Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Nis timetable

thursday, 27.02.2020.
04:33 05:35 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 04:33
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 04:36
dep. 04:36
1.8 km
Moravac, II
arr. 04:38
dep. 04:38
3 km
Moravac, I
arr. 04:40
dep. 04:40
3.8 km
Nozrina, I
arr. 04:43
dep. 04:43
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 04:45
dep. 04:45
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.7 km
Tesica, Center
arr. 04:51
dep. 04:51
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 04:55
dep. 04:55
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 04:57
dep. 04:57
12.5 km
Grejac
arr. 04:58
dep. 04:58
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:00
dep. 05:00
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:02
dep. 05:02
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:03
dep. 05:03
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:05
dep. 05:05
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:07
dep. 05:07
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:09
dep. 05:09
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:14
dep. 05:14
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
26.8 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
32.4 km
05:18 06:20 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 05:18
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
1.8 km
Moravac, II
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Moravac, I
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Nozrina, I
arr. 05:28
dep. 05:28
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:30
dep. 05:30
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
8.7 km
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
12.5 km
Grejac
arr. 05:43
dep. 05:43
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
26.8 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
32.4 km
05:53 06:55 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 05:53
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
1.8 km
Moravac, II
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Moravac, I
arr. 06:00
dep. 06:00
3.8 km
Nozrina, I
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:05
dep. 06:05
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:09
dep. 06:09
8.7 km
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
12.5 km
Grejac
arr. 06:18
dep. 06:18
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:23
dep. 06:23
15.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:27
dep. 06:27
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
18.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
23.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
26.8 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
32.4 km
06:07 06:52 (00:45)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 06:07
Nozrina, Railway station
arr. 06:11
dep. 06:11
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Tesica, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
8 km
Grejac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
11 km
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
21 km
Trupale, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
23 km
arr. 06:43
dep. 06:44
29 km
arr. 06:52
32 km
06:35 07:55 (01:20)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:35
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:38
dep. 06:38
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:50
3.5 km
Moravac, II
arr. 06:58
dep. 06:58
8.2 km
Moravac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Nozrina, I
arr. 07:03
dep. 07:03
10.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:05
dep. 07:05
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:09
dep. 07:09
13.9 km
Tesica, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
14.7 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
16.3 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
16.9 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
17.7 km
Grejac
arr. 07:18
dep. 07:18
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:20
dep. 07:20
19.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:22
dep. 07:22
20.1 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:23
dep. 07:23
20.8 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:25
dep. 07:25
21.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:27
dep. 07:27
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:29
dep. 07:29
23.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
24.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
26.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
26.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
28.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
29.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
29.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
32 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
34.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
35.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
37.6 km
08:28 09:30 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 08:28
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:31
dep. 08:31
1.8 km
Moravac, II
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Moravac, I
arr. 08:35
dep. 08:35
3.8 km
Nozrina, I
arr. 08:38
dep. 08:38
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:40
dep. 08:40
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:44
dep. 08:44
8.7 km
Tesica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:49
dep. 08:49
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 08:50
dep. 08:50
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
12.5 km
Grejac
arr. 08:53
dep. 08:53
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 08:57
dep. 08:57
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 08:58
dep. 08:58
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 09:00
dep. 09:00
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 09:02
dep. 09:02
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 09:04
dep. 09:04
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 09:06
dep. 09:06
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:09
dep. 09:09
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
26.8 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
32.4 km
08:54 09:38 (00:44)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 08:54
Nozrina, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:58
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
4 km
Tesica, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
11 km
arr. 09:12
dep. 09:12
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
23 km
arr. 09:29
dep. 09:30
29 km
arr. 09:38
32 km
10:11 10:40 (00:29)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 10:11
arr. 10:40
32 km
10:18 11:35 (01:17)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 10:18
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:21
dep. 10:21
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:23
dep. 10:30
3.5 km
Moravac, II
arr. 10:38
dep. 10:38
8.2 km
Moravac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
9 km
Nozrina, I
arr. 10:43
dep. 10:43
10.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 10:45
dep. 10:45
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13.9 km
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
14.7 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
16.3 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
16.9 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
17.7 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
19.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
20.1 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
20.8 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
21.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
23.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
24.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
26.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
26.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
28.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
29.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
29.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
32 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
34.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
35.6 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
37.6 km
11:23 12:25 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 11:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Moravac, I
arr. 11:30
dep. 11:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 11:33
dep. 11:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:35
dep. 11:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:39
dep. 11:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
12.5 km
Grejac
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
32.4 km
12:18 13:06 (00:48)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 12:18
Nozrina, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Tesica, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:27
8 km
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
21 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
23 km
arr. 12:57
dep. 12:58
29 km
arr. 13:06
32 km
12:44 14:00 (01:16)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 12:44
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:46
dep. 12:46
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
3.3 km
Moravac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
8.3 km
