Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitorada - Prokuplje timetable

wednesday, 19.02.2020.
04:22 04:48 (00:26)
Railway station - CentarRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:22
Lukomir, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
5 km
Podina, Railway station
arr. 04:37
dep. 04:38
6 km
Prokuplje, Railway station
arr. 04:48
12 km
05:20 05:40 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Bus station
dep. 05:20
Recica kod Zitoradje
arr. 05:23
dep. 05:23
1.7 km
Lukomir
arr. 05:25
dep. 05:25
2.9 km
Podina, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
4.3 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 05:30
dep. 05:30
5.7 km
Berilje, II
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
Berilje, I
arr. 05:34
dep. 05:34
8.1 km
Rastovnica
arr. 05:36
dep. 05:36
9.8 km
Prokuplje, Garić
arr. 05:38
dep. 05:38
10.8 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:40
11.7 km
06:49 07:10 (00:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, Bus station
dep. 06:49
Recica kod Zitoradje
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Lukomir
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Podina, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 06:59
dep. 06:59
6 km
Berilje, II
arr. 07:01
dep. 07:01
7 km
Rastovnica
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:10
12 km
07:15 07:35 (00:20)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 07:15
Zitorada, Zel. stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Lukomir
arr. 07:22
dep. 07:22
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Berilje, II
arr. 07:28
dep. 07:28
8.8 km
Berilje, I
arr. 07:29
dep. 07:29
9.4 km
Rastovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:33
dep. 07:33
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:35
13 km
08:18 08:54 (00:36)
Railway station - CentarGornja Draganja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:18
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
5 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
12 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
14 km
08:58 09:20 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 08:58
Zitorada, Zel. stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Lukomir
arr. 09:05
dep. 09:05
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Berilje, II
arr. 09:13
dep. 09:13
8.8 km
Berilje, I
arr. 09:14
dep. 09:14
9.4 km
Rastovnica
arr. 09:16
dep. 09:16
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 09:18
dep. 09:18
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:20
13 km
10:58 11:29 (00:31)
EITrnavski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 10:58
Zitorada, Zel. stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Lukomir
arr. 11:05
dep. 11:05
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Berilje, II
arr. 11:13
dep. 11:13
8.8 km
Berilje, I
arr. 11:14
dep. 11:14
9.4 km
Rastovnica
arr. 11:16
dep. 11:16
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 11:18
dep. 11:18
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:24
dep. 11:24
14.4 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 11:27
dep. 11:27
16.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 11:29
17 km
11:53 12:15 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 11:53
Zitorada, Zel. stanica
arr. 11:54
dep. 11:54
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 11:58
dep. 11:58
3 km
Lukomir
arr. 12:00
dep. 12:00
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Berilje, II
arr. 12:07
dep. 12:07
8.8 km
Berilje, I
arr. 12:08
dep. 12:08
9.4 km
Rastovnica
arr. 12:11
dep. 12:11
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:13
dep. 12:13
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:15
13 km
12:28 12:50 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 12:28
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:29
dep. 12:29
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Lukomir
arr. 12:35
dep. 12:35
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Berilje, II
arr. 12:43
dep. 12:43
8.8 km
Berilje, I
arr. 12:44
dep. 12:44
9.4 km
Rastovnica
arr. 12:46
dep. 12:46
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:48
dep. 12:48
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
13 km
13:09 13:28 (00:19)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 13:09
Zitorada, Zel. stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 13:13
dep. 13:13
3 km
Lukomir
arr. 13:15
dep. 13:15
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Berilje, II
arr. 13:21
dep. 13:21
8.8 km
Berilje, I
arr. 13:22
dep. 13:22
9.4 km
Rastovnica
arr. 13:24
dep. 13:24
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 13:26
dep. 13:26
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:28
13 km
13:19 14:08 (00:49)
Railway station - CentarGornja Draganja
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:19
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
5 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:03
12 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:08
14 km
14:13 14:41 (00:28)
EITrnavski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 14:13
