Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

monday, 22.07.2019.
05:14 05:40 (00:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:14
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
3.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
4.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
5.1 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
6.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
7.2 km
05:23 05:45 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:23
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
7.3 km
05:30 05:50 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:30
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
7.3 km
06:10 06:30 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:10
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:14
dep. 06:14
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:16
dep. 06:16
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:18
dep. 06:18
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:24
dep. 06:24
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:30
7.3 km
06:10 06:35 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:10
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
7.3 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
7.6 km
06:41 07:00 (00:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:41
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:43
dep. 06:43
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:45
dep. 06:45
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:49
dep. 06:49
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:53
dep. 06:53
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:59
dep. 06:59
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:00
7.3 km
07:00 07:20 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:04
dep. 07:04
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:06
dep. 07:06
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:10
dep. 07:10
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:14
dep. 07:14
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:16
dep. 07:16
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:20
7.3 km
07:34 07:50 (00:16)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:34
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
1.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
3.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
4.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
5.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
5.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
7.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
7.4 km
07:47 08:10 (00:23)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:47
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
4.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
5.8 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
7.3 km
07:55 08:15 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:55
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:57
dep. 07:57
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:59
dep. 07:59
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:01
dep. 08:01
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:03
dep. 08:03
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:05
dep. 08:05
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:07
dep. 08:07
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:11
dep. 08:11
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:13
dep. 08:13
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:15
7.3 km
08:25 08:50 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:29
dep. 08:29
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:32
dep. 08:32
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:34
dep. 08:34
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:36
dep. 08:36
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:38
dep. 08:38
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:40
dep. 08:40
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:50
7.3 km
08:55 09:20 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 08:55
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:59
dep. 08:59
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 09:02
dep. 09:02
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 09:04
dep. 09:04
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 09:08
dep. 09:08
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 09:10
dep. 09:10
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:15
dep. 09:15
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:20
7.3 km
10:45 11:05 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 10:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:48
dep. 10:48
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 10:50
dep. 10:50
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 10:52
dep. 10:52
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:53
dep. 10:53
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 10:54
dep. 10:54
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 10:56
dep. 10:56
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:01
dep. 11:01
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:05
7.3 km
11:25 11:50 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:25
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:29
dep. 11:29
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:32
dep. 11:32
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:36
dep. 11:36
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:38
dep. 11:38
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 11:40
dep. 11:40
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:45
dep. 11:45
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:48
dep. 11:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:50
7.3 km
11:45 12:10 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:49
dep. 11:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:52
dep. 11:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:54
dep. 11:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:56
dep. 11:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:58
dep. 11:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:08
dep. 12:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:10
7.3 km
12:45 13:10 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 12:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:49
dep. 12:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:52
dep. 12:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:54
dep. 12:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:56
dep. 12:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:00
dep. 13:00
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:05
dep. 13:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:10
7.3 km
13:41 14:00 (00:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:41
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
4.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
5.8 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
7.3 km
14:15 14:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:19
dep. 14:19
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:24
dep. 14:24
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:28
dep. 14:28
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 14:30
dep. 14:30
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:35
dep. 14:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:40
7.3 km
14:51 15:15 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:51
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
3.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
5.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
7.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
7.5 km
15:15 15:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 15:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:19
dep. 15:19
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:22
dep. 15:22
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:24
dep. 15:24
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:26
dep. 15:26
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:28
dep. 15:28
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 15:30
dep. 15:30
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:32
dep. 15:32
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:35
dep. 15:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:40
7.3 km
15:35 16:00 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 15:35
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:39
dep. 15:39
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:42
dep. 15:42
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:44
dep. 15:44
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:46
dep. 15:46
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:48
dep. 15:48
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 15:50
dep. 15:50
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:52
dep. 15:52
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:00
7.3 km
15:50 16:15 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 15:50
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:54
dep. 15:54
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:57
dep. 15:57
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:59
dep. 15:59
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:01
dep. 16:01
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:03
dep. 16:03
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:05
dep. 16:05
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:10
dep. 16:10
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:15
7.3 km
16:15 16:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 16:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:19
dep. 16:19
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:22
dep. 16:22
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:24
dep. 16:24
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:26
dep. 16:26
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:28
dep. 16:28
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:30
dep. 16:30
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:32
dep. 16:32
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:35
dep. 16:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:38
dep. 16:38
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:40
7.3 km
16:40 17:05 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 16:40
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:44
dep. 16:44
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:47
dep. 16:47
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:49
dep. 16:49
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:51
dep. 16:51
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:55
dep. 16:55
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:00
dep. 17:00
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:05
7.3 km
17:15 17:35 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 17:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 17:19
dep. 17:19
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 17:21
dep. 17:21
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:23
dep. 17:23
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 17:25
dep. 17:25
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 17:27
dep. 17:27
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:29
dep. 17:29
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:31
dep. 17:31
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:35
7.3 km
18:10 18:35 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 18:10
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:14
dep. 18:14
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:17
dep. 18:17
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 18:19
dep. 18:19
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:21
dep. 18:21
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 18:23
dep. 18:23
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 18:25
dep. 18:25
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:27
dep. 18:27
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:30
dep. 18:30
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:33
dep. 18:33
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:35
7.3 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 18:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.