Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Nis timetable

monday, 19.11.2018.
04:33 05:35 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 04:33
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
1.8 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
3.8 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.7 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 04:55
dep. 04:55
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
12.5 km
Grejac
arr. 04:58
dep. 04:58
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:00
dep. 05:00
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:02
dep. 05:02
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:03
dep. 05:03
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:07
dep. 05:07
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
26.8 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
32.4 km
05:18 06:20 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 05:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
1.8 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
8.7 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Grejac
arr. 05:43
dep. 05:43
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
26.8 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
32.4 km
05:48 06:50 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 05:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
1.8 km
Moravac, II
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Moravac, I
arr. 05:55
dep. 05:55
3.8 km
Nozrina, I
arr. 05:58
dep. 05:58
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:04
dep. 06:04
8.7 km
Tesica, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Grejac
arr. 06:13
dep. 06:13
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:18
dep. 06:18
15.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:24
dep. 06:24
18.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:30
dep. 06:30
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:34
dep. 06:34
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
26.8 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:45
dep. 06:45
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:47
dep. 06:47
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
32.4 km
05:55 06:39 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 05:55
Nozrina, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Tesica, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:04
8 km
Grejac, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:09
11 km
arr. 06:13
dep. 06:13
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:18
dep. 06:18
21 km
Trupale, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
23 km
arr. 06:30
dep. 06:31
29 km
arr. 06:39
32 km
06:53 07:55 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 06:53
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
1.8 km
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
3.8 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
8.7 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Grejac
arr. 07:18
dep. 07:18
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:23
dep. 07:23
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
26.8 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
32.4 km
08:28 09:30 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 08:28
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
1.8 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
3.8 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
8.7 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 08:50
dep. 08:50
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
12.5 km
Grejac
arr. 08:53
dep. 08:53
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 08:57
dep. 08:57
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 08:58
dep. 08:58
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
26.8 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
32.4 km
08:46 09:30 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 08:46
Nozrina, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:50
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
4 km
Tesica, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Grejac, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
11 km
arr. 09:04
dep. 09:04
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:06
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
21 km
Trupale, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
23 km
arr. 09:21
dep. 09:22
29 km
arr. 09:30
32 km
10:18 11:35 (01:17)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 10:18
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 10:21
dep. 10:21
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:23
dep. 10:30
3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
8.2 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
9 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
10.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13.9 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
16.3 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
16.9 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
17.7 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
19.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
20.1 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
20.8 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
21.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
23.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
24.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
26.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
26.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
28.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
29.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
29.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
32 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
34.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
35.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
37.6 km
10:53 11:26 (00:33)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 10:53
arr. 11:26
32 km
11:23 12:25 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 11:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
12.5 km
Grejac
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
32.4 km
12:26 13:10 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 12:26
Nozrina, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:32
4 km
Tesica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Grejac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
11 km
arr. 12:44
dep. 12:44
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
21 km
Trupale, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
23 km
arr. 13:01
dep. 13:02
29 km
arr. 13:10
32 km
12:44 14:00 (01:16)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 12:44
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:46
dep. 12:46
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
3.3 km
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
8.3 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
13.3 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
14.3 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
15.3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
17.3 km
Grejac
arr. 13:24
dep. 13:24
18.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
19.3 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
19.8 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:31
dep. 13:31
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
23.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
24.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
26.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
27.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
30.3 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
35.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
37.3 km
14:48 15:50 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 14:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
1.8 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
3.8 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
8.7 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
12.5 km
Grejac
arr. 15:13
dep. 15:13
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:15
dep. 15:15
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:18
dep. 15:18
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:22
dep. 15:22
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:24
dep. 15:24
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
26.8 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
32.4 km
14:50 15:40 (00:50)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 14:50
Nozrina, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:55
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:58
4 km
Tesica, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
8 km
Grejac, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:07
11 km
arr. 15:11
dep. 15:12
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:15
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
21 km
Trupale, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
23 km
arr. 15:31
dep. 15:32
29 km
arr. 15:40
32 km
15:23 16:25 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 15:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 15:26
dep. 15:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Moravac, I
arr. 15:30
dep. 15:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 15:33
dep. 15:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:35
dep. 15:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:45
dep. 15:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
12.5 km
Grejac
arr. 15:48
dep. 15:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:50
dep. 15:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:57
dep. 15:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:59
dep. 15:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:09
dep. 16:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:12
dep. 16:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 16:20
dep. 16:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:22
dep. 16:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
32.4 km
17:50 18:35 (00:45)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 17:50
Nozrina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Tesica, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
8 km
Grejac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
11 km
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
21 km
Trupale, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:17
23 km
arr. 18:25
dep. 18:27
29 km
arr. 18:35
32 km
18:29 19:30 (01:01)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 18:29
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
1 km
Moravac, I
arr. 18:35
dep. 18:35
3 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
8 km
Tesica, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
9 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
12 km
Grejac
arr. 18:54
dep. 18:54
13 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:59
dep. 18:59
14.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:01
dep. 19:01
17 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
18 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
19 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
21 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
22 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
25 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
30 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
32 km
19:30 20:50 (01:20)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 19:30
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 19:33
dep. 19:33
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:45
3.5 km
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
8.2 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
10.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
13.9 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
14.7 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
16.3 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
16.9 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
17.7 km
Grejac
arr. 20:13
dep. 20:13
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:15
dep. 20:15
19.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
20.1 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:18
dep. 20:18
20.8 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
21.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:22
dep. 20:22
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
23.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
24.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
26.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
26.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
28.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
29.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
29.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
32 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
34.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
35.6 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
37.6 km
20:16 21:00 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 20:16
Nozrina, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
Tesica, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
8 km
Grejac, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
11 km
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:36
dep. 20:36
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
21 km
Trupale, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
23 km
arr. 20:51
dep. 20:52
29 km
arr. 21:00
32 km
21:31 22:04 (00:33)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 21:31
arr. 22:04
32 km
22:23 23:25 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 22:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
3 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
12.5 km
Grejac
arr. 22:48
dep. 22:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 22:50
dep. 22:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 22:52
dep. 22:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 22:53
dep. 22:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 22:57
dep. 22:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 22:59
dep. 22:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
32.4 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 04:33 h, dok je poslednji polazak u 22:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.