Nozrina, I
arr. 13:08
dep. 13:08
10.3 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:10
dep. 13:10
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
13.3 km
Tesica, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
14.3 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
15.3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
17.3 km
Grejac
arr. 13:24
dep. 13:24
18.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
19.3 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
19.8 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:31
dep. 13:31
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
23.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
24.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
26.3 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
27.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
30.3 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
35.3 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
37.3 km
14:35 16:20 (01:45)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:35
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:38
dep. 14:38
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:40
dep. 15:15
3.5 km
Moravac, II
arr. 15:23
dep. 15:23
8.2 km
Moravac, I
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Nozrina, I
arr. 15:28
dep. 15:28
10.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:30
dep. 15:30
11.3 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
13.9 km
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
14.7 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
16.3 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
16.9 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
17.7 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
19.3 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
20.1 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
20.8 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
21.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
22.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
23.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
24.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
26.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
26.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
28.4 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
29.1 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
29.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
32 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
34.7 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
35.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
37.6 km
14:48 15:50 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 14:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
1.8 km
Moravac, II
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Moravac, I
arr. 14:55
dep. 14:55
3.8 km
Nozrina, I
arr. 14:58
dep. 14:58
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:04
dep. 15:04
8.7 km
Tesica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:09
dep. 15:09
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:10
dep. 15:10
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
12.5 km
Grejac
arr. 15:13
dep. 15:13
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:15
dep. 15:15
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:17
dep. 15:17
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:18
dep. 15:18
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:22
dep. 15:22
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:24
dep. 15:24
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
26.8 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
32.4 km
17:55 19:30 (01:35)
Zel. stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 17:55
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:58
dep. 17:58
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:25
3.5 km
Moravac, I
arr. 18:35
dep. 18:35
8.5 km
Nozrina, I
arr. 18:38
dep. 18:38
10.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 18:40
dep. 18:40
11.5 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 18:44
dep. 18:44
13.5 km
Tesica, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
14.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
15.5 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
17.5 km
Grejac
arr. 18:54
dep. 18:54
18.5 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
19.5 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:59
dep. 18:59
20 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:01
dep. 19:01
22.5 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
23.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
24.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
26.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
27.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
30.5 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
35.5 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
37.5 km
18:19 19:04 (00:45)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 18:19
Nozrina, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:25
4 km
Tesica, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:28
8 km
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
11 km
arr. 18:37
dep. 18:37
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
21 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
23 km
arr. 18:55
dep. 18:56
29 km
arr. 19:04
32 km
19:48 20:50 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 19:48
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
-1.8 km
Moravac, II
arr. 19:53
dep. 19:53
6.4 km
Moravac, I
arr. 19:55
dep. 19:55
7.2 km
Nozrina, I
arr. 19:58
dep. 19:58
8.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:00
dep. 20:00
9.5 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:04
dep. 20:04
12.1 km
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
12.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
14.5 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
15.1 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
15.9 km
Grejac
arr. 20:13
dep. 20:13
16.6 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:15
dep. 20:15
17.5 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
18.3 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:18
dep. 20:18
19 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
19.7 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:22
dep. 20:22
20.5 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
21.5 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
22.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
24.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
24.8 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
26.6 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
27.3 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
27.8 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
30.2 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
32.9 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
33.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
35.8 km
20:21 21:04 (00:43)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 20:21
Nozrina, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
8 km
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
11 km
arr. 20:38
dep. 20:38
14 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
21 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
23 km
arr. 20:55
dep. 20:56
29 km
arr. 21:04
32 km
21:43 22:12 (00:29)
Railway station - AleksinacRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
dep. 21:43
arr. 22:12
32 km
22:23 23:25 (01:02)
IGM MoravaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
dep. 22:23
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:26
dep. 22:26
1.8 km
Moravac, II
arr. 22:28
dep. 22:28
3 km
Moravac, I
arr. 22:30
dep. 22:30
3.8 km
Nozrina, I
arr. 22:33
dep. 22:33
5.2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:35
dep. 22:35
6.1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:39
dep. 22:39
8.7 km
Tesica, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
9.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 22:44
dep. 22:44
11.1 km
Bankovac, Rampa
arr. 22:45
dep. 22:45
11.7 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
12.5 km
Grejac
arr. 22:48
dep. 22:48
13.2 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 22:50
dep. 22:50
14.1 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 22:52
dep. 22:52
14.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 22:53
dep. 22:53
15.6 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
16.3 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 22:57
dep. 22:57
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 22:59
dep. 22:59
18.1 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:01
dep. 23:01
18.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:04
dep. 23:04
21 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
21.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
23.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
23.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
24.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
26.8 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
29.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
30.4 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
32.4 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Nis su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 04:33 h, dok je poslednji polazak u 22:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.