Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zbojstica - Uzice timetable

sunday, 20.10.2019.
09:44 10:10 (00:26)
KaldrmaRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Kaldrma
dep. 09:44
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 09:46
dep. 09:46
1.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 09:50
dep. 09:50
3.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 09:52
dep. 09:52
4.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 09:53
dep. 09:53
5.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 09:54
dep. 09:54
6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 09:55
dep. 09:55
6.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
7 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 09:57
dep. 09:57
7.7 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 09:58
dep. 09:58
8.1 km
arr. 09:59
dep. 09:59
9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 10:00
dep. 10:00
10 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 10:04
dep. 10:04
11.8 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 10:06
dep. 10:06
14 km
Uzice, Javna garaza
arr. 10:08
dep. 10:08
15.1 km
Uzice, Ribar
arr. 10:10
15.6 km
18:35 19:35 (01:00)
Lugovi 3Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Lugovi 3
dep. 18:35
Zbojstica, Lugovi
arr. 18:38
dep. 18:38
1.8 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 18:40
dep. 18:40
2.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 18:44
dep. 18:44
4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 18:48
dep. 18:48
4.6 km
Dreznik, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 18:54
dep. 18:54
7 km
Zbojstica, Tablica
arr. 18:56
dep. 18:56
8.1 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 19:00
dep. 19:00
9.2 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 19:04
dep. 19:04
10.2 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 19:05
dep. 19:05
10.4 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 19:09
dep. 19:09
11.8 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 19:11
dep. 19:11
13.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 19:14
dep. 19:14
14.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 19:15
dep. 19:15
15.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 19:17
dep. 19:17
16.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 19:18
dep. 19:18
17.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 19:19
dep. 19:19
17.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 19:20
dep. 19:20
18.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
18.8 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 19:22
dep. 19:22
19.5 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 19:23
dep. 19:23
19.9 km
arr. 19:24
dep. 19:24
20.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 19:25
dep. 19:25
21.8 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 19:29
dep. 19:29
23.6 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 19:31
dep. 19:31
25.8 km
Uzice, Javna garaza
arr. 19:33
dep. 19:33
26.9 km
Uzice, Ribar
arr. 19:35
27.4 km
Zbojstica - Uzice timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Lugovi 3Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Lugovi 3
dep. 05:30
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:33
dep. 05:33
1.8 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:39
dep. 05:39
4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:43
dep. 05:43
4.6 km
Dreznik, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
5.2 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Zbojstica, Tablica
arr. 05:51
dep. 05:51
8.1 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 05:55
dep. 05:55
9.2 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 05:59
dep. 05:59
10.2 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 06:00
dep. 06:00
10.4 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:04
dep. 06:04
11.8 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:06
dep. 06:06
13.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
14.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 06:10
dep. 06:10
15.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:12
dep. 06:12
16.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
17.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:14
dep. 06:14
17.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:15
dep. 06:15
18.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
18.8 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:17
dep. 06:17
19.5 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:18
dep. 06:18
19.9 km
arr. 06:19
dep. 06:19
20.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:20
dep. 06:20
21.8 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:24
