Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable

thursday, 27.02.2020.
06:58 07:51 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:58
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:23
dep. 07:23
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 07:41
dep. 07:41
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:46
dep. 07:46
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:47
dep. 07:47
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 07:51
35 km
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
15:03 15:56 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 15:03
Aleksinac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:13
dep. 15:13
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:28
dep. 15:28
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 15:38
dep. 15:38
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 15:49
dep. 15:49
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 15:51
dep. 15:51
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 15:52
dep. 15:52
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:56
35 km
20:20 21:13 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 20:20
Aleksinac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 21:06
dep. 21:06
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 21:08
dep. 21:08
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 21:09
dep. 21:09
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 21:13
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:58 07:51 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:58
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:23
dep. 07:23
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 07:33
dep. 07:33
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 07:41
dep. 07:41
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:46
dep. 07:46
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:47
dep. 07:47
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 07:51
35 km
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
15:03 15:56 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 15:03
Aleksinac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:13
dep. 15:13
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:28
dep. 15:28
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 15:38
dep. 15:38
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 15:49
dep. 15:49
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 15:51
dep. 15:51
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 15:52
dep. 15:52
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:56
35 km
20:20 21:13 (00:53)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 20:20
Aleksinac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:33
dep. 20:33
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:34
dep. 20:34
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:51
dep. 20:51
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 21:06
dep. 21:06
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 21:08
dep. 21:08
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 21:09
dep. 21:09
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 21:13
35 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Sokobanja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 06:58 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.