Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Nis timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:17 06:20 (01:03)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 05:17
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:19
dep. 05:19
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 05:21
dep. 05:21
3 km
Nozrina, I
arr. 05:23
dep. 05:23
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
6.1 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 05:30
dep. 05:30
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 05:34
dep. 05:34
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
11.7 km
arr. 05:40
dep. 05:40
12.5 km
Grejac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:43
dep. 05:43
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:45
dep. 05:45
14.9 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 05:47
dep. 05:47
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:50
dep. 05:50
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:56
dep. 05:56
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:59
dep. 05:59
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
23.2 km
arr. 06:04
dep. 06:04
23.9 km
arr. 06:05
dep. 06:05
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
26.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:11
dep. 06:11
28.2 km
arr. 06:13
dep. 06:13
29.5 km
arr. 06:15
dep. 06:15
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
32.4 km
05:35 06:18 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 05:35
Nozrina, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 05:41
dep. 05:41
4 km
Tesica, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:44
8 km
Grejac, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 05:52
dep. 05:52
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:57
21 km
Trupale, Railway station
arr. 06:00
dep. 06:01
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 06:09
dep. 06:10
29 km
Nis, Railway station
arr. 06:18
32 km
06:53 07:55 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 06:53
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:56
dep. 06:56
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
6.1 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:11
dep. 07:11
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
11.7 km
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Grejac, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
14.9 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 07:23
dep. 07:23
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 07:39
dep. 07:39
23.2 km
arr. 07:40
dep. 07:40
23.9 km
arr. 07:42
dep. 07:42
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
26.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:48
dep. 07:48
28.2 km
arr. 07:50
dep. 07:50
29.5 km
arr. 07:52
dep. 07:52
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
32.4 km
09:01 09:45 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 09:01
Nozrina, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Tesica, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:10
8 km
Grejac, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 09:19
dep. 09:19
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
21 km
Trupale, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 09:36
dep. 09:37
29 km
Nis, Railway station
arr. 09:45
32 km
10:19 10:48 (00:29)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 10:19
Nis, Railway station
arr. 10:48
32 km
11:23 12:25 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 11:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
6.1 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 11:39
dep. 11:39
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 11:45
dep. 11:45
11.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
12.5 km
Grejac, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 11:53
dep. 11:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:09
dep. 12:09
23.2 km
arr. 12:10
dep. 12:10
23.9 km
arr. 12:12
dep. 12:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
26.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:18
dep. 12:18
28.2 km
arr. 12:20
dep. 12:20
29.5 km
arr. 12:22
dep. 12:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
32.4 km
12:22 13:06 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 12:22
Nozrina, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:26
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Tesica, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
8 km
Grejac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Trupale, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:57
dep. 12:58
29 km
Nis, Railway station
arr. 13:06
32 km
14:40 15:23 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 14:40
Nozrina, Railway station
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:46
4 km
Tesica, Railway station
arr. 14:49
dep. 14:49
8 km
Grejac, Railway station
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 14:57
dep. 14:57
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
21 km
Trupale, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 15:14
dep. 15:15
29 km
Nis, Railway station
arr. 15:23
32 km
15:18 16:25 (01:07)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 15:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
1.8 km
Moravac, II - Centar
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
5.2 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
6.1 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 15:34
dep. 15:34
8.7 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
11.1 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:40
dep. 15:40
11.7 km
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Grejac, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
14.9 km
Veliki Drenovac, Igraliste
arr. 15:48
dep. 15:48
15.6 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
21.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:04
dep. 16:04
23.2 km
arr. 16:05
dep. 16:05
23.9 km
arr. 16:07
dep. 16:07
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
26.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 16:13
dep. 16:13
28.2 km
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
32.4 km
18:09 18:52 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 18:09
Nozrina, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:15
4 km
Tesica, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:18
8 km
Grejac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:22
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 18:26
dep. 18:26
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Trupale, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 18:43
dep. 18:44
29 km
Nis, Railway station
arr. 18:52
32 km
20:20 21:03 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 20:20
Nozrina, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Tesica, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
8 km
Grejac, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:37
dep. 20:37
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:39
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
21 km
Trupale, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
23 km
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:54
dep. 20:55
29 km
Nis, Railway station
arr. 21:03
32 km
22:19 22:48 (00:29)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 22:19
Nis, Railway station
arr. 22:48
32 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:17 h, dok je poslednji polazak u 22:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.