Zitorada, Bus station
arr. 14:16
dep. 14:16
2 km
Recica kod Zitoradje
arr. 14:19
dep. 14:19
3 km
Lukomir
arr. 14:21
dep. 14:21
5 km
Podina, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
7 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Berilje, II
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Berilje, I
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Rastovnica
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Prokuplje, Garić
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
17 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:41
18 km
16:33 16:55 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 16:33
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:38
dep. 16:38
3 km
Lukomir
arr. 16:40
dep. 16:40
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 16:45
dep. 16:45
7 km
Berilje, II
arr. 16:48
dep. 16:48
8.8 km
Berilje, I
arr. 16:49
dep. 16:49
9.4 km
Rastovnica
arr. 16:51
dep. 16:51
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 16:53
dep. 16:53
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:55
13 km
16:51 17:21 (00:30)
Railway station - CentarRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:51
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
5 km
Podina, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 17:21
12 km
17:38 18:00 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 17:38
Zitorada, Zel. stanica
arr. 17:39
dep. 17:39
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 17:43
dep. 17:43
3 km
Lukomir
arr. 17:45
dep. 17:45
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Berilje, II
arr. 17:53
dep. 17:53
8.8 km
Berilje, I
arr. 17:54
dep. 17:54
9.4 km
Rastovnica
arr. 17:56
dep. 17:56
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 17:58
dep. 17:58
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:00
13 km
18:23 18:51 (00:28)
EITrnavski Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 18:23
Zitorada, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
2 km
Recica kod Zitoradje
arr. 18:26
dep. 18:26
3 km
Lukomir
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Podina, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
7 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 18:34
dep. 18:34
8 km
Berilje, II
arr. 18:38
dep. 18:38
10 km
Berilje, I
arr. 18:39
dep. 18:39
11 km
Rastovnica
arr. 18:40
dep. 18:40
12 km
Prokuplje, Garić
arr. 18:42
dep. 18:42
13 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
14 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
15 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:49
dep. 18:49
17 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:51
18 km
20:18 20:40 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 20:18
Zitorada, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Recica kod Zitoradje
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Lukomir
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Podina, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Berilje, II
arr. 20:34
dep. 20:34
9 km
Berilje, I
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Rastovnica
arr. 20:37
dep. 20:37
12 km
Prokuplje, Garić
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
14 km
20:40 21:10 (00:30)
Railway station - CentarRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:40
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
2 km
Lukomir, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
5 km
Podina, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:58
6 km
Babin Potok, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
9 km
Prokuplje, Railway station
arr. 21:10
12 km
21:33 21:55 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 21:33
Zitorada, Zel. stanica
arr. 21:34
dep. 21:34
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 21:38
dep. 21:38
3 km
Lukomir
arr. 21:40
dep. 21:40
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 21:42
dep. 21:42
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 21:45
dep. 21:45
7 km
Berilje, II
arr. 21:48
dep. 21:48
8.8 km
Berilje, I
arr. 21:49
dep. 21:49
9.4 km
Rastovnica
arr. 21:51
dep. 21:51
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 21:53
dep. 21:53
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
13 km
Zitorada - Prokuplje timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
00:23 00:45 (00:22)
EIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitorada, EI
dep. 00:23
Zitorada, Zel. stanica
arr. 00:24
dep. 00:24
0.6 km
Zitorada, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
1.3 km
Recica kod Zitoradje
arr. 00:28
dep. 00:28
3 km
Lukomir
arr. 00:30
dep. 00:30
4.2 km
Podina, Intersection
arr. 00:32
dep. 00:32
5.6 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 00:35
dep. 00:35
7 km
Berilje, II
arr. 00:38
dep. 00:38
8.8 km
Berilje, I
arr. 00:39
dep. 00:39
9.4 km
Rastovnica
arr. 00:41
dep. 00:41
11.1 km
Prokuplje, Garić
arr. 00:43
dep. 00:43
12.1 km
Prokuplje, Bus station
arr. 00:45
13 km

Naselja Zitorada i Prokuplje su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitorada je u 00:23 h, dok je poslednji polazak u 21:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.