Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zelenik - Pozarevac timetable

monday, 21.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km
Zelenik - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
12:40 14:30 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zelenik
dep. 12:40
Zelenik, Kriva Međa
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Dusmanic
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Klenje kod Golupca
arr. 12:48
dep. 12:48
5 km
Mrckovac
arr. 12:52
dep. 12:52
7 km
Miljevic
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Srednjevo, Krak - Lovacki dom
arr. 13:21
dep. 13:21
25 km
Kamijevo, Krak
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Carevac, Os
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Srednjevo, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
25 km
Ljubinje, Krak
arr. 13:43
dep. 13:43
37 km
Ljubinje, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
34 km
Pecanica, S
arr. 13:53
dep. 13:53
43 km
Pecanica, O. Š.
arr. 13:51
dep. 13:51
42 km
Beranje, Selo
arr. 14:04
dep. 14:04
50 km
Beranje, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
53 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:14
dep. 14:14
57 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
60 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:22
dep. 14:22
62 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:25
dep. 14:25
64 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:26
dep. 14:26
65 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:30
67 km

Naselja Zelenik i Pozarevac su međusobno udaljena ~67 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zelenik je u 12:40 h, dok je poslednji polazak u 12:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.