Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Zbevac - Bujanovac timetable

saturday, 20.07.2019.
06:29 06:49 (00:20)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 06:29
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
1.9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
3.3 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
5.3 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
11.7 km
07:05 07:21 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 07:05
Zbevac, Poljance
arr. 07:06
dep. 07:06
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 07:08
dep. 07:08
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 07:09
dep. 07:09
2 km
Zuzeljica
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:16
dep. 07:16
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:21
10 km
07:14 07:30 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 07:14
Zbevac, Poljance
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 07:17
dep. 07:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 07:18
dep. 07:18
2 km
Zuzeljica
arr. 07:21
dep. 07:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 07:25
dep. 07:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 07:30
10 km
09:49 10:05 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 09:49
Zbevac, Poljance
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 09:52
dep. 09:52
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Zuzeljica
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 09:58
dep. 09:58
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 09:59
dep. 09:59
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 10:00
dep. 10:00
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 10:01
dep. 10:01
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 10:05
10 km
13:14 13:30 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 13:14
Zbevac, Poljance
arr. 13:15
dep. 13:15
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 13:17
dep. 13:17
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Zuzeljica
arr. 13:21
dep. 13:21
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 13:24
dep. 13:24
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 13:25
dep. 13:25
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 13:30
10 km
18:29 18:45 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 18:29
Zbevac, Poljance
arr. 18:30
dep. 18:30
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 18:32
dep. 18:32
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Zuzeljica
arr. 18:36
dep. 18:36
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 18:38
dep. 18:38
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 18:39
dep. 18:39
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 18:40
dep. 18:40
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 18:41
dep. 18:41
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 18:45
10 km
21:09 21:25 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Zbevac, Intersection
dep. 21:09
Zbevac, Poljance
arr. 21:10
dep. 21:10
1 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 21:12
dep. 21:12
1.5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 21:13
dep. 21:13
2 km
Zuzeljica
arr. 21:16
dep. 21:16
5 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Bujanovac, Integral
arr. 21:19
dep. 21:19
8 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 21:20
dep. 21:20
8.7 km
Bujanovac, Simpo salon
arr. 21:21
dep. 21:21
9 km
Bujanovac, C.G.
arr. 21:25
10 km

Naselja Zbevac i Bujanovac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Zbevac je u 06:29 h, dok je poslednji polazak u 21:09 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.