Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

thursday, 23.01.2020.
05:14 05:40 (00:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:14
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
3.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
4.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
5.1 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
6.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
7.2 km
05:23 05:45 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:23
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
7.3 km
05:30 05:50 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:30
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
7.3 km
05:54 06:20 (00:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 05:54
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
3.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:08
dep. 06:08
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:12
dep. 06:12
5.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:18
dep. 06:18
7.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:20
7.5 km
06:10 06:35 (00:25)
Zel. stanicaMehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:10
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
7.3 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
7.6 km
06:35 06:55 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:35
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:37
dep. 06:37
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:40
dep. 06:40
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:41
dep. 06:41
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:43
dep. 06:43
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:45
dep. 06:45
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:55
7.3 km
07:08 07:28 (00:20)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:08
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:13
dep. 07:13
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:15
dep. 07:15
3.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:16
dep. 07:16
4.2 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:18
dep. 07:18
4.7 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:20
dep. 07:20
10 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 07:24
dep. 07:24
10.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:26
dep. 07:26
11.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:28
12.1 km
07:46 08:10 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:46
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
7.3 km
08:25 08:50 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 08:25
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:29
dep. 08:29
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:32
dep. 08:32
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 08:34
dep. 08:34
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 08:36
dep. 08:36
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:38
dep. 08:38
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:40
dep. 08:40
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:50
7.3 km
11:45 12:10 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:49
dep. 11:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:52
dep. 11:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 11:54
dep. 11:54
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 11:56
dep. 11:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:58
dep. 11:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:00
dep. 12:00
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:08
dep. 12:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:10
7.3 km
12:31 12:50 (00:19)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 12:31
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:33
dep. 12:33
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:35
dep. 12:35
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:37
dep. 12:37
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:39
dep. 12:39
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:41
dep. 12:41
3.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:43
dep. 12:43
4.4 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:45
dep. 12:45
5.1 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 12:47
dep. 12:47
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:49
dep. 12:49
6.9 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:50
7.2 km
12:45 13:10 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 12:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:49
dep. 12:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:52
dep. 12:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 12:54
dep. 12:54
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 12:56
dep. 12:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:58
dep. 12:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:00
dep. 13:00
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:05
dep. 13:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:08
dep. 13:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:10
7.3 km
14:15 14:40 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:19
dep. 14:19
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:22
dep. 14:22
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 14:24
dep. 14:24
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 14:26
dep. 14:26
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:28
dep. 14:28
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 14:30
dep. 14:30
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:35
dep. 14:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:40
7.3 km
14:51 15:15 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:51
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
3.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 15:07
dep. 15:07
5.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
7.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
7.5 km
16:40 17:05 (00:25)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 16:40
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:44
dep. 16:44
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:47
dep. 16:47
1.9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 16:49
dep. 16:49
2.6 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 16:51
dep. 16:51
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:55
dep. 16:55
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:00
dep. 17:00
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:05
7.3 km
20:09 20:35 (00:26)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 20:09
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 20:11
dep. 20:11
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:14
dep. 20:14
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
3.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 20:23
dep. 20:23
4.4 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 20:27
dep. 20:27
5.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:33
dep. 20:33
7.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:35
7.5 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 20:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.