Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable

tuesday, 14.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: monday, 20.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km
Zitkovac kod Aleksinca - Sokobanja timetable
Departures on: tuesday, 21.07.2020.
11:50 12:40 (00:50)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:50
Aleksinac, Bus station
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 11:58
dep. 11:58
5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:00
dep. 12:00
7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:06
dep. 12:06
13 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 12:21
dep. 12:21
22 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
31 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Sokobanja, Bus station
arr. 12:40
35 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Sokobanja su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 11:50 h, dok je poslednji polazak u 11:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.