Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Backa Topola timetable

thursday, 16.07.2020.
04:41 07:28 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 04:41
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
27 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
37 km
arr. 05:31
dep. 05:31
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
68 km
arr. 06:02
dep. 06:10
74 km
arr. 06:33
dep. 06:33
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
106 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
122 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:28
141 km
07:01 09:43 (02:42)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:01
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
27 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
37 km
arr. 07:51
dep. 07:51
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
68 km
arr. 08:22
dep. 08:25
74 km
arr. 08:48
dep. 08:48
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
106 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
122 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:43
141 km
09:11 11:58 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 09:11
arr. 10:32
dep. 10:40
74 km
arr. 11:03
dep. 11:03
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
106 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
122 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 11:58
141 km
11:05 13:34 (02:29)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:05
arr. 12:15
dep. 12:25
74 km
arr. 12:47
dep. 12:47
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
106 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
122 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
124 km
Lovcenac, Mlin
arr. 13:22
dep. 13:22
126 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 13:23
dep. 13:23
127 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:34
141 km
13:11 15:58 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 13:11
arr. 14:32
dep. 14:40
74 km
arr. 15:03
dep. 15:03
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
106 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
122 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:58
141 km
14:00 16:57 (02:57)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:00
arr. 15:35
dep. 15:45
74 km
arr. 16:07
dep. 16:07
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
106 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
122 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
124 km
Lovcenac, Mlin
arr. 16:45
dep. 16:45
126 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 16:46
dep. 16:46
127 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:57
141 km
16:10 18:38 (02:28)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 16:10
arr. 17:10
dep. 17:20
74 km
arr. 17:43
dep. 17:43
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
106 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
122 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:38
141 km

Naselja Zemun (Beograd) i Backa Topola su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 28min., a najduže 02h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Zemun (Beograd) - Backa Topola iznosi od 7,43 EUR do 7,43 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.