Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Nis timetable

friday, 23.04.2021.
05:18 06:20 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 05:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
6.1 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:36
dep. 05:36
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Grejac, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
23.2 km
arr. 06:05
dep. 06:05
23.9 km
arr. 06:07
dep. 06:07
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
26.8 km
arr. 06:15
dep. 06:15
29.5 km
arr. 06:17
dep. 06:17
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
32.4 km
05:37 06:20 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 05:37
Nozrina, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:41
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Tesica, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:46
8 km
Grejac, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:56
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Trupale, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 06:11
dep. 06:12
29 km
Nis, Railway station
arr. 06:20
32 km
05:53 06:55 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 05:53
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.8 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
6.1 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 06:11
dep. 06:11
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
11.7 km
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Grejac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:23
dep. 06:23
15.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:27
dep. 06:27
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
18.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:39
dep. 06:39
23.2 km
arr. 06:40
dep. 06:40
23.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
26.8 km
arr. 06:50
dep. 06:50
29.5 km
arr. 06:52
dep. 06:52
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
32.4 km
08:58 09:42 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 08:58
Nozrina, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:04
4 km
Tesica, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:07
8 km
Grejac, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 09:16
dep. 09:16
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:18
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
21 km
Trupale, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:25
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 09:33
dep. 09:34
29 km
Nis, Railway station
arr. 09:42
32 km
10:24 10:52 (00:28)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 10:24
Nis, Railway station
arr. 10:52
32 km
11:23 12:25 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 11:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
6.1 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
11.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
12.5 km
Grejac, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
23.2 km
arr. 12:10
dep. 12:10
23.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
26.8 km
arr. 12:20
dep. 12:20
29.5 km
arr. 12:22
dep. 12:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
32.4 km
12:22 13:06 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 12:22
Nozrina, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Tesica, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Grejac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Trupale, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:57
dep. 12:58
29 km
Nis, Railway station
arr. 13:06
32 km
14:45 15:29 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 14:45
Nozrina, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:51
4 km
Tesica, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
8 km
Grejac, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:59
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 15:03
dep. 15:03
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:08
21 km
Trupale, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 15:20
dep. 15:21
29 km
Nis, Railway station
arr. 15:29
32 km
15:18 16:20 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 15:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
3.8 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
6.1 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
11.7 km
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Grejac, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
23.2 km
arr. 16:05
dep. 16:05
23.9 km
arr. 16:07
dep. 16:07
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
26.8 km
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
32.4 km
18:07 18:51 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 18:07
Nozrina, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:11
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
4 km
Tesica, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
8 km
Grejac, Railway station
arr. 18:20
dep. 18:21
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 18:25
dep. 18:25
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Trupale, Railway station
arr. 18:33
dep. 18:34
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 18:42
dep. 18:43
29 km
Nis, Railway station
arr. 18:51
32 km
18:29 19:30 (01:01)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 18:29
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 18:31
dep. 18:31
-1.8 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 18:35
dep. 18:35
6.7 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
8.7 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
9.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
11.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 18:46
dep. 18:46
12.7 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
13.7 km
arr. 18:52
dep. 18:52
15.7 km
Grejac, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
17.7 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:59
dep. 18:59
18.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:01
dep. 19:01
20.7 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
21.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
22.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
24.7 km
arr. 19:11
dep. 19:11
25.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
28.7 km
arr. 19:25
dep. 19:25
33.7 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
35.7 km
20:09 20:53 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 20:09
Nozrina, Railway station
arr. 20:13
dep. 20:13
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:15
4 km
Tesica, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:18
8 km
Grejac, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:27
dep. 20:27
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:32
21 km
Trupale, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:36
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:44
dep. 20:45
29 km
Nis, Railway station
arr. 20:53
32 km
21:45 22:13 (00:28)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 21:45
Nis, Railway station
arr. 22:13
32 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:18 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.