Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Nis timetable

saturday, 16.02.2019.
05:48 06:50 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 05:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
1.8 km
Moravac, II
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Moravac, I
arr. 05:55
dep. 05:55
3.8 km
Nozrina, I
arr. 05:58
dep. 05:58
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:00
dep. 06:00
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:04
dep. 06:04
8.7 km
Tesica, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Grejac
arr. 06:13
dep. 06:13
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:18
dep. 06:18
15.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:24
dep. 06:24
18.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:30
dep. 06:30
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:34
dep. 06:34
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
26.8 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:45
dep. 06:45
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:47
dep. 06:47
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
32.4 km
06:02 06:46 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 06:02
Nozrina, Railway station
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Tesica, Railway station
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Grejac, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
11 km
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Trupale, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:29
23 km
arr. 06:37
dep. 06:38
29 km
arr. 06:46
32 km
06:48 07:50 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 06:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
1.8 km
Moravac, II
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Moravac, I
arr. 06:55
dep. 06:55
3.8 km
Nozrina, I
arr. 06:58
dep. 06:58
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:00
dep. 07:00
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:04
dep. 07:04
8.7 km
Tesica, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:09
dep. 07:09
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:10
dep. 07:10
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
12.5 km
Grejac
arr. 07:13
dep. 07:13
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:15
dep. 07:15
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:18
dep. 07:18
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:22
dep. 07:22
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:24
dep. 07:24
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:29
dep. 07:29
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:30
dep. 07:30
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:34
dep. 07:34
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:37
dep. 07:37
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
26.8 km
Donji Komren
arr. 07:45
dep. 07:45
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:47
dep. 07:47
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
32.4 km
08:53 09:37 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 08:53
Nozrina, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
4 km
Tesica, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
8 km
Grejac, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
11 km
arr. 09:11
dep. 09:11
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:13
dep. 09:13
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
21 km
Trupale, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
23 km
arr. 09:28
dep. 09:29
29 km
arr. 09:37
32 km
10:20 10:49 (00:29)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 10:20
arr. 10:49
32 km
10:33 11:35 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 10:33
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
1.8 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
3.8 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
8.7 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
12.5 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
26.8 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
32.4 km
12:14 12:58 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 12:14
Nozrina, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:20
4 km
Tesica, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Grejac, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
11 km
arr. 12:32
dep. 12:32
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
21 km
Trupale, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
23 km
arr. 12:49
dep. 12:50
29 km
arr. 12:58
32 km
14:45 15:29 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 14:45
Nozrina, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Tesica, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Grejac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
11 km
arr. 15:03
dep. 15:03
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:08
21 km
Trupale, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
23 km
arr. 15:20
dep. 15:21
29 km
arr. 15:29
32 km
15:23 16:25 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 15:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 15:26
dep. 15:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Moravac, I
arr. 15:30
dep. 15:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 15:33
dep. 15:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:35
dep. 15:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:39
dep. 15:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:45
dep. 15:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
12.5 km
Grejac
arr. 15:48
dep. 15:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:50
dep. 15:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:55
dep. 15:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:57
dep. 15:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:59
dep. 15:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:09
dep. 16:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:12
dep. 16:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 16:20
dep. 16:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:22
dep. 16:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
32.4 km
18:09 19:10 (01:01)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 18:09
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 18:11
dep. 18:11
1 km
Moravac, I
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Nozrina, I
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:20
dep. 18:20
6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Tesica, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
9 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
12 km
Grejac
arr. 18:34
dep. 18:34
13 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
14 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:39
dep. 18:39
14.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:41
dep. 18:41
17 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
18 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:46
dep. 18:46
19 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:47
dep. 18:47
21 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
22 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
25 km
Donji Komren
arr. 19:05
dep. 19:05
30 km
Nis, Bus station
arr. 19:10
32 km
18:21 19:05 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 18:21
Nozrina, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Tesica, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
8 km
Grejac, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
11 km
arr. 18:39
dep. 18:39
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:41
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:44
21 km
Trupale, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
23 km
arr. 18:56
dep. 18:57
29 km
arr. 19:05
32 km
19:43 20:45 (01:02)
IGM ˝Morava˝
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
dep. 19:43
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
1.8 km
Moravac, II
arr. 19:48
dep. 19:48
3 km
Moravac, I
arr. 19:50
dep. 19:50
3.8 km
Nozrina, I
arr. 19:53
dep. 19:53
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:59
dep. 19:59
8.7 km
Tesica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:05
dep. 20:05
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
12.5 km
Grejac
arr. 20:08
dep. 20:08
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:10
dep. 20:10
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:13
dep. 20:13
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:17
dep. 20:17
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:19
dep. 20:19
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:25
dep. 20:25
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:29
dep. 20:29
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:32
dep. 20:32
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
26.8 km
Donji Komren
arr. 20:40
dep. 20:40
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:42
dep. 20:42
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
32.4 km
20:21 21:05 (00:44)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 20:21
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
8 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
11 km
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:44
dep. 20:44
21 km
Trupale, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:48
23 km
arr. 20:56
dep. 20:57
29 km
arr. 21:05
32 km
21:39 22:08 (00:29)
Railway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 21:39
arr. 22:08
32 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:48 h, dok je poslednji polazak u 21:39 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.