22:44
dep. 22:44
13.4 km
Vrbovo kod Vladicinog Hana
arr. 22:47
15.9 km

Naselja Zitorade i Vrbovo kod Vladicinog Hana su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorade je u 04:34 h, dok je poslednji polazak u 22:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.