Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Zemun (Beograd) - Sid timetable

friday, 24.05.2019.
05:00 07:41 (02:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 05:00
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
56 km
arr. 06:02
dep. 06:03
61 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:27
80 km
Martinci, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:53
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:16
107 km
arr. 07:41
119 km
08:37 11:17 (02:40)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
56 km
arr. 09:39
dep. 09:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
80 km
Martinci, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
107 km
arr. 11:17
119 km
09:37 12:15 (02:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
56 km
arr. 10:36
dep. 10:37
61 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
dep. 11:01
80 km
Martinci, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
107 km
arr. 12:15
119 km
15:55 18:33 (02:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
56 km
arr. 16:54
dep. 16:55
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Martinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
107 km
arr. 18:33
119 km
18:37 21:21 (02:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
40 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
56 km
arr. 19:39
dep. 19:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
80 km
Martinci, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
107 km
arr. 21:21
119 km
19:55 22:28 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:59
dep. 20:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
56 km
arr. 20:51
dep. 20:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
107 km
arr. 22:28
119 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
05:00 07:41 (02:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 05:00
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 05:04
dep. 05:04
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 05:22
dep. 05:22
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
40 km
Putinci, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:58
56 km
arr. 06:02
dep. 06:03
61 km
Voganj, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:15
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 06:26
dep. 06:27
80 km
Martinci, Railway station
arr. 06:53
dep. 06:53
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:16
107 km
arr. 07:41
119 km
08:37 11:17 (02:40)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 08:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:03
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
40 km
Putinci, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:29
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:34
56 km
arr. 09:39
dep. 09:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 10:03
dep. 10:03
80 km
Martinci, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:52
107 km
arr. 11:17
119 km
09:37 12:15 (02:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 09:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Putinci, Railway station
arr. 10:27
dep. 10:27
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:32
56 km
arr. 10:36
dep. 10:37
61 km
Voganj, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 11:00
dep. 11:01
80 km
Martinci, Railway station
arr. 11:27
dep. 11:27
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 11:50
dep. 11:50
107 km
arr. 12:15
119 km
15:55 18:33 (02:38)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 15:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:59
dep. 16:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 16:06
dep. 16:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:32
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Putinci, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:45
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:50
56 km
arr. 16:54
dep. 16:55
61 km
Voganj, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Martinci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
107 km
arr. 18:33
119 km
18:37 21:21 (02:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 18:37
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:41
dep. 18:41
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:47
dep. 18:48
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:04
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 19:17
dep. 19:17
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 19:25
dep. 19:25
40 km
Putinci, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:35
56 km
arr. 19:39
dep. 19:40
61 km
Voganj, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 20:04
dep. 20:05
80 km
Martinci, Railway station
arr. 20:31
dep. 20:32
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
107 km
arr. 21:21
119 km
19:55 22:28 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Railway station
dep. 19:55
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 19:59
dep. 20:00
5 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:06
dep. 20:06
13 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
19 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
28 km
Golubinci, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:37
40 km
Putinci, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:42
49 km
Kraljevci, Railway station
arr. 20:47
dep. 20:47
56 km
arr. 20:51
dep. 20:51
61 km
Voganj, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
71 km
Sremska Mitrovica, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:14
80 km
Martinci, Railway station
arr. 21:40
dep. 21:40
95 km
Kukujevci, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:03
107 km
arr. 22:28
119 km

Naselja Zemun (Beograd) i Sid su međusobno udaljena ~119 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 33min., a najduže 02h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.