Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zemun (Beograd) - Backa Topola timetable

thursday, 27.02.2020.
04:41 07:28 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 04:41
Batajnica (Beograd), Center
arr. 04:55
dep. 04:55
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
27 km
Indjija, Bus station
arr. 05:19
dep. 05:19
37 km
arr. 05:31
dep. 05:31
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:46
dep. 05:46
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
68 km
arr. 06:02
dep. 06:10
74 km
arr. 06:33
dep. 06:33
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
106 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
122 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:28
141 km
07:01 09:43 (02:42)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 07:01
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
27 km
Indjija, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
37 km
arr. 07:51
dep. 07:51
47 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
51 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
54 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
61 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
68 km
arr. 08:22
dep. 08:25
74 km
arr. 08:48
dep. 08:48
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
106 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
122 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:43
141 km
09:11 11:58 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 09:11
arr. 10:32
dep. 10:40
74 km
arr. 11:03
dep. 11:03
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
106 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
122 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 11:58
141 km
10:30 12:50 (02:20)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 10:30
arr. 11:50
dep. 11:55
74 km
Backa Topola, Bus station
arr. 12:50
140 km
11:05 13:34 (02:29)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 11:05
arr. 12:15
dep. 12:25
74 km
arr. 12:47
dep. 12:47
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
106 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
122 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
124 km
Lovcenac, Mlin
arr. 13:22
dep. 13:22
126 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 13:23
dep. 13:23
127 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:34
141 km
13:11 15:58 (02:47)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 13:11
arr. 14:32
dep. 14:40
74 km
arr. 15:03
dep. 15:03
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
106 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
122 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:58
141 km
14:00 16:57 (02:57)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 14:00
arr. 15:35
dep. 15:45
74 km
arr. 16:07
dep. 16:07
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
106 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
122 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
124 km
Lovcenac, Mlin
arr. 16:45
dep. 16:45
126 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 16:46
dep. 16:46
127 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:57
141 km
16:10 18:38 (02:28)
PoštaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zemun (Beograd), Pošta
dep. 16:10
arr. 17:10
dep. 17:20
74 km
arr. 17:43
dep. 17:43
95 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
106 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
122 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
124 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
128 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:38
141 km

Naselja Zemun (Beograd) i Backa Topola su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zemun (Beograd) je u 04:41 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.