Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zbevac - Bujanovac timetable

thursday, 18.08.2022.
07:05 07:21 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 07:05
Zbevac, Poljance
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Zuzeljica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:21
10 km
13:14 13:30 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 13:14
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
10 km
15:49 16:05 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 15:49
Zbevac, Poljance
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 15:52
dep. 15:52
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Zuzeljica
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 15:59
dep. 15:59
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 16:05
10 km
18:14 18:30 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 18:14
Zbevac, Poljance
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:17
dep. 18:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Zuzeljica
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:26
dep. 18:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:30
10 km
21:29 21:45 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 21:29
Zbevac, Poljance
arr. 21:30
dep. 21:30
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Zuzeljica
arr. 21:36
dep. 21:36
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:38
dep. 21:38
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:41
dep. 21:41
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:45
10 km
Zbevac - Bujanovac timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
07:05 07:21 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 07:05
Zbevac, Poljance
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Zuzeljica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:21
10 km
13:14 13:30 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 13:14
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
10 km
15:49 16:05 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 15:49
Zbevac, Poljance
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 15:52
dep. 15:52
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 15:53
dep. 15:53
2 km
Zuzeljica
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 15:59
dep. 15:59
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 16:05
10 km
18:14 18:30 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 18:14
Zbevac, Poljance
arr. 18:15
dep. 18:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:17
dep. 18:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Zuzeljica
arr. 18:21
dep. 18:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:23
dep. 18:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:26
dep. 18:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:30
10 km
21:29 21:45 (00:16)
IntersectionC.G.
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 21:29
Zbevac, Poljance
arr. 21:30
dep. 21:30
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:32
dep. 21:32
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:33
dep. 21:33
2 km
Zuzeljica
arr. 21:36
dep. 21:36
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:38
dep. 21:38
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:39
dep. 21:39
8 km
Bujanovac, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:41
dep. 21:41
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:45
10 km

Naselja Zbevac i Bujanovac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zbevac je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 21:29 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.