dep. 06:24
23.6 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:26
dep. 06:26
25.8 km
Uzice, Javna garaza
arr. 06:28
dep. 06:28
26.9 km
Uzice, Ribar
arr. 06:30
27.4 km
06:15 06:50 (00:35)
MramorSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Mramor
dep. 06:15
Zbojstica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
1.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 06:23
dep. 06:23
4 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 06:24
dep. 06:24
4.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 06:25
dep. 06:25
4.7 km
Ljubanje, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 06:30
dep. 06:30
7.1 km
Ljubanje, Badanj
arr. 06:33
dep. 06:33
8.3 km
Uzice, Maranjici
arr. 06:35
dep. 06:35
9.6 km
Uzice, Colica krivina
arr. 06:37
dep. 06:37
10.2 km
Uzice, Cebica krivina
arr. 06:39
dep. 06:39
10.8 km
Uzice, Vrela
arr. 06:40
dep. 06:40
11.3 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 06:41
dep. 06:41
12.1 km
Uzice, Ada
arr. 06:42
dep. 06:42
12.7 km
Uzice, Pijac
arr. 06:45
dep. 06:45
14.7 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 06:47
dep. 06:47
15.4 km
Uzice, Krcagovo
arr. 06:48
dep. 06:48
15.8 km
Uzice, Senjak
arr. 06:50
16.5 km
07:45 08:50 (01:05)
Lugovi 3Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Lugovi 3
dep. 07:45
Zbojstica, Lugovi
arr. 07:48
dep. 07:48
1.8 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 07:50
dep. 07:50
2.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 07:58
dep. 07:58
4.6 km
Dreznik, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
5.2 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 08:09
dep. 08:09
7 km
Zbojstica, Tablica
arr. 08:11
dep. 08:11
8.1 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 08:15
dep. 08:15
9.2 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 08:19
dep. 08:19
10.2 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 08:20
dep. 08:20
10.4 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 08:24
dep. 08:24
11.8 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 08:26
dep. 08:26
13.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
14.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 08:30
dep. 08:30
15.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 08:32
dep. 08:32
16.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
17.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 08:34
dep. 08:34
17.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 08:35
dep. 08:35
18.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
18.8 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 08:37
dep. 08:37
19.5 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 08:38
dep. 08:38
19.9 km
arr. 08:39
dep. 08:39
20.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 08:40
dep. 08:40
21.8 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 08:44
dep. 08:44
23.6 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 08:46
dep. 08:46
25.8 km
Uzice, Javna garaza
arr. 08:48
dep. 08:48
26.9 km
Uzice, Ribar
arr. 08:50
27.4 km
12:50 13:25 (00:35)
MramorSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Mramor
dep. 12:50
Zbojstica, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
1.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 12:59
dep. 12:59
4.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 13:00
dep. 13:00
4.7 km
Ljubanje, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
5.9 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 13:05
dep. 13:05
7.1 km
Ljubanje, Badanj
arr. 13:08
dep. 13:08
8.3 km
Uzice, Maranjici
arr. 13:10
dep. 13:10
9.6 km
Uzice, Colica krivina
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Uzice, Cebica krivina
arr. 13:14
dep. 13:14
10.8 km
Uzice, Vrela
arr. 13:15
dep. 13:15
11.3 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 13:16
dep. 13:16
12.1 km
Uzice, Ada
arr. 13:17
dep. 13:17
12.7 km
Uzice, Pijac
arr. 13:20
dep. 13:20
14.7 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:22
dep. 13:22
15.4 km
Uzice, Krcagovo
arr. 13:23
dep. 13:23
15.8 km
Uzice, Senjak
arr. 13:25
16.5 km
13:24 13:50 (00:26)
KaldrmaRibar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Kaldrma
dep. 13:24
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 13:26
dep. 13:26
1.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 13:32
dep. 13:32
4.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
5.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
7 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 13:37
dep. 13:37
7.7 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 13:38
dep. 13:38
8.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 13:44
dep. 13:44
11.8 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 13:46
