Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Sid timetable

wednesday, 21.11.2018.
08:13 10:40 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
40 km
Putinci, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
56 km
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
80 km
Martinci, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:15
107 km
arr. 10:40
119 km
14:05 16:28 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
56 km
arr. 14:51
dep. 14:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:03
107 km
arr. 16:28
119 km
16:06 18:28 (02:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
56 km
arr. 16:51
dep. 16:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
107 km
arr. 18:28
119 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
08:13 10:40 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
40 km
Putinci, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
56 km
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
80 km
Martinci, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:15
107 km
arr. 10:40
119 km
14:05 16:28 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
56 km
arr. 14:51
dep. 14:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:03
107 km
arr. 16:28
119 km
16:06 18:28 (02:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
56 km
arr. 16:51
dep. 16:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
107 km
arr. 18:28
119 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
08:13 10:40 (02:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:13
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:18
dep. 08:18
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:47
40 km
Putinci, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:57
56 km
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
80 km
Martinci, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:15
107 km
arr. 10:40
119 km
14:05 16:28 (02:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 14:05
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 14:10
dep. 14:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:47
56 km
arr. 14:51
dep. 14:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:03
107 km
arr. 16:28
119 km
16:06 18:28 (02:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 16:06
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 16:11
dep. 16:11
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:18
dep. 16:18
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:47
56 km
arr. 16:51
dep. 16:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
107 km
arr. 18:28
119 km

Naselja Zemun (Beograd) i Sid su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 22min., a najduže 02h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 08:13 h, dok je poslednji polazak u 16:06 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.