Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitorada - Prokuplje timetable

sunday, 18.08.2019.
04:18 04:44 (00:26)
Railway station - CentarRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:18
Lukomir, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
5 km
Podina, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:34
6 km
Prokuplje, Railway station
arr. 04:44
12 km
08:18 08:54 (00:36)
Railway station - CentarGornja Draganja
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:18
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
5 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
12 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
14 km
08:58 09:20 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 08:58
Zitorada, Zel. stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Lukomir
arr. 09:05
dep. 09:05
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Berilje, II
arr. 09:13
dep. 09:13
8.8 km
Berilje, I
arr. 09:14
dep. 09:14
9.4 km
Rastovnica
arr. 09:16
dep. 09:16
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 09:18
dep. 09:18
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:20
13 km
12:28 12:50 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 12:28
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:29
dep. 12:29
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Lukomir
arr. 12:35
dep. 12:35
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Berilje, II
arr. 12:43
dep. 12:43
8.8 km
Berilje, I
arr. 12:44
dep. 12:44
9.4 km
Rastovnica
arr. 12:46
dep. 12:46
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:48
dep. 12:48
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
13 km
13:19 14:07 (00:48)
Railway station - CentarGornja Draganja
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:19
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
5 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:02
12 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
14 km
16:18 16:40 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 16:18
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:19
dep. 16:19
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Lukomir
arr. 16:25
dep. 16:25
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Berilje, II
arr. 16:33
dep. 16:33
8.8 km
Berilje, I
arr. 16:34
dep. 16:34
9.4 km
Rastovnica
arr. 16:36
dep. 16:36
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:40
13 km
16:44 17:14 (00:30)
Railway station - CentarRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:44
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
5 km
Podina, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 17:14
12 km
20:18 20:40 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 20:18
Zitorada, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Recica kod Zitoradje
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Lukomir
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Podina, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Berilje, II
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Berilje, I
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Rastovnica
arr. 20:37
dep. 20:37
12 km
Prokuplje, Garić
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
14 km
Zitorada - Prokuplje timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
00:23 00:45 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 00:23
Zitorada, Zel. stanica
arr. 00:24
dep. 00:24
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 00:28
dep. 00:28
3 km
Lukomir
arr. 00:30
dep. 00:30
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 00:32
dep. 00:32
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 00:35
dep. 00:35
7 km
Berilje, II
arr. 00:38
dep. 00:38
8.8 km
Berilje, I
arr. 00:39
dep. 00:39
9.4 km
Rastovnica
arr. 00:41
dep. 00:41
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 00:43
dep. 00:43
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 00:45
13 km

Naselja Zitorada i Prokuplje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorada je u 00:23 h, dok je poslednji polazak u 20:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.