Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zitkovac kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

saturday, 16.02.2019.
06:45 07:10 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 06:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:48
dep. 06:48
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 06:53
dep. 06:53
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:55
dep. 06:55
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:57
dep. 06:57
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:59
dep. 06:59
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:01
dep. 07:01
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:10
7.3 km
07:45 08:10 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 07:45
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 07:52
dep. 07:52
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 07:54
dep. 07:54
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
7.3 km
08:55 09:20 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 08:55
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 08:59
dep. 08:59
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 09:02
dep. 09:02
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 09:04
dep. 09:04
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 09:06
dep. 09:06
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 09:08
dep. 09:08
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 09:10
dep. 09:10
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 09:12
dep. 09:12
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 09:15
dep. 09:15
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 09:20
7.3 km
10:00 10:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 10:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 10:04
dep. 10:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 10:07
dep. 10:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 10:09
dep. 10:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 10:11
dep. 10:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 10:13
dep. 10:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 10:15
dep. 10:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 10:20
dep. 10:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 10:23
dep. 10:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 10:25
7.3 km
14:00 14:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 14:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:04
dep. 14:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 14:07
dep. 14:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 14:09
dep. 14:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 14:11
dep. 14:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 14:13
dep. 14:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 14:15
dep. 14:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 14:20
dep. 14:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 14:23
dep. 14:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:25
7.3 km
15:00 15:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 15:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:04
dep. 15:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 15:07
dep. 15:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 15:09
dep. 15:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 15:11
dep. 15:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:13
dep. 15:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 15:15
dep. 15:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:20
dep. 15:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:23
dep. 15:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:25
7.3 km
16:00 16:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 16:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 16:04
dep. 16:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:07
dep. 16:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 16:09
dep. 16:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 16:11
dep. 16:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 16:15
dep. 16:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 16:20
dep. 16:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 16:23
dep. 16:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:25
7.3 km
18:00 18:25 (00:25)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
dep. 18:00
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 18:04
dep. 18:04
0.8 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 18:07
dep. 18:07
1.9 km
Aleksinac, Putnik "Morava"
arr. 18:09
dep. 18:09
2.6 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 18:11
dep. 18:11
3.3 km
Aleksinac, Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
3.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 18:15
dep. 18:15
4.4 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 18:20
dep. 18:20
5.8 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:25
7.3 km

Naselja Zitkovac kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zitkovac kod Aleksinca je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.