dep. 13:46
14 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:48
dep. 13:48
15.1 km
Uzice, Ribar
arr. 13:50
15.6 km
15:00 15:30 (00:30)
MramorSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Mramor
dep. 15:00
Zbojstica, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
1.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 15:10
dep. 15:10
4.7 km
Ljubanje, Badanj
arr. 15:13
dep. 15:13
5.9 km
Uzice, Maranjici
arr. 15:15
dep. 15:15
7.2 km
Uzice, Colica krivina
arr. 15:17
dep. 15:17
7.8 km
Uzice, Cebica krivina
arr. 15:19
dep. 15:19
8.4 km
Uzice, Vrela
arr. 15:20
dep. 15:20
8.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 15:21
dep. 15:21
9.7 km
Uzice, Ada
arr. 15:22
dep. 15:22
10.3 km
Uzice, Pijac
arr. 15:25
dep. 15:25
12.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 15:27
dep. 15:27
13 km
Uzice, Krcagovo
arr. 15:28
dep. 15:28
13.4 km
Uzice, Senjak
arr. 15:30
14.1 km
16:15 17:15 (01:00)
Lugovi 3Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Lugovi 3
dep. 16:15
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:18
dep. 16:18
1.8 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:20
dep. 16:20
2.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:28
dep. 16:28
4.6 km
Dreznik, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
5.2 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Zbojstica, Tablica
arr. 16:36
dep. 16:36
8.1 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 16:40
dep. 16:40
9.2 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 16:44
dep. 16:44
10.2 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 16:45
dep. 16:45
10.4 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 16:49
dep. 16:49
11.8 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 16:51
dep. 16:51
13.4 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 16:54
dep. 16:54
14.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovici
arr. 16:55
dep. 16:55
15.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 16:57
dep. 16:57
16.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
17.1 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 16:59
dep. 16:59
17.8 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 17:00
dep. 17:00
18.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 17:01
dep. 17:01
18.8 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 17:03
dep. 17:03
19.9 km
arr. 17:04
dep. 17:04
20.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 17:05
dep. 17:05
21.8 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 17:09
dep. 17:09
23.6 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 17:11
dep. 17:11
25.8 km
Uzice, Javna garaza
arr. 17:13
dep. 17:13
26.9 km
Uzice, Ribar
arr. 17:15
27.4 km
19:25 19:55 (00:30)
MramorSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Mramor
dep. 19:25
Zbojstica, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
1.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 19:33
dep. 19:33
4 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 19:34
dep. 19:34
4.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 19:35
dep. 19:35
4.7 km
Ljubanje, Badanj
arr. 19:38
dep. 19:38
5.9 km
Uzice, Maranjici
arr. 19:40
dep. 19:40
7.2 km
Uzice, Colica krivina
arr. 19:42
dep. 19:42
7.8 km
Uzice, Cebica krivina
arr. 19:44
dep. 19:44
8.4 km
Uzice, Vrela
arr. 19:45
dep. 19:45
8.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 19:46
dep. 19:46
9.7 km
Uzice, Ada
arr. 19:47
dep. 19:47
10.3 km
Uzice, Pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
12.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 19:52
dep. 19:52
13 km
Uzice, Krcagovo
arr. 19:53
dep. 19:53
13.4 km
Uzice, Senjak
arr. 19:55
14.1 km
20:40 21:10 (00:30)
MramorSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbojstica, Mramor
dep. 20:40
Zbojstica, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
1.9 km
Ljubanje, Citica groblje 2
arr. 20:48
dep. 20:48
4 km
Ljubanje, Citica groblje
arr. 20:49
dep. 20:49
4.3 km
Ljubanje, Citica bukva
arr. 20:50
dep. 20:50
4.7 km
Ljubanje, Badanj
arr. 20:53
dep. 20:53
5.9 km
Uzice, Maranjici
arr. 20:55
dep. 20:55
7.2 km
Uzice, Colica krivina
arr. 20:57
dep. 20:57
7.8 km
Uzice, Cebica krivina
arr. 20:59
dep. 20:59
8.4 km
Uzice, Vrela
arr. 21:00
dep. 21:00
8.9 km
Uzice, Pilina glavica
arr. 21:01
dep. 21:01
9.7 km
Uzice, Ada
arr. 21:02
dep. 21:02
10.3 km
Uzice, Pijac
arr. 21:05
dep. 21:05
12.3 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 21:07
dep. 21:07
13 km
Uzice, Krcagovo
arr. 21:08
dep. 21:08
13.4 km
Uzice, Senjak
arr. 21:10
14.1 km

Naselja Zbojstica i Uzice su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zbojstica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.