Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

saturday, 17.11.2018.
05:30 05:50 (00:20)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 05:30
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 05:34
dep. 05:34
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
7.3 km
06:45 07:10 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 06:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:49
dep. 06:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 06:52
dep. 06:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 06:54
dep. 06:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:56
dep. 06:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:58
dep. 06:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:00
dep. 07:00
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:05
dep. 07:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:08
dep. 07:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:10
7.3 km
07:46 08:10 (00:24)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 07:46
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 07:52
dep. 07:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
7.3 km
08:46 09:05 (00:19)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 08:46
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:48
dep. 08:48
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 08:50
dep. 08:50
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 08:52
dep. 08:52
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 08:54
dep. 08:54
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 08:56
dep. 08:56
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:58
dep. 08:58
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:00
dep. 09:00
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:05
7.3 km
08:55 09:20 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 08:55
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:59
dep. 08:59
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 09:02
dep. 09:02
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 09:04
dep. 09:04
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 09:08
dep. 09:08
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 09:10
dep. 09:10
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:15
dep. 09:15
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:20
7.3 km
10:00 10:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 10:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:04
dep. 10:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 10:07
dep. 10:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 10:09
dep. 10:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:11
dep. 10:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 10:13
dep. 10:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 10:15
dep. 10:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:20
dep. 10:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 10:25
7.3 km
11:00 11:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 11:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 11:04
dep. 11:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 11:07
dep. 11:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 11:09
dep. 11:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 11:13
dep. 11:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 11:15
dep. 11:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 11:17
dep. 11:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 11:20
dep. 11:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 11:23
dep. 11:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 11:25
7.3 km
12:00 12:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 12:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:04
dep. 12:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 12:07
dep. 12:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 12:09
dep. 12:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 12:11
dep. 12:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 12:13
dep. 12:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 12:15
dep. 12:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 12:20
dep. 12:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 12:23
dep. 12:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:25
7.3 km
12:55 13:20 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 12:55
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 12:59
dep. 12:59
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 13:02
dep. 13:02
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 13:04
dep. 13:04
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:06
dep. 13:06
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:08
dep. 13:08
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:10
dep. 13:10
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:15
dep. 13:15
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:20
7.3 km
13:20 13:45 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 13:20
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:23
dep. 13:23
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 13:26
dep. 13:26
1.9 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:30
dep. 13:30
4.1 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:34
dep. 13:34
5.2 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
6 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:40
dep. 13:40
7.2 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:45
7.5 km
16:00 16:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 16:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:04
dep. 16:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:07
dep. 16:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 16:09
dep. 16:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:11
dep. 16:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:15
dep. 16:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:20
dep. 16:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:25
7.3 km
17:00 17:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 17:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 17:04
dep. 17:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 17:07
dep. 17:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 17:09
dep. 17:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 17:11
dep. 17:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 17:13
dep. 17:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 17:15
dep. 17:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 17:17
dep. 17:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 17:20
dep. 17:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 17:23
dep. 17:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:25
7.3 km
18:00 18:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 18:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:04
dep. 18:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 18:07
dep. 18:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 18:09
dep. 18:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:11
dep. 18:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 18:15
dep. 18:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:20
dep. 18:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:25
7.3 km
19:00 19:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 19:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 19:04
dep. 19:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 19:07
dep. 19:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 19:09
dep. 19:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 19:11
dep. 19:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 19:13
dep. 19:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 19:15
dep. 19:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 19:17
dep. 19:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 19:20
dep. 19:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 19:23
dep. 19:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 19:25
7.3 km
21:15 21:40 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 21:15
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 21:19
dep. 21:19
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 21:22
dep. 21:22
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 21:24
dep. 21:24
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 21:26
dep. 21:26
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 21:28
dep. 21:28
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 21:30
dep. 21:30
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 21:32
dep. 21:32
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 21:35
dep. 21:35
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 21:38
dep. 21:38
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 21:40
7.3 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.